:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
PIKUR 2011
Autor Wiadomość
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Pomógł: 19 razy
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-01-07, 10:28   PIKUR 2011
 

czy deklarujemy się z pomocą organizacji zlotu PIKUR 2011

takie są potrzeby - zamieszczone na forum PIKUR'a przez Von'a:

Wstępna lista (będzie aktualizowana):

Lista funkcji:
1. Dzielenie nagród na konkursy, wypisywanie dyplomów (2 os.) kobiety mile widziane
2. Przyjmowanie zapisów na konkursy, mierzenie czasów (2 os.)
3. Opieka przy ognisku (kiełbaski, pieczywo etc) (1-2 os.)
4. Prowadzenie konkursów na parkingu, obsługa mikrofonu (częściowo ja pomogę) (1 os.)
5. Wypisywanie ID,Biletów, rozdawanie kluczy (razem ze mną) (1 os.)
6. Opieka nad strzelnicą BB ( znajomość wiatrówek na CO2 BB) zorganizowanie pudeł, wydrukowanie tarcz, notowanie wyników (1-2 os.)
7. Organizacja sprawnościówki ( Klub Safrane?)

Sprzęt, pomoc przed zlotem:
1. Mikrofon, sprzęt na parking do prowadzenia konkursów puszczania muzyki
2. Altany ogrodowe 2 szt
3. Zajęcie się sprawą plakatu zlotowego, identyfikatorów, naklejek pamiątkowych na auta, nr startowych na auta (opieka nad projektem, drukiem)
4. Pachołki drogowe na konkursy sprawnościowe
5. Pistolet/ wiatrówka na BB CO2 ( 1 szt. mamy moją)
6........

link tutaj: http://klubrenault.pl/for...php?f=87&t=7602

potrzebują także ośrodka - bo Borki w tym roku raczej nie wypalą. Temat tutaj: http://klubrenault.pl/for...php?f=87&t=7601
_________________

 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Pomógł: 28 razy
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2011-01-07, 18:20   
 

Adam napisał/a:

link tutaj: http://klubrenault.pl/for...php?f=87&t=7602

potrzebują także ośrodka - bo Borki w tym roku raczej nie wypalą. Temat tutaj: http://klubrenault.pl/for...php?f=87&t=7601


Cytat:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział.


Nie jestem przekonany, czy na pewno potrzebna jest jakaś pomoc :|
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Pomógł: 19 razy
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-01-07, 19:48   
 

no mam wyjaśnienie:

Adam R25 napisał(a):
dałem na forum, że potrzebna pomoc - ale podobno nie wszyscy maja uprawniena do przeglądania tematu. Czyli nie wszyscy są potrzebni do pomocy ? ?

i odpowiedź:

W tym gronie co ma dostęp na pewno się znamy, potrzebne każde ręce ale nie każde się nadają.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adam 2011-01-07, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
balum 
Młodszy starszak



Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 81
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-01-07, 21:51   
 

Sprzeczność logiczna :) A generalnie pachnie typowym polskim piekiełkiem. Brr...
_________________
balum, balum :mrgreen:
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2011-01-07, 22:38   
 

Widzę, że w PIKUR-ze są same mądre osoby, które chcą rozpadu tego forum i zlotów !!!
Chyba zaraz napiszę coś na forum pikura :/. Co oni dzielą ludzi na lepszych i gorszych ?!
_________________
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Pomógł: 28 razy
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2011-01-07, 22:48   
 

Adam napisał/a:
nie każde się nadają


Musieliśmy solidnie spieprzyć Borki 2010. No cóż, chyba wypada wrócić do tematu letniego zlotu R25: http://www.renault25.eu/viewtopic.php?t=4501, a pikurowi życzyć szerokiej drogi ;). Trochę szkoda, ale podobno najtrudniejsze sprawy, w końcu same się rozwiązują :). Oby z dobrym skutkiem dla fanów R.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Pomógł: 17 razy
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2011-01-07, 23:01   
 

Była pewna osoba która by to rozwiązała .....

Nic nie wyczytałem o imprezie ogniskowej no ale ...... widocznie moje pięc minut się skończyło 8)
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Pomógł: 19 razy
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-01-08, 13:47   
 

tiaaa, a oprawą dźwiękową zajmie się Ya-sQ. Podobnież jak w zeszłym roku ;)

Widzę, że pozostaje nam jedynie tłumnie przybyć i w ten sposób zaznaczyć swoją obecność.
_________________

 
 
VoN 
Raczek


Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 12
Skąd: Kutno
Wysłany: 2011-01-09, 15:02   
 

A jak zwykle chcemy dobrze a robi się zupełnie inaczej...

Zacznę od Borek- termin mamy zarezerwowany na Czerwiec dokładnie 2 weekend, niestety zmieniają się władzę ośrodka i nie wiemy jeszcze jakie one obejmą stanowisko na współpracę z klubami motoryzacyjnymi, więc szukamy ośrodka "na czarną godzinę" nie ma powodów by uważać że zlot nie odbędzie się w Borkach.

Co do dostępu- na forum pikura jest dział dostępny tylko dla administracji, podobnie jest i z tym działem o Borkach, mają do niego dostęp osoby wybrane (około 20) głównie ludzie którzy organizowali poprzednie Borki, zajmują się w klubie gadżetami, oprawą audio, oprawą graficzną itd. Lista funkcji którą przedstawił wyżej Adam dotyczyła dodatkowych obowiązków właśnie dla tych w.w ludzi, wybaczcie ale np. nikt by nie chciał aby opiekę nad strzelnicą i bronią którą jako tako można wyrządzić krzywdę sprawowała osoba której nie znacie jako organizatorzy. Jak wiadomo podjąłem się częściowej organizacji tego zlotu, w tamtym roku zrobiliśmy podobnie- "grupa zamknięta" po wstępnych ustaleniach tematy i już konkrety przedstawiane są klubowiczom i wtedy czekamy na uwagi, propozycję, ewentualną pomoc ze strony zaprzyjaźnionych klubów. Powrócę teraz jeszcze raz do zamkniętej grupy- z każdego klubu starałem się wybrać 2-3 osoby jako ludzi kontaktowych do wstępnych rozmów np. Adam, MaciejR21 z waszego klubu, RedHead, Rufus z Safrane, Kudłaty 19stki itd. Nie dzielimy osób na lepszych i gorszych ale lista w 1 poście tyczyła się pomocy między osobami bliżej związanymi z organizacją, nie chcieliśmy/chciałem zaprzątać głowy innym klubom rzeczami takimi jak altany czy plakaty.

Maciej poruszyłem temat twojej oprawy muzycznej na ognisku i w piątkowy wieczór, widocznie nie doczytałeś dokładnie, oczywiście prosimy o to bo bez tego nikt by nie uznał tego zlotu jako zlotu Pikura... Ya-sq zajmie się oprawą tylko i wyłącznie na placu.


Cytat:
Widzę, że w PIKUR-ze są same mądre osoby, które chcą rozpadu tego forum i zlotów !!!
Chyba zaraz napiszę coś na forum pikura :/. Co oni dzielą ludzi na lepszych i gorszych ?!


Po co tyle nerwów? Forum prowadzę od początku i dbam o nie jak o siostrę ;) Nie dzielimy ludzi, lecz tak jak w każdej organizacji, są spotkania, zebrania, dyskusje do których we wstępnej fazie wszyscy dostępu nie mają i proszę was nie obrażajcie się.


Cytat:
Musieliśmy solidnie spieprzyć Borki 2010. No cóż, chyba wypada wrócić do tematu letniego zlotu R25: http://www.renault25.eu/viewtopic.php?t=4501, a pikurowi życzyć szerokiej drogi ;). Trochę szkoda, ale podobno najtrudniejsze sprawy, w końcu same się rozwiązują :). Oby z dobrym skutkiem dla fanów R.


Nikt nic nie spieprzył, wszyscy was podziwiali i chwalili, a dzieciaszki chodziły roześmiane i chcieliśmy prosić kolejny raz o pomoc w zorganizowaniu konkursu dla dzieci :) Rozmawialiśmy już na e-mail.

W podsumowaniu chciałem przeprosić za zaistniałą sytuacje i prosić o zrozumienie. Nam również jest ciężko wszystkim się zająć i wszystko sfinansować, jak jest na Borkach każdy kto był wie, staram/staramy się aby w tym roku nie było gorzej.

P.S O tym temacie dowiedziałem się dosłownie przed chwilą od Tomboga.

To że do waszego klubu nie dotarły żadne informację na temat organizacji Borek i prośby o pomoc to tylko i wyłącznie moja wina. Zrobiłem sobie listę osób/klubów do których chciałem się zgłosić, np. Darkom (konkurs strzelniczy 2009r.) itd i jechałem po kolei według listy, zanim dotarłem do waszego klubu, do Macieja... pojawił się ten temat.

Pozdrawiam
Przemek
Ostatnio zmieniony przez VoN 2011-01-09, 16:11, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
balum 
Młodszy starszak



Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 81
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-01-09, 20:49   
 

Dziękujemy, że się odezwałeś :) Na pewno jakoś wszystko się ułoży. Pozdrawiam
_________________
balum, balum :mrgreen:
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Pomógł: 19 razy
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-01-09, 22:11   
 

a to faktycznie zmienia postać rzeczy
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 25