:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2010-07-12, 17:56
X lat PIKUR'a
Autor Wiadomość
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-16, 21:07   X lat PIKUR'a
 

Borki 2010 już za nami. Pora na małe podsumowanie. Na początek powiem, że to już mój kolejny ogólnopolski zlot PIKUR’a. Na pierwszym byłem w 2006 roku w Cesarce. Jest to jednak dopiero mój drugi na którym jestem pełnoprawnym zlotowiczem – czyli pełna opłacona składka oraz zakwaterowanie na dwie noce.
Oczywiście pogoda nie zawiodła – po zeszłorocznych Borkach byłem przygotowany na coś takiego, czyli lało - nie ma jednak co narzekać – sobota była ładna i pozwoliła na rozegranie zaplanowanych konkurencji i na finałowe ognisko. Dopiero w niedzielę nad ranem deszcz rozgonił „maruderów” na zasłużony odpoczynek.



Dziękuję wszystkim, którzy dotarli i spowodowali tym samym, że byliśmy najliczniejszą frakcją na zlocie. Brawa dla Pań, które przyprowadziły do Borek „dwudziestkipiątki” tj. Jagiełowej Agi oraz Marioli, która przeskoczyła pół Polski. Niektórym, którzy mieli te 50 km z Łodzi a nie dali rady dojechać nawet na jeden dzień - powinno to dać coś do myślenia.

Zasadniczo ciężko coś napisać więcej. Ci co byli wiedzą co i jak. Nieobecnym żaden tekst nie odda tej atmosfery, nocy spędzonych na zakrapianych biesiadach, grillowaniu i gadaniu na wiadome tematy. MaciejR21 umilał nam czas muzyką – a to naprawdę poważna praca – reanimował nawet spalony przez decybele wzmacniacz, żeby na ognisku też wszystko grało (za rok proszę mi przypomnieć wzięciu zapasowego sprzętu).

Panie pracowały nad skompletowanie przywiezionych gadżetów na konkursy dla dzieci. Zorganizowały tez sam konkurs. Z tego co wiem dzieciaki były nagrodami zachwycone. Wieczorem po całej okolicy rozbłyskały światła latarek pozwalające zlokalizować wielu milusińskich. Dzięki temu o forum R25 usłyszeli chyba wszyscy zgromadzeni na parkingu. Promocja przez radość to był doskonały pomysł.
Inna sprawa koszulki. Wszędzie nas było widać – najpierw na niebiesko, potem na żółto. Jubileuszowe koszulki PIKUR’a miały chyba mniejsze wzięcie. Tombog udostępnił też komputer serwisowy XR25. Natychmiast ustawiła się kolejka pojazdów, których kierowcy pragnęli sprawdzić swoje auta. Niestety nowsze modele nie chciały współpracować z „walizką”.

Wielką niespodziankę zrobił nam kolega Tomolek, przyjeżdżając R25 Turbo. Chyba nie spodziewaliśmy się zobaczyć w Borkach nieznanej R25, stąd początkowo trudno nam było uwierzyć w informację przekazaną nam przez Jacka.

Dzięki Tasmanowi, który również dotarł na zlot dwie ph1 wyróżniały się z tłumu innych Renatek. Nagrodę na najstarsze auto zlotu mielibyśmy w kieszeni gdyby nie R11 kolegi Gzary. No ale przecież i tak wszystko zostało w rodzinie.

Oczywiście olbrzymie brawa i podziękowania dla organizatorów. Stanęli na wysokości zadania. Spowodowali że bawiliśmy się świetnie i że ta impreza pozostanie nam w pamięci na dłużej.

To taka relacja zupełnie na szybko. Umysł jeszcze wszystkiego nie zdołał ogarnąć. To zalewie szkic imprezy - warto było przekonać się o wszystkim osobiście. Następna okazja za rok.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Tombog 2010-05-16, 22:27, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-16, 22:50   
 

a tu My oczami innych uczestników:


http://picasaweb.google.p...879056636690338


http://picasaweb.google.p...940751784695506
_________________

Ostatnio zmieniony przez Tombog 2010-05-20, 08:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomala 
Kandydat na znawcę



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-05-16, 23:37   
 

Specjalne podziękowania dla Małgosi , za to że nas odwiedziła w Borkach :lol:


A tak na poważnie- Balum i Margulenka- pomysły na dziecięce konkursy były SUPER.
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-16, 23:40   
 

Oleksowa Beata chyba też tam coś od siebie dodała :)
_________________

 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2010-05-17, 08:49   
 

Adam Tomali trzeba wybaczyć to przeoczenie ;) . Wiesz , nazbierał bagażnik piwa to co tu się dziwić że mu coś umkneło :mrgreen: :lol:
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-05-17, 09:07   
 

Tomala ,a Ty jakie zwierzątko demonstrowałeś na konkursach dla dzieci ? - wiewiórke czy zajączka ,bo już zapomniałem :D:D:D
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-05-17, 09:10   
 

tomala napisał/a:
Specjalne podziękowania dla Małgosi , za to że nas odwiedziła w Borkach :lol:


A tak na poważnie- Balum i Margulenka- pomysły na dziecięce konkursy były SUPER.


Tomala nie było Cię na ognisku ,a ja widziałem jak w ciemnościach migały świecące kółeczka ,może to była Małgosia :wink: .Trzeba być wszędzie to zawsze sie cos zauważy :D
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Gość

Wysłany: 2010-05-17, 09:43   
 

Chciałam wszystkim podziękować za super udany zlot, wyśmienitą zabawę i pomoc w konkursie dla dzieciaków. Ludziska byliscie rewelacyjni. Szczególne podziekowania należą sie Oleksom, gdyby nie Beata i Piotrek pewnie by z tego wszystkiego nic nie wyszło. Z tego co czytam i co juz można było usłyszeć za zlocie cyba nam się udało troche umilić czas najmłodszym. Szkoda że tak krótko, bo dobrej zabawy doborowym towarzystwie zawsze mało, ale teraz pozostaje tylko czekać na letni zlot :D :mrgreen: :mrgreen:
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-05-17, 09:51   
 

Zdjęcie grupowe:

http://img192.imageshack....grupowemale.jpg
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
Ostatnio zmieniony przez Tombog 2010-05-20, 17:26, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-17, 09:57   
 

szkoda, że nie wszyscy zdązyli dołączyć :(


załoga bombowca :)


http://lh5.ggpht.com/_36e...N4/IMG_7935.JPG

w profesjonalnym obuwiu :)


http://lh5.ggpht.com/_p45...00/IMG_0643.JPG
_________________

Ostatnio zmieniony przez Tombog 2010-05-20, 17:28, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
tomala 
Kandydat na znawcę



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-05-17, 10:21   
 

Przepraszam Beatę i Piotrka - to chyba przez te 8 godz jazdy w deszczu ,ze świadomością
że cały bagażnik pełen...

W końcu najsłodsze cytryny są..... no właśnie -u Oleksa :lol: :lol:
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
Ostatnio zmieniony przez tomala 2010-05-17, 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2010-05-17, 20:39   
 

Dochodzę do siebie, dochodzę i dojść nie mogę. Zlot był przeboski i o co najmniej dwa dni za krótki ;). Ogromne podziękowania dla wszystkich za przybycie i wspaniałą atmosferę :). Dwa dni i dwie noce, które ciężko będzie zapomnieć :).
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2010-05-17, 23:22   
 

Ja też chciałem podziękować za udane spotkanie . Miło było wszystkich znów zobaczyć :).
Podziękować też musze mojej "żonie" , że pilnowała żebym nie padł z głodu a i ogólnie mnie pilnowała też ;). Chłopakom za pomoc przy przenoszeniu wszystkich klamotów oraz wsparcie sprzętowe, tutaj też należą się podzękowania dla Włodka który udostępnił swoje zestawy głośnikowe no i oczywiście 50m kabla bez którego imprezy by nie było :mrgreen:
Junior DJ-owi Kubie , który dzielnie mnie wspomagał i zastępował w czasie nieobecności , no i całej reszcie której nie wymieniłem :).
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
balum 
Młodszy starszak



Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 81
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-05-18, 10:08   
 

tomala napisał/a:
Specjalne podziękowania dla Małgosi , za to że nas odwiedziła w Borkach :lol:


A tak na poważnie- Balum i Margulenka- pomysły na dziecięce konkursy były SUPER.


Niestety ja nie przyłożyłam się w żaden sposób do wymyślania konkursów dla dzieci :( Długo by tłumaczyć - generalnie mam ostatnio "urwanie wszystkiego" i nie włączam się w życie forum. No może czasem... W każdym razie serdeczne gratulacje dla Margulenki i wszystkich, którzy byli mózgiem i wykonawcami całego planu obecności R25 w Borkach. Na linii organizacyjnej grzało się przez ostatnie dni przed zlotem, że hej! Ze zdjęć i z opowieści wiem, że było SUPER :) No i to jest najważniejsze.
_________________
balum, balum :mrgreen:
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2010-05-18, 10:25   
 

balum napisał/a:
Niestety ja nie przyłożyłam się ...


Mamy nadzieję że chociaż Twój duch w wolnych chwilach był z nami ;)
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 34