:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Instrukcja użytkowania R 25
Autor Wiadomość
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Pomógł: 28 razy
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2005-06-02, 17:02   
 

fizyk napisał/a:
jezeli chodzi o te puszki o ktrure pytam to one sie znajdzują przed lewą lampą (zdięcie pierwsze 8L)

Rozumiem, że chodzi o przestrzeń między lampą a filtrem powietrza. Tam niestety nie ma nic poza "trąbą słonia" :) i układem WN mocowanym na nadkolu. Walnę potem fotkę.

fizyk napisał/a:
sterownik wolnymi obrotami (drugie zdięcie 5C) to tego nie mam i mógłbyś mi napisać gdzie to idzie?(tn wężych chbay z podcisnieniem).


Jeśli chodzi o tą czarną gruszkę połączoną z przepustnicą, to nie jest ona od wolnych obrotów, tylko od tempomatu. Połączona jest z układem tempomatu umieszczonym pod prawą lampą. Jeśli nic tam nie ma, to znaczy, że nie miałeś tempomatu. Dodatkowo w kabinie powinieneś mieć przycisk z takim wężykiem zakończonym strzałką tuż przed (od fotela) włącznikiem tylnej wycieraczki.

fizyk napisał/a:
Natomiast jezeli chodzi o prepłuwomierz to pytałem o przepływomierz powietrza:)


Chyba już wiem o co ci chodzi. Miałem taki w TX'ie wpięty za filtrem powietrza. niestety w Z7W nie stwierdziłem takiego ustrojstwa, lub jeszcze nie znalazłem.
 
 
 
reposter
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-03, 12:16   
 

Mam polską Instrukcję użytkownika Renault 25. Ponieważ zauważyłem, że jest duże zainteresowanie tym tematem zacząłem już skanować, ale to jest 100 str więc chwilę potrwa. Postaram się jak najszybciej, ale jest jeszcze jeden problem. Przy rozdzielczości 300 dpi rozmiar jednej strony to ok. 550 kB, razy 100 stron to jest dużo, moja poczta tego nie przepuści. Próbowałem zrobić PDF-a, kompresja jest dobra, ale znacznie traci na jakości. Kopia jest czytelna, ale w porównaniu ze skanem w JPG-u to znacznie gorsza. Jak tylko skończę kopiować to się odezwę.
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Pomógł: 28 razy
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2005-06-03, 22:09   
 

No to cię od razu kwalifikuje do statusu moderatora części forum. Masz coś co teoretycznie nie powinno istniec :)
 
 
 
reposter
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-04, 08:54   
 

Trochę cierpliwości, już niedługo wyślę na forum pełną instrukcję użytkownika do R25 w języku polskim - całe 100 stron czytania i obrazków !!! :D

[ Dodano: 2005-06-04, 09:03 ]
Trochę cierpliwości, już wkrótce wyślę na forum pełną instrukcję użytkownika R25 po polsku - całe 100 stron czytania i obrazków !!! :D
 
 
wakol
Gość
Wysłany: 2005-06-05, 13:27   instrukcja opis renault 25 V6 Injection
 

jeśli kotoś ma prosze o przsłanie iakiejkolwiek instrukcji opisu po polsku do Renault 25
 
 
Gość

Wysłany: 2005-06-05, 13:27   
 

wakol@o2.pl
jeśli kotoś ma prosze o przsłanie iakiejkolwiek instrukcji opisu po polsku do Renault 25
 
 
Zwierzak
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-06, 09:46   
 

Dopisuję się rękami i nogami. ;) Do tej instrukcji po polsku ;)
REPOSTER ;) KIEDY SIĘ MOŻNA JEJ SPODZIEWAĆ ;)
 
 
fizyk 
Spełniony forowicz
ful łopcja:D


R25: 2.8 V6i Z7W B29G 1990
Wiek: 41
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 368
Skąd: dębica podkarpackie
Wysłany: 2005-06-06, 10:05   
 

och widze ze i ja będe sie musial dopisac do listy potrzebujących :D moze właściciel polskiej istrukci zda sobie sprawe jakie to jest bardzo potrzebne :)
 
 
studys 
Fachowy forowicz


R25: 2,2i, GTX, J7T, B29E, składak 94
Wiek: 48
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 298
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-06-06, 11:53   
 

Ja też się dołączam do tej prośby :wink: . Pomógłbym skanować ale na odległośc jest problem
 
 
 
reposter
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-06, 12:13   
 

Skany instrukcji już wysłałem na serwer FTP, teraz to sprawa admina kiedy umieści to w dziale Download, myślę, że długo to nie potrwa. To są spakowane ZIP-em pliki JPG ( 5 części po ok. 8 MB). Być może admnin rozpakuje je i udostępni pojedyncze pliki JPG - to szczególnie dla tych, którzy łączą się przez modem. Jest też wersja w PDF-ie (ok. 16MB), nie jest dobrej jakości ale da się odczytać, natomiast jej zaletą jest to, że stanowi ona jedną całość i łatwo się przegląda, a potem można ściągnąć tą stronę w JPG-u która nas interesuje. Myślę, że to wszystko jest do zrobienia w zależności od zapotrzebowania.
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Pomógł: 28 razy
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2005-06-06, 14:45   
 

Cierpliwości Panowie. Już zacząłem pracę nad plikami, ale mam niestety małe proble z renią i muszę jej poświęcić cały czas, bo nie mogę sobie pozwolić na brak auta. Taka praca. Niestety plik PDF jest baaardzo sporawy, więc pobieranie go z mojego serwera mija się z celem (256 kbs wyjście). Pomyślę co z tym fantem zrobić. Może podzielę na tematy i wtedy wstawię jako mniejsze pliki. Na razie będę sukcesywnie wstawiał na forum kolejne strony instrukcji. Jeśli ktoś dysponuje ponad 16Mb kontem pocztowym, to mogę którejś nocy mu wysłać plik Repostera.
 
 
 
studys 
Fachowy forowicz


R25: 2,2i, GTX, J7T, B29E, składak 94
Wiek: 48
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 298
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-06-06, 15:08   
 

Ja mam skrzyneczkę o pojemności 1 GB. Jeden email może mieć wielkość 20 MB.
Jak dasz radę to ja chętnie poproszę tą instrukcję. W wolnej chwili dalej potłumaczę ten schemacik.
 
 
 
Zwierzak
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-06, 16:53   
 

mogę umieścić na jakimś serwie całego pdf. jesli jest w miarę czytelny i warto. bo ponoć ma on słabszą jakość. Bodź inne materiały w całości. Jako jeden plik... nie jest może serw najszybszy. ale za to w sumie b.duże pliki bez problemu łyknie
 
 
bartek1983 
Forowicz
PIKUR


R25: Safrane 2.0 16V
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-06-06, 22:16   
 

ja bym prosil na maila . jesli nie sprwilo by Ci to problemu
Z gory THX
 
 
 
Cuba-31
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-06, 23:51   
 

:D I ja poprosił bym serdecznie o ta instrukcje na meilika janiec.h@aster.pl pozdrawiam i dziekuje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 29