:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Zlot Zimowy 2011!!
Autor Wiadomość
JAGIEŁ 
Fachowy forowicz



R25: 2.2, TX, J7T, B29B, 1992
Imię: BLANKA
Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 262
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2011-01-07, 17:35   Zlot Zimowy 2011!!
 

Jako że nie zostało nic napisane konkretnego w tym temacie to może ja zacznę bo na razie tylko gdybamy a konkretów brak.... :( No wiec na chwilę obecną mamy dwie propozycje a mianowicie:
1. Propozycja Adama w hotelu w okolicy rzeki Jasień w Łodzi (Adaś konkrety)
2. Sprawdzony "Pelikan" w Aleksandrowie (może nie najtańszy ale wiemy na czym stoimy)

Tyle odnośnie propozycji, a teraz druga kwestia- KTO ZAMIERZA PRZYBYĆ NA ZLOT ????
Do tej pory nie powstał nawet najmniejszy zarys listy osób zainteresowanych zlotem zimowym :( Z wypowiedzi mniemam że chętny jest Tombog, Skorpion, Busieki, Adam, możliwe że Lipidor i MY!!?? Co z resztą?? Ciężko rozmawia się o rezerwacji czegokolwiek jeżeli nawet nie wiemy ile osób będzie??
Z tego co dzisiaj jeszcze rozmawiałem w Pelikanie to przyjmą nas bardzo chętnie i bez problemu. Padła także propozycja aby jedna osoba nie była odpowiedzialna za organizację noclegu- Ja z Agą rezerwujemy pokoje w określonej liczbie, a następnie każdy z zainteresowanych kontaktuje się z właścicielami telefonicznie w celu potwierdzenia rezerwacji i ewentualnej zaliczce ( mnie się to wydaje sensowne ponieważ później nie będzie problemu że ktoś miał być, a go nie ma.... (doświadczenie sprzed 2 lat z naszego zlotu))

Piszcie co wy na to, za jaką propozycją jesteście i proszę o listę :D
I jeszcze jedna rzecz - W JAKIM TERMINIE ROBIMY TEN ZLOT??
1. 11-13 luty
2. 18-20 luty
3. 25-27 luty
4. inny termin ?????????
_________________

Ostatnio zmieniony przez JAGIEŁ 2011-01-07, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
lipidor 
Administrator



R25: 2l, GTS, gaznik, B29705, 1985
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 472
Skąd: francja
Wysłany: 2011-01-07, 17:59   
 

W związku z moją sytuacją geopolityczną nie pozostaje mi nic innego jak się dostosować. Im wcześniej będziecie wiedzieć Wy, szanowni forowicze, tym szybciej będę wiedział ja.
_________________
Prawdziwy mężczyzna sika do umywalki.
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2011-01-07, 18:08   
 

JAGIEŁ napisał/a:
Ja z Agą rezerwujemy pokoje w określonej liczbie, a następnie każdy z zainteresowanych kontaktuje się z właścicielami telefonicznie w celu potwierdzenia rezerwacji

Do dupy pomysł ( ;) ) i doprowadzi do tego, że pozapominają ludzie zarezerwować. Zakładając, że spotykamy się w Pelikanie, to proponuję opcję przedpłat, tak jak w Wiśle. Kto jest pewien, że przyjedzie wpłaca do Jagieła pieniądze. Powiedzmy, że 20.01.2011. to dobry termin na zamknięcie wpłat. Dalej już wiecie :). Jak na pikurze i w Wiśle. Kto nie wpłaci w terminie, rezerwuje pokoje sam na własną odpowiedzialność i ryzyko. Oczywiście najpierw trzeba ustalić termin pobytu :), no i przyklepać miejscówkę, bo jak narazie to nadal gdybamy i szukamy. Jestem za terminem 11-13.02.2011. Może sonda ?

Weekend to dobry czas na odwiedzenie miejsc i dowiedzenie się wszystkiego (jak, gdzie, za ile, co, itp). W niedzielę wieczorem proponuję się spotkać na forum w temacie, zapoznać się z wszystkimi, zebranymi propozycjami i zamknąć temat.

Dalsze przeciąganie sprawy mija się z sensem i potwierdza rzetelność wyników sondy :P.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-01-08, 17:08   
 

Byłem dziś w eHotelu nad rzeka Jasień. Na konkretne rozmowy umówiłem się na poniedziałek po pracy. Pani twierdzi, że mają doświadczenie w organizacj takich mprez. Jest otwarta na negocjacje cen. Rozumiem, że moge podac liczbę 20-25 osób jeżeli chodzi o negocjacje. Stronka tutaj: http://ehotelm7.pl/

Tu są aktualne fotki jak wygląda hotel i parking z zewnątrz. Teren ogrodzony z bramą automatycznie otwieraną. Widać też położenie niedaleko stacji benzynowej "Bliska" na Al. Włókniarzy przy Obywatelskiej.
fotki: http://picasaweb.google.c...tuZimowego2011#

no chyba, że definitywnie decydujemy sie na Aleksandrów Łódzki i "Pelikana".
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adam 2011-01-08, 17:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
lipidor 
Administrator



R25: 2l, GTS, gaznik, B29705, 1985
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 472
Skąd: francja
Wysłany: 2011-01-08, 19:33   
 

No to decydujcie szlachta bo ja musze samolot rezerwowac i mlody tez musi wiedziec bo nie wie jak ze szkola.
_________________
Prawdziwy mężczyzna sika do umywalki.
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2011-01-08, 22:58   
 

lipidor napisał/a:
No to decydujcie szlachta

A jaśniepan nie weźmie udziału w decyzjach ???? :twisted:

Adam napisał/a:
Pani twierdzi, że mają doświadczenie w organizacj takich mprez.


hotel napisał/a:
M7 jest to pierwszy internetowy i samoobsługowy hostel w Polsce.
Nadzorowany i kierowany jest przez internet. Całkowite korzystanie z niego umożliwia system kodów dostępu i kart zbliżeniowych. Dzięki nim, zatrudnianie większości obsługi jest zbędne, a nasz hostel może szczycić się mianem najtańszego i najbardziej nowoczesnego w Łodzi.


Chcesz nam powiedzieć Adam, że tego typu hotel ma doświadczenie w organizacji jakichkolwiek imprez ???? O zaplecze pytał nie będę ;).

Moim skromnym zdaniem oszczędność na M7 będzie ujemna. Weźmy choćby warunki tam panujące. W zasadzie nic poza spaniem i prysznicem tam nie ma. Połazimy po Łodzi, pozwiedzamy, zaobiadujemy w przygodnym lokalu, znowu połazimy, wieczorem trzeba będzie poszukać lokalu do zabawy, rano lokalu na śniadanie, itp. Nie widzę nic przemawiającego na plus poza ceną, a i ta jest moim zdaniem jak za możliwości, lekko wygórowana.

W pelikanie mamy do dyspozycji salę, bar do prawie bólu, kręgle i inne atrakcje. Choćby śniadanie w cenie to już coś. Możemy tam zorganizować prawdziwą posiadówę z zabawą ruchomą :). Ostatnio zabrakło nawet w barze łiskacza :D i nie wypominając, Włodka to sprawka ;).

Coś tam jeszcze do jutra wymyślimy ?? Jak pozostali widzą przedstawione propozycje ? W bawełnę owijał nie będę. Do 20 stycznia muszę sobie zarezerwować dni wolne w pracy na luty. Potem niestety wybieram pobudkę o 4:00 i kierunek stolica. Czymś ten chleb trzeba posmarować ;).
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2011-01-08, 23:06   
 

Hmy... patrząc na ceny i to co jest oferowane to chyba też bym wybrał "Pelikan". Teraz pytanie brzmi ?! Kto przyjedzie ???
Myślę, że na mnie możecie liczyć :)
_________________
 
 
 
lipidor 
Administrator



R25: 2l, GTS, gaznik, B29705, 1985
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 472
Skąd: francja
Wysłany: 2011-01-09, 01:07   
 

Tombog napisał/a:
:twisted:


W zwiazku z powyzszym wybieram zaklad Pelikan, poniewaz oferuje wiecej atrakcji pod dachem, co ze wzgledu na pore roku moze byc wazne.

Niniejszym zglaszam akces na dwie osoby i prosze o jak najszybsze ustalenie daty.
_________________
Prawdziwy mężczyzna sika do umywalki.
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-01-09, 08:29   
 

nie będę protestował. Mnie się w "Pelikanie" podobało. Pelikan ma jeszcze jedna zaletę. Większość łodziaków po napiciu się trunków nie pomaszeruje do domu - tylko musi pozostać na miejscu.

Ja jestem na bank - na razie tylko 1 osoba (koszty). Oczywiście od piątku (2 doby).


Tombog napisał/a:
Chcesz nam powiedzieć Adam, że tego typu hotel ma doświadczenie w organizacji jakichkolwiek imprez ???? O zaplecze pytał nie będę


tylko tytułem porządku dodam, że m7 eHotel gościł jakiś sportowców ;) Pani ma firmę kateringową więc posiłki by sie znalazły - oczywiście dodatkowo płatne.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adam 2011-01-09, 08:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-01-09, 11:08   
 

Ceny pokoi zawierają śniadanie dostęp do internetu i to wszystko co było ostatnio :
pokój 1os.- 130zł
pokój 2os.- 170zł
pokój 3os.- 210zł
pokój 4os.- 240zł

Nie chciałem zabierać głosu w sprawie zlotu zimowego, bo mój przyjazd stoi pod dużym znakiem zapytania/zdrowie/ale nasuwa mi się jedna uwaga.
Przy grupie osób wynajmujacej pokoje dobrze by było wynegocjować cenę za osobę, która powinna wynosić obojętnie w jakim pokoju będzie zakwaterowana -60 zł czyli taka jaką kazda osoba zapłaci w pokoju 4 osobowym.Tym bardziej,że o ile pamiętam 4 osobowy pokój był 1.
Wydaje mi się ,że właściciel nic na tym nie straci.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
Ostatnio zmieniony przez $SKORPION$ 2011-01-09, 11:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
balum 
Młodszy starszak



Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 81
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-01-09, 20:47   
 

Ponieważ padło pytanie o udział w zlocie zimowym, to dodam tylko, że od nas ewentualną reprezentacją byłby Tombog. Tym razem nie wybierzemy się całą rodziną. Zbieramy kaskę na letni :)
_________________
balum, balum :mrgreen:
 
 
lipidor 
Administrator



R25: 2l, GTS, gaznik, B29705, 1985
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 472
Skąd: francja
Wysłany: 2011-01-09, 21:07   
 

No to jak? Ustalilismy juz ta date? Ja musze samolot rezerwowac. :evil: :evil: :evil:
_________________
Prawdziwy mężczyzna sika do umywalki.
 
 
 
odiz 
Starszy starszak


R25: 1995,GTS,B297,1984
Imię: żaba
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 136
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2011-01-09, 21:43   
 

Jak tylko nowa firma pozwoli od maja do września każdy weekend chętnie podjadę i to nie sam. 2+2-sprzęt biwakowy mam !!
:Co prawda nie R 25-ale Espace-2-ale to siostry przecie hihihi
_________________
odiz
Ostatnio zmieniony przez odiz 2011-01-09, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-01-09, 22:08   
 

odiz napisał/a:
Co prawda nie R 25-ale Espace-2


Odiz, spoko - szara jeszcze pod domem stoi więc Ci bez problemu wypozyczę :D

o terminie się nie wypowiadam - mówiłem, że mi dowolny pasuje
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adam 2011-01-09, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lipidor 
Administrator



R25: 2l, GTS, gaznik, B29705, 1985
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 472
Skąd: francja
Wysłany: 2011-01-09, 22:50   
 

Adam napisał/a:
mi dowolny pasuje


Czyli ostatni weekend lutego (25 - 27) pasuje Ci jak tralala. Super, juz jest nas dwoch.
Zglaszac sie ludziska, zglaszac sie bo czas ucieka.
_________________
Prawdziwy mężczyzna sika do umywalki.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 30