:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2010-10-23, 11:22
Ile zlotów w roku ?
Autor Wiadomość
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-10-23, 11:51   
 

Ankieta powinna odzwierciedlać ile zlotów my mamy chęć organizować . Równie dobrze mogłeś umieścić w ankiecie Mega Zlot w Elblągu i potraktować go jako nasz letni ,czy robimy oddzielny letni. Wiosennego nigdy nie robiliśmy. Skupmy się tylko na naszych tych z tradycjami, czyli letni ,jesienny i zimowy.
Borki są zupełnie innym zlotem i raz jesteśmy na nich dużą grupą innym razem śladową.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2010-11-04, 23:54   
 

Chciałbym tylko przypomnieć wszystkim, którzy jeszcze nie oddali głosu, o istnieniu takowej ankiety. Pozostała jeszcze doba i prosi się o wypełnienie formularza ;) :P.
_________________
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2010-11-11, 16:23   
 

No cóż, pora chyba na małe podsumowanie. Sonda skończyła się już jakiś czas temu, a wnioski z obserwacji nasuwają się same. Część z Was zainteresowała się wynikiem, większości jednak jest to zupełnie obojętne. Z tych co zainteresowali się wynikiem, nikt nie poczuwa się do skomentowania, czy też wyciągnięcia publicznie wniosków. Hmmm, trochę to smutne, ale widocznie tak już być musi. Spróbuję nadrobić te zaległości ;).

Co do samych wyników sondy, to jedynym zlotem na który zagłosowali wszyscy jest oczywiście zlot letni. Pozostaje więc on bezdyskusyjnie w kalendarzu zlotów w kolejnych latach :).

Opcja "Borki jako wiosenny", czyli zorganizowanie zlotu na wiosnę w borkach, przy okazji uczestniczenia w zlocie PIKURa zyskała również bardzo dobry wynik. Widać, że chcemy się spotkać na wiosnę w jak największej grupie, nie koniecznie wybierając się osobno na Borki. Proponuję więc, by zlot w Borkach oficjalnie traktować jako nasz zlot wiosenny. Wiąże się to jednak z obowiązkami wzięcia na siebie części organizacji zlotu. Jak by to miało wyglądać proponuję omówić w osobnym temacie.
Z racji dość małego zainteresowania pozostałymi opcjami ankiety, uważam że z kalendarza zlotów należy wykreślić zloty wiosenny, jesienny i zimowy. Nie oznacza to, że mamy się nie spotykać w tych pięknych okolicznościach przyrody, jednak nazywanie takich spotkań zlotami było by trochę śmieszne i uważam, ze nie ma sensu na siłę się puszyć. Mogą to być, np. kameralne spoty.

To tyle moich przemyśleń. Może ktoś jeszcze się skusi na podsumowanie wyników ankiety ?
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2010-11-11, 17:22   
 

Jeśli chodzi o zlot jesienny i zimowy to można je organizować. Ktoś to ma pomysł i chęci rzuci taki temat i zobaczymy ile będzie chętnych. Jeśli będzie nas mało to nie ma co na siłę tego robić. Takie jest moje zdanie
_________________
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-11-11, 20:36   
 

ja jestem chętny zorganizować zimowy - odsapnę po Grudziądzu to jutro coś zaproponuje
_________________

 
 
lipidor 
Administrator



R25: 2l, GTS, gaznik, B29705, 1985
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 472
Skąd: francja
Wysłany: 2010-11-13, 13:50   
 

Ankieta mowi sama za siebie jakie zloty zostawic a jakie skreslic lub uczynic je warunkowymi. Czyli zgadzam sie z przedmowcami.
_________________
Prawdziwy mężczyzna sika do umywalki.
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2010-11-13, 13:59   
 

Adas, jutro bylo wczoraj :P.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-11-13, 14:15   
 

Czy zadeklarujemy organizację jednego zlotu czy trzech to i tak wszystko będzie zależało od ilości chętnych, których z każdym rokiem niestety ubywa. Organizowanie zlotu nie odbywa się z dnia na dzień i taka organizacja musi odbywać się nawet /zlot letni / z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.
Wszystko zaczyna się od deklaracji uczestnictwa, które na początku jest duże, a w miarę zblizania się terminu zlotu maleje. I to jest bardzo niepoważne.
Busiek napisał/a:
Jeśli chodzi o zlot jesienny i zimowy to można je organizować. Ktoś to ma pomysł i chęci rzuci taki temat i zobaczymy ile będzie chętnych.

Tylko jak już wyżej pisałem ten pomysł musi być "rzucony" najpóźniej w trakcie trwania zlotu letniego w przypadku zlotu jesiennego.
Jak będziemy mieli takie podejście do szybkiej rezygnacji z wieloletnie tradycji to w któryms roku bedzie tak, że nawet letniego zlotu nie uda się nam zorganizować.
Przypomina mi to własne doświadczenie z ogranizacji turniejów tenisa ziemnego w moim regionie, gdzie ograniczanie ilosci turniejów doprowadziło do całkowitego ich znikniecia i ponad 30 letnia tradycja turniejów Grand Prix Torunia umarła.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-11-13, 15:15   
 

Tombog napisał/a:
Adas, jutro bylo wczoraj


wiem, zbieram się zbieram ;) i coś nie moge zebrać. Zacznę chyba od zaraz :D
_________________

 
 
balum 
Młodszy starszak



Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 81
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-11-15, 13:09   
 

A tam, pozwolę sobie zabrać głos :) Widzę, że w dość szybkim tempie przybywa sympatyków forum na Facebooku. Informacje o letnim zlocie - z atrakcyjnym programem - np. przegląd samochodów, badanie magiczną walizeczką, może jakiś konkurs motoryzacyjny, wspólna fotka w atrakcyjnym miejscu i wycieczka krajoznawcza (czyli przegonienie reni i przemarsz uczestników zlotu) - warto ogłosić wcześniej również poprzez to nowe medium. Pamiętam (mam nadzieję, że nic nie pokręciłam), że Jagoda już na letnim zlocie miała pomysł na kolejny w rewelacyjnym miejscu. Prośba do Buśka o zapytanie ulubionej mamy o szczegóły. Może już warto, zgodnie z sugestią Skorpiona, interesować się tematem, a bliżej terminu letniego zlotu nasilić akcję promocyjną wśród obecnych i nowych sympatyków R25.
_________________
balum, balum :mrgreen:
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2010-11-15, 13:30   
 

Pomysł ma Busiek bo to on ma "mądre" pomysły :D.
Co do zlotu to na razie uważam, że powinniśmy się skupić na zimowym. Niech Adam napisze wszystkie szczególy co do miejsca i do programu zwiedzania.
_________________
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-11-15, 16:29   
 

Busiek Ty nie odwracaj kota ogonem ,bo Kasia ma rację. Letni zlot trzeba przygotowywać wiele miesięcy wcześniej. Bo obojętnie czu to jeziora, góry czy morze jest to sezon urlopowy i trudno potem coś sensownego pod wzgledem zakwaterowania znaleźć. Każdy właściciel ośrodka woli np. wynajać dwa pokoje czy domki komuś na 7 dni niż kilka pokoi czy domków na 2 doby w weekend.
Np zlot w Borkach - termin na następny rok jest już rezerwowany w trakcie trwania zlotu.
Tak ,że Busiek się nie ociągaj - TYLKO DO DZIEŁA :P
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2010-11-15, 17:27   
 

Właśnie sobie przypomniałem, że niestety, ale nie wiem czy będę się brał za organizowanie zlotu letniego.
Mam w przyszły roku kilka ważnych spraw, na których będę musiał się bardzo skupić.
Pierwszy to przygotowanie do egzaminu licencjackiego.
Drugi to ślub mojej siostry, który odbędzie się w Kłodzku, w sierpniu. Jako, że jej tu nie ma ja i rodzice musimy dopilnować niektóry sprawy.
A więc przykro mi, ale VI zlot nie dam rady zorganizować.
_________________
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-11-15, 19:37   
 

balum napisał/a:
Pamiętam (mam nadzieję, że nic nie pokręciłam), że Jagoda już na letnim zlocie miała pomysł na kolejny w rewelacyjnym miejscu.


Busiek już nie ściemniaj i nie zasłaniaj się sierpniem. To już będzie po zlocie.Samo zaklepanie miejsca mozna już dokonać w styczniu ,czy na początku lutego ,co raczej też nie koliduje z egzaminem.
Po prostu napisz ,ze nie masz ochoty się tym zajmować.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2010-11-15, 20:18   
 

W styczniu też mam egzaminy :P :D.
Zobaczymy jeszcze, na razie skupmy się na zimowym :P
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 32