:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2009-01-10, 03:55
członkostwo
Autor Wiadomość
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Wiek: 58
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2005-10-27, 09:25   członkostwo
 

bardzo mi przykro ale 150 postow to długo nienapisze poprostu lubie sie wypowiadac na konkretne zeczy kawałow raczej niebede opowiadał.tak wiec do tego wyniku to mi jeszcze daleko,oczywiscie sie zgłosiłem.czekam na rozpatrzenie mojej sprawy.
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-10-27, 10:02   
 

mnie też jeszcze że 100 brakuje - a przeciez głupot nie ma co pisać. Ale ja moge poczekać. Zreszta musze najpierw auto do lepszego wygladu doprowadzić - bo przy innych wyglada jak Kopciuszek. Ale i tak go kocham.

[ Dodano: 2005-10-27, 10:03 ]
Kopciuszek przed przemianą oczywiscie
_________________

 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2005-10-27, 10:44   
 

21 postow maveras to troche malo :roll: ale luzik w końcu z czasem dojdą:)
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
tomi 
Kawaler
poznaję swoją Renię


R25: 2100, Turbo DX, B290, 1992
Wiek: 55
Dołączył: 19 Wrz 2005
Posty: 62
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2005-10-27, 11:39   
 

Z tymi postami to różnie bywa. Jak się czyta niektóre tematy i posty w stylu
"przedmówca ma rację....; zgadzam się z tym wyżej....; fajne spostrzeżenie... itd."
to refleksja nasuwa się sama... Ale rozumiem że jest jakaś granica, ktoś ją ustalił i
wszyscy musimy się tego trzymać.
A tak w ogóle, to "nie odrazu Kraków zbudowanio" :mrgreen: :mrgreen:
Odrobina cierpliwości, a wszystko przyjdzie z czasem. :D
 
 
 
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Wiek: 58
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2005-10-27, 12:13   
 

tak sobie z ciekawosci zobaczyłem statystyki osob zarejestrowanych i wychodzi ze wiekszosci mocno brakuje do czołówki ,no ale jest w ten sposób motywacja zeby sie troche postarac,zeby to było tylko z sensem i porzytkiem dla innych bo zaglondaja tu ludzie w wiekszosci nieznajacy sie na samochodach a renia technicznie do najłatwiejszych nienalerzy i poznanie tego wszystkiego troche trwa.Ja sam sie bardzo wiele z tad dowiedziałem.A to jak nasze renie wyglondaja to chyba niema znaczenia mojej tez wiele brakuje, ale liczy sie fakt jej posiadania i checi na jej poznawanie.
 
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2005-10-27, 15:56   
 

No wlasnie... zreszta jest napisane w ogloszeniu odnosnie czlonkowstwa ze ta granica nie jest sztywna, grunt zeby dana osoba wnosila cos do rozwoju naszego zgromadzenia, a czy to bedzie 150 czy 50 postow to nie jest najwazniejsze. Posty i tak sa weryfikowane co do ich jakosci a nie ilosci.
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
fizyk 
Spełniony forowicz
ful łopcja:D


R25: 2.8 V6i Z7W B29G 1990
Wiek: 41
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 368
Skąd: dębica podkarpackie
Wysłany: 2005-10-27, 16:49   
 

ot to panowie
chciałbym zwrucić uwage własnie na te posty i całe zamieeszanie ostatnio związane z członkostiw w klubie.
Klub i członkostwo w nim, w zamyśle TOMBOGA(jak nie mam raci to mniei popraw) miał być pewnego rodzaju wyruznieniem oraz "posiadamien" więkrzych możliwosći czy też praw ale, i to podkreślmmyludzi ktuzy soibie zapracowali na to.

z tego co zauwazyłem niektóży interpretują nieprzynależnosć do klubu jako pokazanie na nich palcami i powiedzienie "o wy jesteście gorsi" nic bardziej mylnego
Jeżeli ktos chce "sprzedawać" sfoja wiedze innym to niech to robi, po to tutaj jesteśmy . jak ktos potrzebuje pomocy również niech o nią prosi
nikt tutaj nie jest gorszy czy leprzy. co najwyżej niektuży częsciej biorą czynny udział w dyskusjach

Nie chciałbym aby działo sie tak jak sie dziać zaczyna,
że uczestnictwo w forum będzie drogą do klubu. oczywisćie jakoś do klubu trzeba trafić ale nie chciałbym aby forum stał osie tylko i wyłącznie sposobem na wejśćie w grono klubowiczów.
Zgadzam sie z niekturymi ze patrząc na posty mało wiarygodnym staje sie weryfikacja klubowiczów po ilości postów.
Ja sam na przykład swaego czasu dożo pisałem , zeczy mam nadzieje pomocnych dla innych, oraz pytałem o żeczy mi pomocne. Dużo tematów mnei interesujących było bardzo rozwiniętych. w tym momencie piisze dużo mniej bo po prostu nie lubie pisac na siłe.
jak chce cos powiedziec to mówie a nie zaśmiecam tombogowi serwera :D . unikam komenrazy w stylu "no tak racja :D:D " bo one nic nie wprowadzaqją.
Tak czy siak jestem codziennie na forum conajmniej 2 razy i śledze na bierząco to co się tutaj dzieje
Niiech niektóży nie zrozumieją mnie żle, jeżlei ktos pisze dowcipy to ok. jest od tego dział kturego ja np nie czytam bo szkoda mi czasu. ale jak ktos chcce to przeciesz po to to jest. Chcac być roidziną musimy umieć smiać sie płakać i żartowac a nie tylko rozmawiac o sposobie naprawienia pękniętej szyby :D .
Niekturych z przedmówców kojaze czyli często się musieli wypowiadać na temat sensownie. to dobrze o nich świadczy mimo ze tych postów moze nie mają setki, ale zwrućmy uwage na wartosci merytoryczne a nie tylko ilość.

Jeszcze jeno. Ja osobiście ciesze sie ze wszedłem do klubu :)

I zawsze jeżeli tylko moge pomuc to staram sie to robić.
Wiec i wy nieklubowicze bądźcie tej samej zasady. A mam nadieje ze nasze władze okaża się obiektywne i wasze członkostwo będzie zalezało od wkłądu w wartosć merytoryczna forum a nie tylko jego "pojemnosć"
pozdrawiam wszsytkich :)

jeżeli ktos sie ze mną nie zgadza lub kogoś uraziłem to prsze mi o tym dać znać lub poprawic
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2005-10-27, 19:03   
 

Dziękuję Fizyk. Oddałeś sedno sprawy. Bariera 150 postów jest umowną barierą. Najważniejszy jest człowiek.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Robotek
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-18, 23:23   
 

To ja się do dysputy wtrące choćdzem młokos świeży na tym forum ale niech tam kiedyś dorosne, powiem tak że też prowadzę pewne forum i tez była klasyfikacja w postaci ilości napisanych postów.

Faktycznie żeby "nabić" posty userzy walili cztero piecio wyrazowe zdania byle więcej.
Więc wyłączyłem licznik postów oraz statystyki i wiecie co , jak piorun strzelił sytuacja wyklarowała sie na tyle że do klasyfikacji zostali najlepsi userzy.
No to tak to rozwiązałem a swoja drogą to jest to w naturze ludzkiej żeby szybko żeby juz własnie że na ten przykład żeby zostać członkiem klubu to trzeba "to to i to" zrobić no to ludziska sie niecierpliwią i stukają .

Pozdrówka
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2005-11-19, 12:31   
 

wiec moze wprowadzmy okres przejsciowy od daty kiedy delikwent sie upomina o czlokostwo!
np miesieac i w tym czasie go obserwujemy... potem glosujemy i finito.
rzeczywiscie "ilosc postow" moze prowokowac by pisac... cokolwiek ale pisac nie koniecznie na temat
poprostu oceniajmy kreatywnosci i juz :wink:
 
 
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Wiek: 58
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2005-11-20, 11:00   
 

ostatnia wypowiedz blondasa całkiem mnie przekonuje własciwie to ostatnio niewidze jakiegos nagłego wzrostu pisania byle czego,ale ci co pisza konkretne zeczy nienabijaja licznika w szybkim tepie..poprostu czasami niema oczym pisac.nic sie niepsuje(he he).koledzy działajcie tak dalej niejest zle.mam propozycje aby w swoim profilu było obowiazkowe podanie miejsca zamieszkania no powiedzmy nie dokładnie.bardzo wielu tego nierobi a czesto sie to przydaje w kontaktach z ludzmi we własnej okolicy.ja sam znalazłem chłopaka ktury napisał w profilu uczciwie słupsk skontaktowałem sie z nim okazało sie ze mieszka 18km odemnie i renie ma taka sama.na nasze forum zajzał tylko raz,mamy kontakt i niedługo sie spotkamy moze cos z niego bedzie.neta ma w pracy i dlatego niema szans na pisanie postów.mysle ze wieksza liczba kolegów niema stałego dostepu do neta i to moze byc bariera w tym zeby dostac sie do klubu.Moim zdaniem bardziej bym stawiał na osobiste kontakty z osobami w swijej okolicy zeby z kogos kto ma r25 zrobic prawdziwego fana a i pomoc w sprawach technicznych zbliza ludzi.pozdrawiam wszystkich.Marek(MAVERAS)
 
 
 
tomala 
Kandydat na znawcę



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2006-02-08, 20:28   
 

Witam

początkowo myślałem że to kwestia zmian wprowadzanych teraz na stronie i potraktowałem to "na luzaku".

Dzięki za nadanie statusu KLUBOWICZA

tomala[/list]
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2006-02-08, 21:18   
 

Cóż, nie będę ukrywał, że decyzja zapadła jednomyślnie. :mrgreen:
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
oleks 
Kandydat na znawcę


R25: 2068 Turbo DX B290 1990
Imię: Renia
Wiek: 50
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 574
Skąd: Łodź
Wysłany: 2006-02-09, 15:59   
 

Panowie dla mnie to że jestem tutaj i mogę się z wami zobaczyć na spocie też jest swego rodzaju członkowstwem.(przynajmniej mi było miło poznać)

No nie wiem, ale jak potrzeba pomocy to chyba nikt jej nie odmówi tylko dla tego że ktoś nie ma gwiazdki czy kogucika.

Ogólnie na razie nie widzę jakichś szczególnych ograniczeń z tego powodu że jestem czy nie jestem.

Pozdrawiam wszystkich członków i nie członków :mrgreen: .
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2006-02-09, 17:16   
 

oleks, bo my równe chłopaki jesteśmy.. i co tu duzo mówić :mrgreen: :mrgreen:
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 31