:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Zimowe podbucia
Autor Wiadomość
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
ImiÄ™: Francuzeczka
Pomógł: 28 razy
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
SkÄ…d: Lublin/Warszawa
WysÅ‚any: 2012-02-01, 21:03   Zimowe podbucia
 

Dzisiaj, trochę z nudów, a trochę dla rozprostowania kości udałem się do Lidla celem zakupienia jakiegoś płynu rozweselającego. Wchodzę ci ja, patrzę, a tu dywaniki do auta. Zaglądam głębiej, podnoszę i oczom nie wierzę. No ale po kolei.

Jak wiadomo, do naszych Renatek dywanik gumowy na deszczowe i zimowe dni, dość trudno upolować, a jeszcze żeby był ładny i gustowny, to już w ogóle ;). Trudność wynika głównie z konstrukcji pedału gazu. Większość producentów dywaników nie przyjmuje do wiadomości, że są samochody z pedałem gazu wychodzącym z podłogi, a nie z góry. Uparcie więc produkują dywaniki, które nijak się do naszego auta nie mieszczą, a ich docinanie szpeci i rozszczelnia kanaliki, które mają wodę zbierać. Z tym większą radością wyszedłem dzisiaj z Lidla z dwoma kompletami takich oto dywaników:



Nie dość, że uwzględniają konstrukcję pedału gazu rodem z R25, to na dodatek są transparentne, co powoduje, że nie są tak chamskie, jakby z innej bajki. Swoją lekkością nie przytłaczają wnętrza. Dzisiaj docinka, a jutro wstawię zdjęcia z wnętrza auta.

Komplet składa się z czterech sztuk i kosztuje 89,90 zł, co jak za tego typu podbucie wydaje się być ceną dość przyzwoitą.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmowÄ… ze mnÄ… skontaktuj siÄ™ z lekarzÄ… lub farmaceutem
 
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Pomógł: 17 razy
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
SkÄ…d: GrudziÄ…dz/Pszczyna
WysÅ‚any: 2012-02-01, 22:28   
 

Tombog napisał/a:
Dzisiaj, trochę z nudów,


Kurde a ja pół dnia się zastanawiałem , dzwonić czy nie dzwonić ...zapier...czy nie zapier.... ;).

Ciekawe gumy tyle że trochę drogawe biorąc pod uwagę ( niezły mikser można kupić za dwa komplety ;) ) że ktoś będzie korzystał tylko z jednej ( kierowca ). No ale sam krój z wycięciem faktycznie jest ciekawy i niespotykany.
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
andrzejk 
Kandydat na znawcÄ™


R25: 2100, turbo dx,B290
ImiÄ™: fifi
Wiek: 53
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 545
Skąd: Sulejówek
WysÅ‚any: 2012-02-02, 11:25   
 

Nio ja też wczoraj w lidlu widziałem te dywaniki nie brałem bo mam dopasowane do tego ,modelu tyle że gumowe za to kupiłem w Tesco,płyn (pseudo) zimowy do szyb .
Przestrzegam przed zakupem owego płynu,po wlaniu i spryskaniu szyby musiałem od razu wyjąć skrobaczkę, :mrgreen: oszustwo,jednym słowem.
 
 
Marcin BoroÅ„ski 
Kawaler



R25: 2.9 V6 B29F 87
ImiÄ™: Renata
Wiek: 45
Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 63
SkÄ…d: Wieliczka
WysÅ‚any: 2012-02-04, 21:00   
 

Witam . Ja jakoś 2 lata temu też w lidlu kupiłem tyle że welurowe. W spisie pasujących autek obok porsche był Renault 25 z wspomnianym wcięciem pedału gazu.:)
 
 
 
renee 
DzidziuÅ›



Imię: Michał
Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Białystok
WysÅ‚any: 2013-02-01, 02:07   
 

andrzejk napisał/a:
Nio ja też wczoraj w lidlu widziałem te dywaniki nie brałem bo mam dopasowane do tego ,modelu tyle że gumowe za to kupiłem w Tesco,płyn (pseudo) zimowy do szyb .
Przestrzegam przed zakupem owego płynu,po wlaniu i spryskaniu szyby musiałem od razu wyjąć skrobaczkę, :mrgreen: oszustwo,jednym słowem.


A ja kupiłem taki za 7 zeta i działa :)
 
 
andrzejk 
Kandydat na znawcÄ™


R25: 2100, turbo dx,B290
ImiÄ™: fifi
Wiek: 53
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 545
Skąd: Sulejówek
WysÅ‚any: 2013-02-01, 08:32   
 

[quote="renee"]
andrzejk napisał/a:
Nio ja też wczoraj w lidlu widziałem te dywaniki nie brałem bo mam dopasowane do tego ,modelu tyle że gumowe za to kupiłem w Tesco,płyn (pseudo) zimowy do szyb .
Przestrzegam przed zakupem owego płynu,po wlaniu i spryskaniu szyby musiałem od razu wyjąć skrobaczkę, :mrgreen: oszustwo,jednym słowem.


A ja kupiłem taki za 7 zeta i działa :)[/quote
Bo jest temp. plusowa :mrgreen:
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 22