:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2010-10-23, 11:22
Ile zlotów w roku ?
Autor Wiadomość
lipidor 
Administrator



R25: 2l, GTS, gaznik, B29705, 1985
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 472
Skąd: francja
Wysłany: 2010-09-11, 10:10   
 

Cytat:
"elita", która sobie na zloty jeździ


Nie elita Kasiu, nie żadna elita, tylko ludzie, którym zależy i którym się chce. Nie trzeba spełniać żadnych specjalnych warunków żeby przyjechać na zlot oprócz napisania kilku postów i ruszenia własnej rzyci. Nie trzeba nawet posiadać R25. Wystarczy mieć odrobinę dobrej woli i po prostu chcieć, tak jak Małgosia i Ania. Koledzy przywiozą i odwiozą, no nie $SKORPION$ ? A jeżeli ktoś nazywa zjadliwie grono jeżdżące na zloty elitą to albo się przejęzyczył albo szkoda gadać.
_________________
Prawdziwy mężczyzna sika do umywalki.
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-09-11, 14:55   
 

Dokładnie Tomku. Zawsze ktoś może, jeżeli ma miejsce, lekko zboczyć z trasy i kogoś dowieźć na zlot .
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2010-10-22, 19:06   
 

Myślę, że jeden zlot w zupełności wystarczy i powinien to być zlot letni, bo te nam najlepiej wychodzą. Może druga połowa sierpnia, lub końcówka ? Tak by trochę się oddalić od Borek. Jeśli komuś będzie mało spotkań we wspólnym gronie, to zawsze może zorganizować spota jesiennego, lub zimowego i na pewno część z nas chętnie się na takowy wybierze. Można też zawsze wymyśleć jakiś rajd i wspólnie się gdzieś przejechać :twisted:. Wystarczy dokoła Polski ;).
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-10-22, 19:48   
 

Nie zmieniajmy terminu zlotu letniego . Nie patrzmy na Borki bo to zupełnie inna historia. Proponuję zrobić ankietę nie licząc Borek. Letni... Jesienny ..... Zimowy z mozliwością głosowania na dwa wybrane zloty. Nasjsłabszy odpada ,a co do drugiego decyzja będzie podejmowana w danym roku.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2010-10-22, 20:16   
 

Już od dawna twierdziłem że zlotów jest poprostu za dużo.
Większość osób blokują finanse i nie ma się co dziwić bo mamy czasy jakie mamy i tyle. U mnie tez się nie przelewa i wyjazd na każdy zlot odbija się na budżecie.
Są też osoby które nie pokażały się na żadnym spotkaniu i kto wie czy kiedyś się pojawią ...dlaczego tego nie wiem.
Temat wisi już długo a jak widać nie ma żadnych konkretów. Można oddać to pod głosowanie ale jak znam życie , głosować i deklarować się jest łatwo ....gorzej z późniejszym dotrzymaniem deklaracji....
Terminy trzeba wybrać takie żeby spotkania były jak najbardziej od siebie odsunięte( kwestie finansów , wolnego w pracy itd...).
Termin letniego zlotu nie jest chyba jakąś świętością i może być przesunięty. Trzeba jednak zwrócić uwagę że w tym klimacie który od ładnych już paru lat mamy , im późniejsze lato tym gorsze niestety :(.
Borki w tym roku są na początku czerwca.
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2010-10-22, 20:54   
 

Ja jestem obecnie otwarty na każdą propozycję zlotu i innych spotkać.
Jeśli chodzi o termin zlotu letniego to bym go nie ruszał gdyż w tym terminie pogoda zazwyczaj jest przyjazna nocnym imprezą. Z jednego zlotu można zrezygnować i robić tylko dwa oddalone od siebie w czasie. Czyli został by letni i zimowy ewentualnie wiosenny :). Ktoś powie, że są Borki, ale Borki to przecież nie jest zlot R25 tylko wszystkich Renaultów. Ja np. tam się nie pojawiam i raczej nie pojawię.

Róbcie jak chcecie, ja się mogę dostosować :).
_________________
 
 
 
lipidor 
Administrator



R25: 2l, GTS, gaznik, B29705, 1985
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 472
Skąd: francja
Wysłany: 2010-10-22, 23:21   
 

Jestem za maksymalnie dwoma zlotami w roku. Letnim jako glownym a drugi moglby byc ruchomy: raz jesien, raz wiosna itp. Zimowy niekoniecznie bo nie usmiecha mi sie zlatywac sie w zimie 3000 km :D - taki jest moj punkt siedzenia.
_________________
Prawdziwy mężczyzna sika do umywalki.
 
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2010-10-22, 23:52   
 

Hmy... w sumie dlaczego nie :). Uważam, że jeden stały zlot i jeden ruchomy to dobry pomysł. A jak by była okazja i chęci innych użytkowników to można zrobić dodatkowy zlot :)
_________________
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2010-10-23, 07:51   
 

A więc rozpisałem sondę na zasadzie zaznaczenia, które ze zlotów powinny pozostać jako oficjalne. Można zaznaczyć dowolną ilość opcji. Czas trwania sondy ustawiłem na 14 dni, ale jeśli uważacie że to za krótko, to przesunę termin. Aby nie sugerować nikogo innymi odpowiedziami, postanowiłem ukryć wyniki do końca trwania sondy.
Czas start ;)
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-23, 08:10   
 

pyknięte - zimowy mógłby być ale może powrócić do formy jednodniowego spotkania ? Jak juz pisałem mam propozycję na zimowy ale poczekam do końca tej ankiety - wtedy będe wiedział czy działamy coś czy odpuszczamy
_________________

 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2010-10-23, 08:37   
 

Adam, ankieta do niczego nie zobowiązuje. Jeśli będą chętni na jakieś spotkanie, to przecież nikt nikomu nie zabroni zjechać się w jakieś miejsce. Chodzi o to, żeby bez potrzeby nie wytwarzać ciśnienia na zloty. Niech sobie to będą spoty, czy jak go tam zwał, tak zwał. Jeśli masz pomysł na zimowe spotkanie (zlot), to go przedstaw i zobacz ilu będzie chętnych. Ja osobiście nie przyjadę, jeśli się dowiem 2 tygodnie wcześniej, że coś jest organizowane. Taka robota.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-10-23, 09:07   
 

Miejsce na zlot letni trzeba praktycznie już rezerwować w miesiącu marcu, bo potem są różnego rodzaju problemy.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-10-23, 09:11   
 

Tomek, Borki nie poowinny brać udziału w ankiecie ,bo to zlot nie organizowany przez nasze forum.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2010-10-23, 09:42   
 

Jak to nie ? Przecież braliśmy udział w jego organizacji. Borki są jak najbardziej ważne w ankiecie, bo pokazują nasz stosunek do nich. Jeśli chcesz jechać na Borki, a potem na nasz zlot wiosenny, zaznaczasz dwie pozycje: "Borki" oraz "Wiosenny". Jeśli uważasz, że Borki nam wystarczą, łączysz Borki z wiosennym i zaznaczasz "Borki jako wiosenny". Jeśli natomiast uważasz, że Borki to zbędny zlot, a chcesz się spotkać wyłącznie w naszym gronie na wiosnę, zaznaczasz "wiosenny", a "Borki" nie zaznaczasz. Proste i przejrzyste.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 40
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2010-10-23, 11:19   
 

Ja osobiście uważam że borki są ważne i muszę je uwzględniać w swoim kalendarzu imprez, a co jeśli by miały się terminy nałożyć??? Przecież ostatnio potraktowaliśmy Borki jako wiosenny i myślę że było świetnie. Nasz klub bawił się świetnie na tle całej renomaniakalnej społeczności.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 32