:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Tombog
2010-08-28, 13:27
Zlot jesienny ???
Autor Wiadomość
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-08-25, 16:47   
 

ogrzewanie jest całoroczne
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
białasek 
Raczek


R25: 2,2 TX J7T 1990
Imię: białowłosa
Wiek: 59
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 17
Skąd: Koronowo
Wysłany: 2010-08-25, 17:11   Zlot jesienny
 

Szanowne koleżanki i koledzy, w związku z tym, że pisanie nie jest moja mocną stroną chciałbym poinformować że można zadzwonić do mnie pod numer 516 081 100.Termin jaki jest wstępnie zarezerwowany to ostatni weekend września.Domki są ogrzewane bez dopłaty. Koszt wykupienia obiadu dwudaniowego to 15-20zł,śniadanie lub kolacja po ok.10 zł.Koszt zorganizowania ogniska to ok.10-15 zł od osoby,w tym jest bigos,kiełbaski i deska wiejska,ale jest to tylko propozycja ale co będziemy chcieli zjeść można ustalić na miejscu.Do dyspozycji mamy kawiarnię z dobrze zaopatrzonym barkiem.Możemy też korzystać ze sprzętu wodnego .Ostateczny termin rezerwacji domków to 5-6 września.
_________________
xxxx
 
 
tomala 
Kandydat na znawcę



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-25, 18:32   
 

1. Tak. Choćby z tego względu ,że zaległości się duże zrobią w zlotach ;)
2. Termin to wg. mnie najpózniej połowa pażdziernika
3. Jestem za Borami Tucholskimi

Odnośnie ogrzewania- Skorpion nie martw się "Suseł" przywiezie ci ciepłą kołderkę-może
nawet puchową :roll:
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2010-08-25, 18:47   
 

Adam napisał/a:
Koszt za domek 350 zł za dwie doby - daje to 30 zł od osoby za dobę
Jest to dla mnie argument trudny do obalenia przy 4 osobach i 2 dobach ;).

1. Taaaaak !!!!
2. Połowa października, choć wtedy trudno jeszcze o piękną, polską, złotą jesień :D
3. Ze względów finansowych dla wielu osób lepsza byłaby centralna Polska, ale gdzie będzie tam przyjedziemy :) Bory przy tej cenie i ogrzewanych domkach mi pasują :)
4. ... potem dopiszę jak wrócę do domu, bo muszę spadać ;)
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Gość

Wysłany: 2010-08-25, 18:56   
 

Dzwoniłam na numer ze stronki która Adam wkleił. Pan grzecznie zakomunikował mi że domki nie są całoroczne tylko letnie i że nie są ogrzewane. Więc niewiem o co chodzi skoro Białasek pisze co innego.
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-08-25, 19:04   
 

Mariola ma rację . Nie spotkałem się aby w domkach typu Brda ,czy wieżyca było ogrzewanie. Druga sprawa która mnie eliminuje ze zlotu w Koronowie to sypialnie na piętrze domku oraz piętrowe łóżka .
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Gość

Wysłany: 2010-08-25, 19:10   
 

Osobiście uważam że ostatni weekend września to troche zbyt wczesny termin. Połowa pażdziernika wydaje mi sie dobrym terminem
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2010-08-25, 19:10   
 

Ja powiem tak. Jestem za zlotem w okolicach Ustronia. Najważniejszym argumentem by go tam organizować jest odwiedzenie grobu Adawena. Uważam, że moglibyśmy w któryś dzień zaprosić jego rodzine i razem powspominać Włodka. Może nie znałem go tak dobrze jak większość z Was, ale zależy mi na pomodleniu się nad jego grobem i w taki sposób uczcić jego pamięć.
_________________
 
 
 
lipidor 
Administrator



R25: 2l, GTS, gaznik, B29705, 1985
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 472
Skąd: francja
Wysłany: 2010-08-25, 19:13   
 

Nie przyade na zlot jesienny. Letni kosztowal ponad 1400EUR. Dla mnie to duza kwota.
_________________
Prawdziwy mężczyzna sika do umywalki.
 
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2010-08-25, 19:14   
 

Ciebie każdy rozumie...
_________________
 
 
 
białasek 
Raczek


R25: 2,2 TX J7T 1990
Imię: białowłosa
Wiek: 59
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 17
Skąd: Koronowo
Wysłany: 2010-08-25, 20:19   Zlot jesienny
 

Termin który jest zarezerwowany już się nie zmieni.Jest to uwarunkowane ewentualnymi przymrozkami,chodzi o zpuszczenie wody z domków.Do koleżanek i kolegów należy decyzja.Ogrzewanie będzie w domkach bezpłatne.jestem z tym ośrodkiem związany od wielu lat i wiem jakie są w tym ośrodku zwyczaje.W domku typu Brda nigdy nie było łóżek piętrowych jak twierdzi kolega Skorpion.Jest w nich pełen węzeł sanitarny -ciepła woda,prysznic,umywalka i wc.Kuchnia jest w pełni wyposażona w naczynia i kuchenkę do gotowania.Jeszcze raz ponawiam mój numer telefonu 516 081 100 i podejmuję się organizacji tego zlotu.Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.
_________________
xxxx
 
 
jaclaw 
Fachowy forowicz



R25: 2,2 ph2 1t TX 1992
Imię: Renata
Wiek: 65
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 299
Skąd: MENELOLANDIA
Wysłany: 2010-08-25, 21:55   
 

witam kolezenstwo
na zloty nie jeżdze więc głosu w sprawie nie zabieram
jestem z wami duszą
nie jeżdze i nie wiem czy kiedykolwiek przyjade bo nie mam kasy
(i nie wiem czy uda mi sie za mojego żywota spłacić długi)
właśnie dlatego jeżdze starym samochodem za 700 zł..bo jeżdzi
mam jednak taka uwage co do miejsca
aby zrobić coś takiego jak wykres..kto na zloty jezdzi.. aby wszyscy mieli jednakowy dystans
kwestie wyżywienia ogrzewania to jakby pewna funkcja wypadkowa
różnych czynników w danym obiekcie,okolicy i porównanie ich cen
pazdziernik to juz chyba poza sezonem i wszędzie bedzie mozna negocjowac ceny
dziekuje za uwage

pozdrawiam
Jacek
_________________
http://chomikuj.pl/FLOJDOMAN
Twardogłowy fan
PINK FLOYD & TANGERINE DREAM
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-08-25, 22:10   
 

Nie ma takiej mozliwości aby każdy miał jednakowy dystans do miejsca zlotu
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-08-25, 23:24   
 

23 sierpnia minął dokładnie rok jak został napisamy pierwszy post o zlocie jesiennym 2009. Był już ustalony termin , miejsce zlotu . Też było to krótko po zlocie letnim. W tym roku kombinujemy chyba jak doprowadzić do tego ,żeby zlotu nie było . To nie odpowiada termin ,to miejsce ,to ceny. Niektóre wypowiedzi są niekonsekwentne bo w jednym poście są na nie a kilka postów dalej już wszystko jest ok. Jak tak dalej będziemy się zastanawiać ,wybierać ,przebierać to czarno to widzę. Już mieliśmy przykład ze zlotem letnim,że termin załatwiania był o wiele zapóźny z wiadomych przyczyn. I tylko determinacji Buśka możemy zawdzięczać ,że doszło do zlotu.
Trzeba się trzymać stałych terminów poszczególnych zlotów i ich nie zmieniać ,bo wtedy robi się bałagan. Nie chcę przytaczać tu przykładów jak takie zmiany terminów powodowały zlotowe "klapy".
Starania o zapewnienie miejsc na każdym ze zlotów mogą być przecież prowadzone ze znacznym wyprzedzeniem.
Druga sprawa też bardzo istotna- deklaracja uczestnictwa w zlocie. Nie może być tak ,ze na kilka dni przed zlotem, nagle okazuje się, że kogoś zaboli głowa, ma katar a do kogoś przyjeżdża teściowa i rezygnuje ze zlotu.Jeżeli właściciel ośrodka zgodzi się na zapłatę tylko za wykorzystane miejsca ,nie ma sprawy ,ale jeżeli trzeba pokryć koszty nie wykorzystanych miejs , nie ma zmiłuj sie. Nie wolno stawiać organizatora przed dylematem zapłaty za niewykorzystane miejsca. Dlaczego organizator i uczestnicy zlotu mają ponosić konsekwencję za takiego niepoważnego "uczestnika".
Trochę się rozpisałem :D
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
balum 
Młodszy starszak



Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 81
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-08-26, 00:10   
 

Easy Grzesiu :) Myślę, że przede wszystkim musi nam zależeć, żeby w zlotach brało udział jak najwięcej osób. Każdy ma inną sytuację rodzinną, finansową, zawodową. Czasem też ona się zmienia i to nagle. Inaczej jest, gdy na zlot jedzie jedna osoba, a inaczej, gdy chce się zabrać rodzinę. I dlatego teraz toczy się dyskusja, żeby każdy mógł się zastanowić nad wyjazdem, podjąć odpowiedzialną decyzję, a organizator nie stanął przed faktem płacenia za kogoś.
_________________
balum, balum :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 31