:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2009-01-10, 03:58
Debata ! ! ! ! ! ! !
Autor Wiadomość
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
  Wysłany: 2005-10-07, 22:26   Debata ! ! ! ! ! ! !
 

W ostatnich latach bardzo dużą popularnośc zdobyly tak zwane debaty mysle że dalej idąć tym tropem moze to właśnie My wszyscy forumowicze może powinniśmy troche "podebatować" na temat Nas, naszego forum, naszych renatek on-line, ponieważ nie wszyscy byli na spocie (w tym ja :-( z czego ubolewam) proponuje iz może byśmy umówili się na naszym jakże bardzo żadko odwiedzanym czacie. Myśle tu o jakims terminie żeby było Nas jak najwięcej. Prosze wpisywać opinie na ten temat oraz możliwe terminy.




P.S.
Mam pewien pomysł odnośnie tego zlotu o którym były juz jakies "zdania" :mrgreen:
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Wiek: 58
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2005-10-07, 22:53   
 

jestem zatym zeby zebrac sie w wiekszym gronie i porozmawiac.oczywiscie o nastepnym spocie , a moze nawed ustalic jakis dzien najlepiej wieczorem zeby spotykac sie w wiekszym gronie bo tak zawsze gdy wchodze na strone to nikogo niema, a tak bym wiedział kiedy tu zaglondac .porozmawiamy na zywo dogadamy sie gdzie nastepne zrobic spotkanie .a mysle ze zabraknie dlanas parkingu.popieram konrada ja sie dostosuje do kazdej pory.
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2005-10-08, 18:30   
 

bravo Maveras! mielismy o tym wlasnie rozmawiac na ostatnim spocie ale wybaczcie mi szczerosc nie za bardzo chce mi sie wiezyc ze do jakiegos ogolnopolskiego spotu czy tez zlotu dojdzie gdy widze zaangazowanie chocby w forum...
postanowilem zaprojektowac i wyprodukowac naklejki To byla moja prywatna inicjatywa ale nie przypuszczalem ze bede musial sie prosic coby forumowicze je u mnie zamowili tym bardziej ze wszystkie koszty wziolem na siebie :arrow: poprostu chyba zbyt emocjonalnie podszedlem do tematu naszego forum,klubu itd. wydawalo mi sie ze mozemy byc wielka rodzina (poza wyjatkami) ale chyba sie troszke przeliczylem

co do debaty na mnie mozecie liczyc zawsze! zagladam na forum nawet gdy jestem poza granicami Polski zeby byc zawsze na bierzaco. popieram ta inicjatywe i jesli tylko bede mogl jakos pomoc w organizacji czegokolwiel to sluze ... :wink: blondas
 
 
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Wiek: 58
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2005-10-08, 21:50   
 

widze blondas ze sie mocno zaangazowałes,nie wszyscy to doceniaja ,ale nietrzeba sie zniechecac wszystko wymaga czasu.mysle ze powinienes na stronie głownej ogłosic jakis dzien i konkretna godzine na spotkania na czacie wwiekszym gronie moze to odniesie jakis skutek.Konrad mlody chlopak ale widze ze sie stara zaangazowac kilka takich osob i troche towazystwo sie rozkrenci .ja szanuje twuj wysiłek a bez ciebie pewnie niebyło by tego klubu w miare moich mozliwosci postaram sie pomuc a na nasrepne spotkanie napewno sie wybiore.pozdrawiam wszystkich i dopisujcie swoje komentarze. maveras.
 
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2005-10-09, 22:22   
 

Rowniez jestem ZA i mam nadzieje ze to tylko poczatki sa trudne i juz nastepny spot klubowy bedzie w o wiele liczniejszym gronie. Co do tego typu imprez to przygotowac sie musimy na przyszloroczny ogolnopolski zlot PIKUR'a zeby nasz model byl godnie reprezentowany przez liczna delegacje :) wsrod innych renowek. Do maja mamy troche czasu wiec poznajmy sie ci co sie jeszcze nie znaja na wszelkiego rodzaju spotach. W tym miejscu od razu szacuneczek dla Blondasa za zaangazowanie i poswiecenie dla naszego klubu :wink:
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-10-10, 09:27   
 

Jasne - czapki z głów panowie - za zaangażowanie kolegi Blondasa. Naklejki sa cudnej urody. Niestety tak na ogół jest że jak jest więcej niz 3 osoby to niezmiernie trudno cos ustalić lub sie dogadać. Czasami to sa wzgledy techniczne - np. ja dostęp do internetu mam tylko w pracy więc zaglądam tu w godzinach mojej pracy. Oczywiście mozna umówić termin wieczorny bo jak sie chce to mozna iśc do kogos kto ma internet (lub do kawiarenki) i ta godzine pogadać. Ale trzeba chcieć. Ja osobiscie chcę i sie dostosuje.
_________________

 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2005-10-10, 09:54   
 

proponuje by kolega Konrad ktory wyszedl z ta potrzebna inicjatywa zaproponowal jakis termin i czas :wink:
ja napewno sie dostosuje!
pozdrawiam i dziekuje za cieple slowa :mrgreen:
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2005-10-10, 12:52   
 

Jeżeli chodzi o termin to może czwartek o 18 00. Myśle że weekend odpada ponieważ każdy może mieć gdzieś jakiś wyjazd do rodziny lub gdzie indziej, sroda to za wczesnie w piątek wieczorem to sie baluje tak wiec wypadlo w czwartek teraz tylko pytanie ten czwartek 13.10 czy może 20.10 ? Godzina tez sie może zmienić.
Taka jest moja propozycja. :wink: Czekam na Waszą odpowiedź
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2005-10-10, 13:54   
 

Tak, tak, to Blondas tutaj kręci najbardziej i stara się by ten tabor pędził naprzód. Bez niego by tu było dość ponuro :mrgreen: Nikogo nie urażając oczywiście. Tak więc szacukeczek.

Jeśli chodzi o godzinę, to 18:00 niestety odpada w moim przypadku, bo o tej porze zwykle jestem w drodze z pracy do domu. Mam do pokonania 40 km i przepiękną wylotówkę z jeszcze piękniejszej strolicy :mrgreen: , tak więc dopiero w okolicy 20:00 jestem gotowy do poświęceń :mrgreen: i służę swoją obecnością.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-10-10, 15:28   
 

Może byc ten czwartek, może byc następny. Ale faktycznie lepiej chyba koło 20. Pójdę do sąsiada i jak powiem o co chodzi to ok bo to poprzedni własciciel R 25. I do dzis sobie chwali to auto.
_________________

 
 
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Wiek: 58
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2005-10-10, 17:31   
 

moze byc czwartek godz 20 .mysle ze niejestesmy małymi dziecmi i nawet puzniejsza godzina by niezaszkodziła ja sie moge dostosowac do kazdej godziny ,ten czwartek niezaszkodzi mozna sprubowac.
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2005-10-10, 17:43   
 

to moze 20:15????
i nie tylko w najblizszy czwartek tylko w kazdy pierwszy czwartek miesiaca??
taki internetowy co miesieczny spocik?? :mrgreen:
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2005-10-10, 22:04   
 

Ty to masz głowe ;) to jest dobra kmina :) Jestem za w 100 procentach promilach i innej jednostce:)
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-10-11, 09:38   
 

No ale w tym miesiącu to pierwszy czwartek juz był. Czyli w tym miesiącu inny czwartek. Który?? Pozdrowionka.
_________________

 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2005-10-11, 09:49   
 

Proponuję ostatni :mrgreen: , albo pierwszy od listopada.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 31