:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Konrado
2006-03-22, 19:17
poznajmy sie
Autor Wiadomość
lucjan 
Kandydat na znawcę



R25: R25 TX 2,2 J7TA732 KAT B/G 1992
Wiek: 77
Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 538
Skąd: werbkowice
Wysłany: 2007-05-24, 20:29   
 

Zpraszamy Lucjan na zloty. Najbliższy już w ten weekend w Borkach :D.[/quote]

Bardzo dziękuję za zaproszenie,od roku jestem na emeryturze w tej chwili robię gruntowny remont mieszkania.O sobie napiszę w wolnym czasie.Przepraszam jeśli na tym forum zrobię coś złego nie jestem z ery komputeryzacji!PROSZĘ SIĘ ZE MNIE NIE ŚMIAĆ !!!!
 
 
Wojtek759
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-24, 22:06   
 

ja też chce :D
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2007-05-25, 06:49   
 

lucjan omelczuk napisał/a:
Przepraszam jeśli na tym forum zrobię coś złego nie jestem z ery komputeryzacji!PROSZĘ SIĘ ZE MNIE NIE ŚMIAĆ !!!!


brawo dla tego uzytkownika!
nikt sie smial nie bedzie! pisz,pytaj. to forum jest dla waszystkich :wink:
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2007-05-25, 10:08   
 

Cytat:
ja też chce :D
chcesz co? remont mieszkania ? hihi
Lucjan rozumiem to mojaj babcia ostatnio zazyczyla sobie laptopa ... co ja teraz mam z nią... ;)
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Wojtek759
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-25, 11:06   
 

Konrad napisał/a:
Cytat:
ja też chce :D
chcesz co? remont mieszkania ? hihi


chcę odznaczenie :P no nowa Renia tez by sie przydała :P
 
 
lucjan 
Kandydat na znawcę



R25: R25 TX 2,2 J7TA732 KAT B/G 1992
Wiek: 77
Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 538
Skąd: werbkowice
Wysłany: 2007-05-25, 21:18   
 

Konrad napisał/a:
Lucjan rozumiem to mojaj babcia ostatnio zazyczyla sobie laptopa

A ja komputer otrzymałem od wnuczka prawie tak stary wiekowo jak moja RENIA wnuczek nie ma ze mną problemów bo mieszka w Rzeszowie.
 
 
kicek 
Spełniony forowicz



R25: 2165 TX, B29E 1990r
Wiek: 44
Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 448
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2007-05-26, 23:01   
 

Cześć Lucjan, chyba jesteś najstarszym użytkownikiem naszego forum :) należy się jakieś odznaczenie, zapraszamy do wspólnych dyskusji i oczywiście na zloty ;)
_________________

 
 
Janusz 
Fachowiec
Janusz



R25: 2,0/Monaco/J7R/B29H/87; 2,2/GTX/J7T/B29E/88
Imię: BrownSugar/Twin
Wiek: 57
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 1085
Skąd: Milanówek
Wysłany: 2007-05-28, 20:27   
 

wiek u nas nie ma znaczenia.
witamy i zapraszamy do czytania i pisania.
 
 
 
tomala 
Kandydat na znawcę



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-05-29, 10:05   
 

Szacunek panie Lucjanie
-brawo za odwagę i prosimy częsciej zaglądac na forum- a jeszcze lepiej na zloty.
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
 
 
paranoiks 
Dzidziuś



R25: 1995cm, GTS, J6R 706, B297, 1990
Wiek: 42
Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-06-08, 23:30   
 

Ok, skoro jesteśmy przy tym temacie, czas na moją prezentację.

Wzrost: wysoki, znaki szczególne: nie ma (no może parę kilo za dużo) :D kolor oczu: niebieskie. Tak mi wypisali w zielonej książeczce z drobiem na okładce.
Przyszedłem na świat w 1981 roku. I to jest pierwsza ważna data. Autko kupiłem w maju tego roku. I to est druga ważna data. Z moją Renią łamiemy powoli pierwsze lody, ale już widzę że to wdzięczne autko. W sumie zdążyłem zrobić już koło tysiąca kilometrów i jak dotąd Renia przymila się do mnie, próbuje mnie złamać wygodą, mocą silnika i przyjemnością z płynięcia po drogach.
Pracuję jako informatyk w małej prywatnej firmie, czego mam już po dziurki w nosie (nie pracujcie nigdy u prywaciarzy!) :). Pod koniec kwietnia wstąpiłem w związek małżeński z całkiem blisko znaną kobitą. :)
W kręgu moich zainteresować jest przede wszystkim żeglarstwo, tym bardziej że wyjeżdżam za tydzień na Mazury. Mam dosyć duże skrzywienie na tym punkcie, znajomi to żeglarze, tematy rozmów na spotkaniach to regaty, nawet kuzyn pracuje w sklepie żeglarskim, ehh...
Naturalnie muszę się też interesować komputerami :) (zboczenie zawodowe), a w tym temacie najbliższe mi są technologie mobilne, sieci bezprzewodowe itp.
Zimą gdy nie ma za bardzo jak żeglować czasem skoczę na narty gdzieś wyżej, a ostatnimi czasy dorwawszy porządny aparat polubiłem fotografię.
Uwielbiam czytać, przynajmniej uwielbiałem gdy miałem na to czas... Czytałem/czytam i klasyków - Tołstoja, Gorkiego czy też lżejszego Dumas`a aż po odjechanego Terrego Prachetta, Roberta Jordana, Isaaca Asimova wśród "fantastów". Oj piękne to były studenckie czasy...

Jak dotąd jeździłem trzema autami: fiatem 126p - krótki epizod, bodajże 3-4 miesiące zaraz po osiemnastce, ale się rozbił był w lasach sulejowskich, później męczyłem cinquecento o ogromnej pojemności silnika 0,7 litra i mocy 31 koni mechanicznych :), rok temu przesiadłem się do opla astry 1.4 z gazem. No i w sumie posiadaczem reni stałem się przez przypadek. Pod koniec maja krew mnie zalała gdy po raz wtóry astra nie odpaliła (elektronika oplowska...), zadzwoniłem do mojego kolegi, który nosił się z zamiarem sprzedaży auta i poprosiłem go o hol i przygotowanie umowy kupna-sprzedaży. Prawdę mówiąc kupiłem kota w worku, wcześniej może parę razy przejechałem się tym autem, ale jakoś mnie nie zachwycało. Owszem, zrywne, wygodne... ale... rocznik 91. A stare to jest dobre wino i skrzypce :). Przynajmniej tak myślałem dotychczas.
Najbardziej zachwycona jest moja małżonka, drobna blondyneczka o twarzy aniołka a ja wraz z nią gdy widzę że kobita może się wygodnie wyciągnąć na fotelu w czasie jazdy i zasnąć błogim snem. Ona chyba też darzy dużą sympatią autko, nosimy się z zamiarem odrestaurowania Reni, dobrze byłoby wymienić wnętrze, prysnąć ją na jakiś ładny kolorek. Pomysł jest dosyć świeży, myślałem też o sprowadzeniu jakiejś bogatej wersji z Francji lub Niemiec. Jednak dla mnie moja Renia ma jeden atut nad bogatszymi Paniami. Jest na gaźniku!! :twisted: A gaźnik to to co ukochałem w autach.
Swoją drogą muszę zrobić parę fotek Reni i otworzyć temat pod tytułem: "Konkurs - co to za model/modele ... :)

A forum znalazłem na "góglach".
_________________
Życie to ciągła walka
Do obiadu z głodem
Po obiedzie z sennością...
 
 
 
Janusz 
Fachowiec
Janusz



R25: 2,0/Monaco/J7R/B29H/87; 2,2/GTX/J7T/B29E/88
Imię: BrownSugar/Twin
Wiek: 57
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 1085
Skąd: Milanówek
Wysłany: 2007-06-08, 23:46   
 

Nooo, bardzo się obszernie przedsatawiłeś- bardzo miło, widać że nie traktujesz nas byle jak. :)
Witam, witamy serdecznie.
Koniecznie musisz nam pokazać swoją blondyneczkę z buzią aniołka- kocham kobiety i ten opis mnie strasznie zaintrygował.
Twoja renia raczej nie jest z 91 r. Chyba , że to składak i masz datę produkcji składaka. Gaźniki według mojej wiedzy skończyły żywot w R25 grubo przed 1987 r.

Pozdrawiam i życzę szczęścia w małżeństwach- z aniołkiem i z renatką 25.
Zapraszamy na zlot.
 
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2007-06-09, 06:15   
 

paranoiks napisał/a:
Swoją drogą muszę zrobić parę fotek Reni i otworzyć temat pod tytułem: "Konkurs - co to za model/modele ... :)

nie trzeba wystarczy ze na zlot przyjedziesz :mrgreen: już Oni wszyscy zobaczą i ocenią :mrgreen:


Wogóle to witam ;)
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Wiek: 57
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2007-06-09, 14:45   
 

Janusz ja smiem twierdzic ze nie masz racji, chyba bo 100%pewnosci nie mam z tym gaznikiem. Ja rozebrałem renie tez z 91 roku byla w wersji gts i tez silnik miala na gazniku i była bez zadnych przeróbek od nowosci,mysle ze gazniki dobrze sie jeszcze miały w 91 roku.
Renia kolegi który sie nam tak ładnie przedstawił nie koniecznie musi być składakiem.
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2007-06-09, 18:11   
 

Również witam nowego fana R25 :) Mam nadzieję, że na dłużej :). A co do gaźników w naszych reniach, to też widziałem kila PH II z takim silnikiem. Umiłowanie formy zasilania natomiast jest rzeczą indywidualną i ja na przykład wolę wtrysk.
OK, koniec OT :). Zapraszamy na zloty, a najbliższy już 03.08.2007 !!! :)
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 40
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2007-06-09, 20:45   
 

KRK800 ma PH2 na gaźniku. Oni chyba to montowali do końca w GTS
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.32 sekundy. Zapytań do SQL: 31