:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Kilka spraw zwiazanych z Baccarą
Autor Wiadomość
Formel 
Częsty forowicz


R25: 1986 V6 Turbo, 1990 Turbo D
Wiek: 30
Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 239
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-11-02, 13:44   Kilka spraw zwiazanych z Baccarą
 

Hej. Z racji tego, że kilka dni temu stałem się przeszczęśliwym posiadaczem Baccary (wiem wiem, relacja zdjęciowa NADEJDZIE jak w końcu uda mi się za jasnego znaleźć czas), potrzebuje trochę części:
1. Czy posiada ktoś plastikową pokrywę od dolotu? U mnie jest ona poklejona taśmą, a z chociażby estetycznych względów chciałbym aby porządnie to wyglądało
2. Czy bywały Baccary które nie miały tej "kieszeni na aktówkę" pod półką nad bagażnikiem? Jeśli nie, to za takową półką/kieszenią też się rozglądam.
3. Mam niestety zużyty zawias w drzwiach kierowcy - opadają niemiłosiernie. Można od czegoś dosztukować? Ewentualnie, posiada ktos?
_________________
"Gdy ktoś staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem" - Hunter S. Thompson
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Pomógł: 19 razy
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-11-02, 15:07   
 

Formel napisał/a:
1. Czy posiada ktoś plastikową pokrywę od dolotu? U mnie jest ona poklejona taśmą, a z chociażby estetycznych względów chciałbym aby porządnie to wyglądało


hmmmmm, może. W każdym razie felgi też są u mnie .... jakby Baccara nad Jasień zawitała

Formel napisał/a:
2. Czy bywały Baccary które nie miały tej "kieszeni na aktówkę" pod półką nad bagażnikiem? Jeśli nie, to za takową półką/kieszenią też się rozglądam.


powinna mieć, to jest na garnitur a nie aktówkę - Tombog ma taką kieszeń w Twoim kolorze skóry. No ale nie byłeś na "ziemniaku", może być ciężko ....

Formel napisał/a:
3. Mam niestety zużyty zawias w drzwiach kierowcy - opadają niemiłosiernie. Można od czegoś dosztukować? Ewentualnie, posiada ktos?


są nowe elementy w sklepach. Przetyczka i podkładki dystansowe. Tombog opisał dokładnie wymianę tych elementów w drzwiach, ale zapomniał przywrócić obiecane i odzyskane 5 lat Forum. Ostatnio coś mu w ogóle pamięć szwankuje (wrrrrrr).



Moje pytanie brzmi: Gdzie relacja z zakupu Baccary? gdzie fotki z niedzieli? gdzie fotki zrobione teraz np. do kalendarza?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adam 2016-11-02, 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Formel 
Częsty forowicz


R25: 1986 V6 Turbo, 1990 Turbo D
Wiek: 30
Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 239
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-11-02, 15:36   
 

Foty już zrobione, wstawiam wieczorem ;)
_________________
"Gdy ktoś staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem" - Hunter S. Thompson
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 18