:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Spot w Grudziądzu
Autor Wiadomość
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-27, 07:48   Spot w Grudziądzu
 

W dniu 11 listopada z okazji Święta Niepodległościowego Kujawsko-Pomorski oddział PIKUR'a planuje spot w Grudziądzu. Dodatkową atrakcją jest możliwość zwiedzenia Cytadeli - taka okazja trafia sie tylko dwa razy do roku.

Poniżej cytuję post kol. Snake zamieszczony na forum PIKUR'a:

Cytadelę - jedną z największych twierdz w Polsce, wybudowaną w XVIII wieku na rozkaz króla Prus Fryderyka II. Zwiedzanie Cytadeli jest nie lada gratką, ponieważ obiekt ten jest zajmowany przez wojsko i tylko dwa razy w roku organizowane są "dni otwarte twierdzy". Oprócz zwiedzania Wielkiego Magazynu, rawelinu 1 i suchej fosy, zwiedzający przejdą podziemnym chodnikiem komunikacyjnym pod bastionem III. Warto zaopatrzyć się w latarkę. Wojsko dla dzieci przygotowało park maszyn wojskowych - transporterów opancerzonych, dział przeciwlotniczych, czołgów i innego sprzętu. Chętni będą mogli także skosztować prawdziwej wojskowej grochówki.

Proponuję żeby czynnie zwiększyć frekwencję wymienionego spota. Grudziądz jest miastem wartym zobaczenia. Część z nas nie mogła być na zlocie jesiennym - ma więc okazję się zrehabilitować. Ostatnio było tak:



Więcej informacji na forum PIKUR'a: http://klubrenault.pl/forum/viewtopic.php?t=6818
_________________

 
 
balum 
Młodszy starszak



Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 81
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-10-29, 14:11   
 

Po wielu burzach, zawirowaniach i ich prostowaniu... mamy plan, żeby wyskoczyć do Grudziądza rodzinnie. Zależy to też trochę od czasu w grafikach, kasy i pogody. Zobaczymy. W każdym razie dobre zamiary są :)
_________________
balum, balum :mrgreen:
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-29, 16:14   
 

nie jesteście w tych planach odosobnieni ;)
_________________

 
 
agentos 
Dzidziuś


R25: brak
Imię: Przemo
Wiek: 45
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 6
Skąd: Janikowo
Wysłany: 2010-10-31, 12:43   
 

Zapraszamy serdecznie... Poznam z chęcią kolejnych fanów Renault
Popstrykamy sobie fotki tak jak ostatnio ;)
_________________
http://klubrenault.pl/for...9defe4032dd.jpg
 
 
 
oleks 
Kandydat na znawcę


R25: 2068 Turbo DX B290 1990
Imię: Renia
Wiek: 50
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 574
Skąd: Łodź
Wysłany: 2010-11-01, 21:06   
 

Oleksowie się wybierają całą piątką.

Adaś ktoś z Łodzi jeszcze się wybiera?
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-11-01, 22:03   
 

jasne - zbiórka koło 7.00 nad Jasieniem :D
_________________

 
 
areckicz 
Częsty forowicz
R25


R25: 2.2i TX LPG 1991r.
Imię: Miła
Wiek: 37
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 239
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2010-11-01, 22:16   
 

a ja robie zbiórke o 7:00 w Czaplinku na Wałeckiej58 :)
_________________
www.czaplinek.pl
 
 
 
Vargas 
Dzidziuś


Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 8
Skąd: CWA
Wysłany: 2010-11-02, 19:05   
 

Cholerka to będzie Mega Zlot a nie spot :D Fajnie że przybędziecie i w końcu poznam kierowców limuzyn :o znam tylko jedą R25 czyli Skorpiona.
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-11-10, 17:08   
 

jutro rano wyruszamy. Niestety mówię chyba tylko o sobie. Jadę z Mariuszem -wykruszyli się: Jacław, Jacek G., Oleks a nawet mój brat zwinął żagle.Nie wiem jeszcze jak z Tasmanem, czy auto ma już zrobione. Mam nadzieję, że Areckiczowi, Białaskowi i Kotkowi pójdzie lepiej - do zobaczenia w Grudziądzu.
_________________

 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-11-10, 17:10   
 

A trafisz ? :P
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
areckicz 
Częsty forowicz
R25


R25: 2.2i TX LPG 1991r.
Imię: Miła
Wiek: 37
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 239
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2010-11-10, 19:43   
 

planowany wyjazd o 7 ;)

:( niestety zostalem w domu grypa dopadla :(
_________________
www.czaplinek.pl
Ostatnio zmieniony przez areckicz 2010-11-11, 09:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-11-10, 21:15   
 

$SKORPION$ napisał/a:
A trafisz


nawigacja wie gdzie :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adam 2010-11-10, 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-11-13, 09:11   
 

No to po ochłonięciu pora na krótkie podsumowanko.
Nie udało mi sie niestety zgromadzić licznej ekipy tak jak planowałem. Tasmana i Oleksa wyłączyły kłopoty techniczne - o reszcie szkoda gadać. Zainteresowany wyjazdem byłjedynie Mariusz1500, za co mu wielkie dzięki gdyż rozłożyliśmy koszty podrózy po połowie. Wziąłem więc Krzysia, Mariusza, dwa aparaty fotograficzne, trochę wałówki i w drogę.
Trasa bezproblemowa za wyjątkiem Włocławka gdzie stan drogi przez miasto jest wiadomy. W Toruniu musiałem tez przekonać nawigację, że dalej obwodnicą się nie da - skoro jest zamknięta jeszcze i nie do użytku.
Już na umówionym miejscu, na parkingu pod McDonalds, widać było, że impreza nieźle się zapowiada.





Na miejscu powitał nas - w roli gospodarza - Grzegorz (Skorpion), dotarła też z Olsztyna Ania (Kot_ek17) wraz z sympatyczną koleżanką Igą. Był też kolega Andrzej (Białasek) swoją bialuśką R25, który dotarł z Borów Tucholskich pomimo choroby. Piszę tu tylko oosobach z naszego Forum bo na wymienienie całej reszty uczestników brakłoby mi miejsca. Wystarczy zajrzeć na forum PIKURa.



zwartą kolumną wyruszyliśmy na Cytadelę



Na początku było trochę problemów z parkowaniem. Srogi "Pan Wojskowy" przepuścił czoło kolumny tj. Skorpiona i Białaska a mnie kazał pojechać w drugą stronę parkingu. Nie pomogły tłumaczenia, że my razem, klubowo itp. Za to specjalnie dla nas otwarto dalszą część terenu Twierdzy, gdzie nie parkowało jeszcze ani jedno auto.





Twierdza jest niesamowita. Tyle rzeczy było do zobaczenia, że w końcu zostaliśmy grubo w tyle za przewodnikiem. Ale cóż wszystkiego trzeba było dotknąć, wszędzie zajrzeć i zrobić pamiątkowe fotki.







Zwiedzaliśmy też wnętrze koszar. Sukcesem zakończyły się bezkrwawe łowy na nietoperza :)





Czas zleciał nie wiadomo kiedy, a my mocno zgłodnieliśmy. Po wydostaniu się z kazamatów okazało się - o zgrozo, że zjedzono całą grochówke wojskową.Brakło też mojej ulubionej Czerniny. Nie pozostało nic innego jak wybrać się do Grudziądzkiej Karczmy na posiłek. Zebraliśmy ekipę i w drogę. Na miejscu oczywiście obowiązkowa fotka na parkingu. Jako posiadacze wyjątkowych aut stanęlismy sobie na parkingu dla .... taksówek :)





Po zaspokojeniu apetytów udaliśmy się na zwiedzanie Grudziądza





Spot zakończyliśmy na wyremontowanym Rynku



Zostaje tylko jedno pytanie - kto jedzie ze mna za rok? :)


więcej fotek tutaj: http://picasaweb.google.c...adelaGrudziadz#
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adam 2010-11-13, 17:19, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-11-13, 09:17   
 

Teraz taki otwarty dzień na Cytadeli będzie 3 maja 2011r.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Niger 
Dzidziuś



Wiek: 30
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-11-16, 10:23   
 

Moim skromnym zdaniem zlot byl niezly i trzeba go powturzyc. Najlepiej przyjechac na 2-3 dni i poswiecic troche czasu na zwiedzanie zabytkow Grudziadza, ktorych naprawdze nie brakuje. Trzeba tylko zorganizowac jakis nocleg. Narazie to moj skromny pomysl ale sami ocencie czy nie jest warto. :wink:
_________________
Na cudze błędy patrzymy jak na cudze żony. Mamy z nimi dużo więcej radości niż z własnych.

[ Charles Chaplin ]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 30