:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2009-01-10, 03:55
kwestia rozdawania ulotek
Autor Wiadomość
krk800 
Częsty forowicz
Trójnitrotoluen



R25: 2000 cm, GTS, J6R, B297, 1989, + LPG
Wiek: 41
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: Legnica-dolnyśląsk
  Wysłany: 2006-03-29, 16:54   kwestia rozdawania ulotek
 

Tak się zastanawiam że może i ja pobiegam z ulotkami naszego forum trochę po Wrocławiu trochę po Legnicy, o ile nikt nie ma jakiś zastrzeżeń.

Zauważyłem że na dolnym śląsku jest mało użytkowników R25 albo przynajmniej mało na naszym forum
Z tego co widzę dużo zarejestrowanych użytkowników jest w Polsce centralnej.

Lecz tak sobie pomyślałem że nie będę rozdawał ulotek byle komu. Z tego co zauważyłem wielu ludzi jeździ R25 jak spychaczami. Nie dbają o nie np. ten facet z Wrocławia co jeździ taryfą i ma nieorginalne lampy tylne. Wstawione chyba od żuka. Jak zobacze że ktoś o auto nie dba to nie mam do niego szacunku.

Jest jeszcze jedna ach błacha sprawa. Ulotek nie można zostawiać za wycieraczką. Pogodę mamy jaką mamy więc z przy deszczu z ulotek zostanie papka, a z tuszu smugi.
_________________
Swoimi wypowiedziami nie zamierzam nikogo obrazic. Pamiętaj jednak, że mam prawo do własnego zdania i zamierzam je wyrażac publicznie. Jeśli Ci się nie podoba nie musisz wcale go czytac.

Piotrek (krk800)
 
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2006-03-29, 17:16   
 

Ja znalazłem na to sposób... porostu robie wypalane:P mówie ojcu zeby mi zrobił :) i jazda jazda...bg..
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2006-03-29, 17:17   
 

pomykac z ulotkami niegdy nie zaszkodzi!
ja ostatnio za facetem w Koszalinie sie wrocilem jak zobaczylem ze ma pieeeknego tx-a i zagadalem go pod sklepem do ktorego sie udal ale chyba z racji jego zaawansowanego wieku nic z tego nie bedzie!
tak czy siak zawsze warto polatac z ulotkami i polecam zamiast porannego jogingu :mrgreen:
 
 
krk800 
Częsty forowicz
Trójnitrotoluen



R25: 2000 cm, GTS, J6R, B297, 1989, + LPG
Wiek: 41
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: Legnica-dolnyśląsk
Wysłany: 2006-03-29, 17:25   
 

Ja bardzo często zaczepiam Renówkowców :D Rozmawiamy sobie o naszych renówkach. Czasem części sprzedam albo kupię. Kiedyś jednego na drodze spotkałem bo mu pękła łapa pod skrzynia i biegi nie chciały wchodzić. Bardzo często ludzi mnie pytali czy należę do jakiegoś zgrupowania R25-maniaków. Lecz wtedy nie należałem. A teraz ulotki będę dawał niech nasze grono się powiększa :lol:
_________________
Swoimi wypowiedziami nie zamierzam nikogo obrazic. Pamiętaj jednak, że mam prawo do własnego zdania i zamierzam je wyrażac publicznie. Jeśli Ci się nie podoba nie musisz wcale go czytac.

Piotrek (krk800)
 
 
 
szopen 
Spełniony forowicz



R25: 2,2/2,5 TX/V6Turbo J7T/Z7U B29E/B29G 86?/90
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 497
Skąd: Radom
Wysłany: 2006-03-29, 17:39   
 

A ja u siebie w miescie namierzylem tylko 3 (slownie: trzy) Renie:(

Nawet jeden koles sie zalogowal ale byl raz i laczny czas wizyty to 8 minut:(


No ale nie ma tego zlego, jestem unikalny w Radomiu:P
_________________
The two most common elements in the universe are Hydrogen and stupidity.
Harlan Ellison
 
 
 
kicek 
Spełniony forowicz



R25: 2165 TX, B29E 1990r
Wiek: 44
Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 448
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2006-03-29, 17:39   
 

Cytat:
Lecz tak sobie pomyślałem że nie będę rozdawał ulotek byle komu. Z tego co zauważyłem wielu ludzi jeździ R25 jak spychaczami. Nie dbają o nie np. ten facet z Wrocławia co jeździ taryfą i ma nieorginalne lampy tylne. Wstawione chyba od żuka. Jak zobacze że ktoś o auto nie dba to nie mam do niego szacunku.

oj to podpadłem ci krk800 :)
moja renia wygląda nieciekawie (listew brak, tapicerka odpada, maska po zimie zardzewiała itd.), na swoje usprawiedliwienie mam to że kupiłem ją już w kiepskim stanie jednak sukcesywnie staram się poprawiać co się da, kwestię wyglądu zostawiłem sobie na koniec,
zacząłem od strony mechanicznej która to ma największy wpływ na bezpieczeństwo jazdy i oczywiście niezawodność,
niestety naprawy przeprowadzam stopniowo z uwagi na brak gotówki :( przecież za coś trzeba żyć
jeśli chodzi o kwestię ulotek to tak jak mówi Konrad najlepiej wydrukować na laserówce lub odbić na xero wtedy nawet jak deszczyk popada to się nie rozmarzą
_________________

 
 
szopen 
Spełniony forowicz



R25: 2,2/2,5 TX/V6Turbo J7T/Z7U B29E/B29G 86?/90
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 497
Skąd: Radom
Wysłany: 2006-03-29, 17:42   
 

O faktycznie ja tez podpadlem krk800:P
... ale tak po ciuchu mysle, ze chodzi o niedbanie w sensie - wisi mi, byle jechala do porzodu - a ja i Ty Kicek jak napisales, stopniowo poprawiamy stan naszych samochodow:)
_________________
The two most common elements in the universe are Hydrogen and stupidity.
Harlan Ellison
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2006-03-29, 18:11   
 

mikt nikomu nie podpadl!
liczy sie czlowiek pamietajcie a nie auto!
przeciez to forum,klub jest dla MILOSNIKOW a nie dla renatek hihiihi
czym one by byly bez nas?? przeciez to my w nie wkladamy swoj czas ,kase i uczucia :mrgreen:
 
 
krk800 
Częsty forowicz
Trójnitrotoluen



R25: 2000 cm, GTS, J6R, B297, 1989, + LPG
Wiek: 41
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: Legnica-dolnyśląsk
Wysłany: 2006-03-29, 18:43   
 

blondas napisał/a:
mikt nikomu nie podpadl!
liczy sie czlowiek pamietajcie a nie auto!
przeciez to forum,klub jest dla MILOSNIKOW a nie dla renatek hihiihi
czym one by byly bez nas?? przeciez to my w nie wkladamy swoj czas ,kase i uczucia :mrgreen:


zgadzam się.
ale auto jest naszą wizytówką.
Ja mówię o ludziach co tylko bęzynę leją. I nie obchodzi ich stan techniczny własnego auta dopiero gdy coś odpadnie albo poprostu stanie myślą. "Głupi samochód ja się tak staram a on nie jedzie". Znam takich ludzi.
Ja też kupiłem moją renówkę w nienajlepszym stanie, ale staram się ją naprawiać, umowocześniać i modernizować. Nie stać mnie jeszcze na nowy lakier a ten jest bardzo matowy ale poleruję go. I staram się aby moje oczko w głowie wyglądało jak najlepiej
_________________
Swoimi wypowiedziami nie zamierzam nikogo obrazic. Pamiętaj jednak, że mam prawo do własnego zdania i zamierzam je wyrażac publicznie. Jeśli Ci się nie podoba nie musisz wcale go czytac.

Piotrek (krk800)
 
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2006-03-29, 20:11   
 

ja w portfelu mam zawsze przynajmniej kilka ulotek w pogotowiu, jeden komplet (9 szt.) juz sie rozszedl w przeroznych okolicznosciach :)
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-30, 07:32   
 

hej hej - do krk800 - nie jestes odosobniony - ja z moja Renia mam podobnie. Ale teraz ostro rozglądam sie za blachami. Niestety ostatnia awaria zawieszenia wypłukała odłozone finanse. Ale kocham ten samochód.
Co do ulotek to kłade ale ostatnio mam pecha - jak mam ulotki to nie widze Reń na które poluję. Ostatnio je złapałem ale że jechałem rowerem nie miałem przy sobie ulotek. Pare jednak upolowałem ale na forum nie widze efektów. Nieszkodzi - nawet jak sie pojawi jedna na 10 to warto :-)

[ Dodano: 2006-03-30, 07:33 ]
znaczy chciałem powiedziec do krk800 że kicek nie jest sam w gronie "smutniejszych" Reń
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 27