:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2017-04-12, 10:50
Zlot 2017 - organizacja
Autor Wiadomość
Formel 
Częsty forowicz


R25: 1986 V6 Turbo, 1990 Turbo D
Wiek: 30
Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 239
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-03-29, 15:10   Zlot 2017 - organizacja
 

W shoutboxie pojawiły się pierwsze wzmianki o organizacji zlotu w 2017 roku. Pojawiły się propozycje organizacji w:
- Zalewie Zegrzyńskim
- Wola k/ Żnina (jeśli nie ma łazienek itd, to Panie na bank będą niezadowolone)
- Wałbrzych, zamek Książ

Ja osobiście mogę jeszcze pomyśleć, czy by czegoś na północy nie ogarnąć, ale osobiście chętniej na południe bym się przejechał.
Z chęcią także pomoge przy szukaniu ośrodka/miejsca na zlot, jeśli już sensownej części gawiedzi będize opowiadała konkretna jedna opcja.
_________________
"Gdy ktoś staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem" - Hunter S. Thompson
 
 
Mirek 
Starszy starszak


R25: 2.o TXi 1991, 2.1TD 1989.Ford T
Wiek: 70
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 117
Skąd: Wrocław -Wałbrzych
Wysłany: 2017-03-30, 18:43   
 

propozycja zlotu. Wczoraj pisałem na SBoxie o Rzecce. Termin mało atrakcyjny.
Dzisiaj rozmawiałem jeszcze z jednym pensjonatem, ale to już w Szklarskiej Porębie. Osrodek posiada ok. 50 miejsc noclegowych. Pokoje dwu osobowe i więcej. Łazienki niestety na korytarzach. Cena od osoby 30 PLN,ale prawdopodobnie bedzie można wynegocjować na 25PLN. W zalęzności ilu nas przyjedzie. TERMIN od 11 sierpnia do 15 sierpnia to znaczy od piątku do wtorku. Jęsli ktoś chce to zobaczyć to proszę wpisać w Google Szklarska Poręba ul .11 listopada 6.. Jesli chodzi o zaliczkę to 30PLN od osoby.

Wczoraj Formel coś wspominał o zlocie na północy kraju i paru innych miejscach. . Jestem za jak najbardziej, można poszukać w różnych miejscach i coś wspólnie wybrać. Nikt nie mówi ,że to musi być gdzieś na południu kraju.
_________________
Mirek
 
 
rafimali 
Starszak


R25: Renault Espace II
Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 92
Skąd: Świecie
Wysłany: 2017-03-30, 22:08   
 

Witam !!!
Zlot motoryzacyjny RENAULT 25 ma na celu doprowadzić do spotkania wszystkich użytkowników R25 ażeby wymienić się doświadczeniami w dziedzinie motoryzacji , usprawnić nasze pojazdy , rozwiązać usterki , pobawić się przy muzyce i następnego dnia wytrzeźwieć .
Osobiście uważam , że zloty powinny odbywać się w centralnej części Polski , okolice Konina i Kutna w obrębie 50km . Argumentuję to tym , że frekwencja na zlocie byłaby większa , co podniosłoby rangę zlotu . Koszty zlotu ulegają obniżeniu , czas dojazdu jest krótszy (okres wakacji , korki , roboty drogowe) , ewentualne usterki na trasie lub holowanie pojazdu z odległości 500km(w jedna stronę w moim przypadku) a 250km przy cenie 2zł/km laweta daje dużo do myślenia .
Widząc trudności z dopasowaniem terminu zlotu w trakcie wakacji , proszę się zastanowić nad zmianą np. od 1-3 maja . Ośrodki wczasowo-agroturystyczne są puste , większy wybór , cenę można bardziej negocjować .
Zapraszam do merytorycznej i podpartej argumentami rozmowy na temat przyszłych zlotów .
Pozdrawiam !!!
 
 
Formel 
Częsty forowicz


R25: 1986 V6 Turbo, 1990 Turbo D
Wiek: 30
Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 239
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-03-30, 22:44   
 

Co do centralnej części Polski - racja, z jednej strony jest sprawiedliwie jeśli chodzi o odległość. Ale jest też kwestia atrakcyjności samego miejsca - jeśli naszym celem jest nie tylko spotkanie, wymiana doświadczeń, wspolna zabawa.
Osobiście uważam, że jeśli dane miejsce jest ciekawe, dana osoba nigdy tam nie była i jest zaineteresowana zwiedzaniem itp, to można nadrobić troche kilometrów i upiec 2 pieczenie na jednym ogniu - oprócz uczestnictwa w samym zlocie, zwiedzić i skonsumować okolicę. Dlatego mi na przykład bardzo podobał się zlot 2016 - miejsca jakie zaliczyliśmy zostały mi w pamięci i było ciekawie.
Także chyba sporo zależy od oczekiwań uczestników.

[ Dodano: 2017-03-30, 23:46 ]
A termin - cóż, latem jest ten plus, ze możemy sobie na zewnątrz posiedzieć i nikt się nie trzęsie z zimna, a to dość ważny element zlotów z tego co widziałem i sam odczułem.
Chociaż jeśli rzeczywiście jest az taka cienizna z dostepnością ośrodków, to można rozważyć wcześniejszy termin.
_________________
"Gdy ktoś staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem" - Hunter S. Thompson
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-03-31, 07:35   
 

jest już miejsce, myślę, że całkiem fajne. Szczegóły wkrótce
_________________

 
 
Formel 
Częsty forowicz


R25: 1986 V6 Turbo, 1990 Turbo D
Wiek: 30
Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 239
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-03-31, 07:36   
 

Masz na myśli miejsce Mirka czy sam coś ogarnąłeś?
_________________
"Gdy ktoś staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem" - Hunter S. Thompson
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-03-31, 07:39   
 

Są dwa pomysły. Jeden jest jednak już dość znacznie ogarnięty więc czekamy na info od organizujących.
_________________

 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2017-03-31, 09:53   
 

Jak w terminie 1-3 maja znajdziecie miejsce w ośrodkach i ceny będą niskie to macie ode mnie WIELKĄ FLACHĘ :D.
Rafimali w tamtym roku też podejmowałeś taką rozmowę. Proponuję abyś zorganizował zlot, a jak nie chcesz i nie czujesz się na sile to proszę nie wmawiaj mi i innym, że będzie pięknie, ślicznie itp.
Już kilka zlotów zorganizowałem i wiem z czym to się je. Myślę, że każdy był zadowolony, jeden więcej drugi mnie, ale chyba wszyscy wyjechali z uśmiechem :). Dużo ludzi łączy zlot z urlopem i dlatego termin 15 sierpnia najlepiej nam pasuje. Jeśli chodzi o różne miejsca zlotów to w tym właśnie jest to piękno. Każdego roku można coś innego zobaczyć, pojechać inną trasą i dużo osób to właśnie kocha (patrz np. ja). Czasem taka podróż jest jedyną w roku, gdzie nasze Renie wyjadą na dłuższą trasę :). Inna rzecz, że nawet jak jest troszkę drożej to nie po to odkładam sobie cały rok, żeby później robić z siebie dziada. Raczej każdy może pozwolić sobie aby na taki jeden wypad odłożyć jakieś grosze niż np. tracić je na codzienne picie 4 puszek piwa :D (zastanowiłbym się nad sobą jakbym tak robił czy nie wpadłem w alkoholizm :D).
Pozdro ze słonecznej Kotliny ;)
_________________
 
 
 
maciek 
Starszy starszak


Wiek: 50
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 138
Skąd: warszawa
Wysłany: 2017-03-31, 12:23   
 

Busiek proponuje ci nie pij piwa cały rok,zmow paciorek idz sie pomodlij a w wolnym czasie jak pan prezydent nieoficjalny przywodca sekty piso katolickiej odpraw sobie w domu droge krzyzowa..bedziesz spełnionym obywatelem rzeczpospolitej bandyckiej i nie bedziesz miał kaca..zawsze sa jakies plusy..
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2017-03-31, 13:32   
 

Ot i właśnie między innymi dlatego prawdopodobnie mnie w tym roku na zlocie nie zobaczycie :).
Bo kogo ja popieram bądź nie popieram to moja prywatna sprawa jak i każdego z nas. Ja nikogo nie obrażam i tego samego oczekuję od innych, ale widocznie kolega bierze przykład z opozycji i KOD-u ;). To jest forum Renault 25, a nie jakieś polityczny spęd i miejsce do dosrywania innym.
_________________
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2017-03-31, 15:13   
 

No i się zaczęło :shock: Mimo ,że już nie biorę udziału w zlotach napiszę parę zdań, może w końcu wyciągnie się jakieś wnioski. PIKUR od wielu lat organizuje zlot w jednym miejscu ,tak samo inne fora marek Renault.
Ma to taką zaletę ,że nie jedzie się do danego ośrodka "w ciemno" .Tu brak ręczników ,tam nie ma sztućców,zamiast papieru toaletowego pocięte gazety i tam można by wymieniać .Jadąc na taki zlot znam wyposażenie domków i wiem co jest a co muszę zabrać .Cena domku też znana.
Coroczna zmiana lokalizacji powoduje zbędne dyskusje ,które prowadzą do niepotrzebnych "osobistych wycieczek".
Zastanówcie się czy nie lepiej znaleźć JEDNO MIEJSCE na coroczne zloty i po zakończeniu zlotu od razu robić rezerwację na następny rok tak jak to robią organizatorzy zlotu PIKURA.
Wiosną następnego roku pozostaje tylko otworzenie listy zapisów i oczekiwanie kiedy wreszcie nadejdzie czas wyjazdu na zlot.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Formel 
Częsty forowicz


R25: 1986 V6 Turbo, 1990 Turbo D
Wiek: 30
Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 239
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-03-31, 15:40   
 

Maciek - coś Ty się tak uparł? Daj spokój, prowadzimy spokojną dyskusję o zlocie, a tu nagle takie akcje. Adminem nie jestem, ale taki komentarz jak dałeś wyzej powinien wylecieć zanim się w ogóle pojawił.

Wracając do tematu - z powodów jakie napisał Busiek czy ja, zmiennie miejsce ma swoje dobre strony. Oczywiście, że są komplikacje z organizacją, ale jakoś się to dotychczas udawało.

[ Dodano: 2017-03-31, 16:42 ]
Adam, czekamy na info w takim razie ;)
_________________
"Gdy ktoś staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem" - Hunter S. Thompson
 
 
maciek 
Starszy starszak


Wiek: 50
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 138
Skąd: warszawa
Wysłany: 2017-03-31, 20:35   
 

trudno tu sie nie zgodzic ze Skorpionem..mysle ze ma to sens,i z roku na rok to cos pewnego..

[ Dodano: 2017-03-31, 21:38 ]
busiek nie dasaj sie jak baba,bo szczerze krorys raz juz wchodzisz na rafiego ,krytykujac jego zdanie i uwazasz ze jest ok,,
 
 
rafimali 
Starszak


R25: Renault Espace II
Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 92
Skąd: Świecie
Wysłany: 2017-03-31, 22:58   
 

Witam !!!
Kolega Busiek po raz kolejny nie zrozumiał intencji mojego postu . Postaram się to opisać prościej . Każdy wybiera sobie trasę dojazdu na zlot , zwiedza sobie po drodze co chce , może dojechać drogą okrężną wedle upodobania i zasobności portfela . Należy pamiętać , że nie każdy ma stałą pracę i stałe wysokie dochody finansowe , które to nie pozwalają na robienie sobie podróży krajoznawczo-poznawczych . Jest powiedzenie , że najedzony człowiek nie zrozumie głodnego . Jechać na zlot 1000km(w dwie strony) a jechać 500km(w dwie strony) w moim przypadku nie muszę nikogo przekonywać , że jest różnica ekonomiczna w finansach i w czasie .
Pozdrawiam !!!
 
 
maciek 
Starszy starszak


Wiek: 50
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 138
Skąd: warszawa
Wysłany: 2017-04-01, 09:13   
 

ze swojej strony powiem ze osrodek nad zalewem zegrzynskim jest wrecz idealny do organizacji takich zlotów,to były wojskowy dom wypoczynkowy o wysokim standarcie i bogatej bazie zaplecza sprzetu,jeszcze kilka lat temu niedostepny dla osób postronnych..niestety likwidacja jednostek wojskowych zmusiła włascicieli do komercyjnego podnajmowania terenu..pokoje sa dwu i cztero osobowe,w pokoju jest tv i łazienka,obok jezioro ,mnostwo scierzek rowerowych ,wypozyczalnia sprzetu wodnego,bilard ,boiska,bar z piwem,mozliwe pełne wyzywienie..i wiele innych,zdjecia wysłałem Adasiowi wiec gdyby był ktos zainteresowany mysle ze je udostepni..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 31