:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2009-01-10, 03:50
III Ogólnopolski Zlot Renault 25
Autor Wiadomość
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-04-20, 00:32   
 

pomieścimy sie razem jeśli Skorpion nie będzie mial nic przeciwko - pasi

[ Dodano: 2008-07-10, 18:32 ]
no ładnie - Skorpion złamał nogę, MaciekR21 nie przyjedzie, Kriss'y tylko na jedną noc - co my sami zostaniemy w 6 osobowym domku?? Może zdołam go jeszcze zamienic na jakis pokój 2 osobowy?? Agato ratuj!!
_________________

 
 
szopen 
Spełniony forowicz



R25: 2,2/2,5 TX/V6Turbo J7T/Z7U B29E/B29G 86?/90
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 497
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-07-10, 20:48   
 

http://www.epiotrkow.pl/n...-grupy-coli,678 - no i nici z wodnych zabaw :// Nic to, bedzie trzeba skupic sie na innych rzeczach:)
_________________
The two most common elements in the universe are Hydrogen and stupidity.
Harlan Ellison
 
 
 
Kriss_Lodz 
Spełniony forowicz



R25: Renault Twingo I PH I 1.2 8V
Imię: Sig
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 372
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-07-10, 22:41   
 

Adam napisał/a:
pomieścimy sie razem jeśli Skorpion nie będzie mial nic przeciwko - pasi

[ Dodano: 2008-07-10, 18:32 ]
no ładnie - Skorpion złamał nogę, MaciekR21 nie przyjedzie, Kriss'y tylko na jedną noc - co my sami zostaniemy w 6 osobowym domku?? Może zdołam go jeszcze zamienic na jakis pokój 2 osobowy?? Agato ratuj!!



znaczy sie rozumiem ze mamy sobie zalatwiac kwatere ..... ok
 
 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-07-10, 23:02   
 

Adam napisał/a:
no ładnie - Skorpion złamał nogę, MaciekR21 nie przyjedzie, Kriss'y tylko na jedną noc - co my sami zostaniemy w 6 osobowym domku?? Może zdołam go jeszcze zamienic na jakis pokój 2 osobowy?? Agato ratuj!!


Adamie poczytaj dokładnie temat zlotu...to przypomnisz sobie,że domki są czteroosobowe a nie 6cio jak piszesz. Jest w nich możliwość zanocowania o dwie osoby więcej ale domki są czteroosobowe !!! Każdy kto zarezerwował domek w dniu przyjazdu dopłaca 120zł za dobę(wychodzi po 30zł. od osoby za dobę).Jesteśmy tam dwie doby więc ten kto rezerwował domek na dwie doby wpłaca w dniu przyjazdu 240zł.
Adamie...ja dokładnie napisałam za nim klikniesz enter...dobrze przemyśl wszystkie aspekty przyjazdu na zlot.I to nie był dowcip z mojej strony tylko prośba o zastanowienie czy mogę przyjechać,na ile,czy rezerwuję domek!?
Ja z Tobą pisałam na temat domku i nie widziałeś problemu,że zarezerwowałeś sobie jeden domek.Niestety każdy powinien być odpowiedzialny za to co robi i pisze.
Ja i tak wynegocjowałam 80zł upustu na każdym domku za dobę...
Proszę nie stawiać mnie teraz w takiej sytuacji,że będę za kogoś ponosiła koszty zarezerwowanego domku :evil: :(
Niestety Adamie ja tu nic nie pomogę...Ty się zdecydowałeś...to proszę teraz poszukać rozwiązania....
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2008-07-11, 00:29   
 

szopen napisał/a:
http://www.epiotrkow.pl/n...-grupy-coli,678 - no i nici z wodnych zabaw :// Nic to, bedzie trzeba skupic sie na innych rzeczach:)
spoko Czoperrr :P damy rade zreszta do zlotu jeszcze trochę czasu zostało ;)
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-07-11, 07:41   
 

Agato - spokojnie - to było tylko zapytanie - mysle ze spokojnie te 2 osoby dokoptuję
_________________

 
 
Janusz 
Fachowiec
Janusz



R25: 2,0/Monaco/J7R/B29H/87; 2,2/GTX/J7T/B29E/88
Imię: BrownSugar/Twin
Wiek: 58
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 1085
Skąd: Milanówek
Wysłany: 2008-07-11, 20:59   
 

Być może przyjedzie mój kolega fiatem126p 1983.
Ale nie wiem tego na pewno i nie wiem, czy będzie chciał nocować.
_________________
A part le sexe Francais, superbe, il y a aussi la motorisation Francaise!
>>>>>>>>> Mam na imię Janusz i jestem renoholikiem <<<<<<<<<<
 
 
 
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Wiek: 58
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2008-07-14, 08:33   
 

mnie zmartwiła informacja o wodzie z colą akurat własnie w tym miejscu gdzie my będziemy.
Zapowiedzi pogodowe na czas naszego pobytu są obiecujące ,bardzo ciepło i słonecznie ,a moim dzieciom nie wystarczy tylko popatrzenie na wode.na razie to im nawet tego nie mówie bo nie bedą chcieli jechac.
 
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2008-07-14, 09:19   
 

maveras napisał/a:
mnie zmartwiła informacja o wodzie z colą akurat własnie w tym miejscu gdzie my będziemy.


A mi sie wydaje ze poprostu własciciel ośrodka słabo " posmarował" ludzi z sanepidu i nagle mu znaleźli bakterie w kąpielisku :], albo konkurencja mu te bakterie tam " wynalazła" bo wiadomo ze wszyscy pojadą w inne miejsce w takim przypadku...
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
GRZYBEK 
Fachowy forowicz
GRZYBEK



R25: brak
Wiek: 48
Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 290
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2008-07-16, 12:00   
 

Hmmm u mnie coś Renia w tym roku nie chce na zlota łaciata przyjechać. Jak już pisałem na shout boxie, poszła mi kolejna już, przednia szyba. :( Na obecna chwile nie mam pewności, czy dam rade na zlota zajechać naszą ukochaną limuzyną. Jednak na pewno będę. W końcu od czego ma się drugą furę :lol: Także moi drodzy na 99% Laguna drugi zlot R25 opęka. Hmmm jak to ktoś powiedział " Nie ważne czym przyjechali - ważne że byli" 8)
_________________
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...
 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-07-16, 23:29   
 

Masz rację Grzybku...ważne,że będziecie... :D :D :D :D :D

Zlot nie trwa Bóg wie ile...pewnie,nie jest fajnie,że woda brudna od jakiegoś czorta jest ...ale nikt nikomu nigdy nigdzie ani pogody nie zapewni na 100%...a i czasem w naszym kraju okazuje się,że woda do kitu... :(
Nie zamartwiajcie się takimi drobiazgami...tylko pomyślcie,że to będzie miły czas spędzony w miłym gronie...nawet jak woda brudna... :roll:
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2008-07-17, 20:22   
 

Moze do sierpnia sytuacja z woda sie wyjasni i cofna zakaz kapieli...
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-07-21, 22:56   
 

Sytuacja jeszcze z wodą może się zmienić...nie zamartwiajmy się na zapas :D
Podam numery domków w jakich zostaniecie zakwaterowani...podałam kobiecie wasze forumowe nicki i wasze imiona i nazwiska.Tak będzie jej łatwiej połapać się kto za co płaci :D
Nr12 Bartek1983
Nr13 Adam
Nr 2 Grzybek
Nr 3 Goście z Francji
Nr 4 Janusz
Nr 5 Tomala
Nr 6 Blondas
Nr 7 Maveras
Nr 8 Gzara
Nr 9 Konrad
Nr10 Dekaem
Pokoje na jedną dobę
Zulus
Tombog
Mariusz1500
Pani obiecała nam przygotować odpowiednią ilość drewnianych stołów i ławek do biesiadowania.Mamy mieć dostępny na dwa dni gril-lokomotywę.Jak ktoś może zabrać duże parasole,to weźcie w razie deszczu abyśmy nie mokli. Proszę zabrać ze sobą brykiety...i takie tam gadżety do grilla bo tego nie zapewniają.
Obiecano mi,że domki,pokoje i miejsce zlotu bedzie przygotowane jak należy,że będzie czysto.Ja obiecałam,że także po sobie zostawimy w domkach i poza nimi porządek i bardzo Was o to proszę. Jeżeli coś według Was będzie nie tak w domkach jak należy to mi zgłaszajcie...będę działać :twisted:
Pozdrawiam Was i odliczam dni do zlotu :D :D :D :D :D
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2008-07-26, 00:22   
 

Oczywiście potwierdzam przybycie na zlot całą rodzinką (to w sumie bedzie pierwsza nasza tak daleka podróż w komplecie). Już od paru dobrych dni szykuje autko i jakoś czasu zaczyna mi braknąć, na pewno klimy nie zrobię, ale postaram się zregenerować magiel i wymienić butlę od gazu aby zrobić troszkę przestrzeni na bagaże. Mam parę "tuningowych" (ależ to słowo brzmii w kontekście naszych renatek) niespodzianek aby było o czym gadać na zlocie ;) Tak więc do zobaczenia na zlocie
_________________

 
 
GRZYBEK 
Fachowy forowicz
GRZYBEK



R25: brak
Wiek: 48
Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 290
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2008-07-28, 10:00   
 

Moi Drodzy
W dniu wczorajszym wybraliśmy się ze znajomymi nad Zalew Sulejowski. Ponieważ nie mieliśmy sprecyzowanego miejsca "wypadowego", pojechaliśmy do Bronisławowa do ośrodka naszego rychłego zlotu. I co zastaliśmy ??? To zaczynamy
- Przede wszystkim kąpielisko jest dopuszczone do użytku - wszyscy się kąpaliśmy, dzisiaj nic nam nie jest, nie mamy żadnych wysypek ani tym podobnych wykwitów skórnych, woda wspaniała, ratownik jest, dzieciaki mają opiekę :D
- Ośrodek zadbany, wszystko ładnie urządzone, trawniki przycięte, ścieżki wyznaczone, fakt duże zaplecze kulinarne, ceny tak jak wszędzie, chociaż w niedzielę za zapiekanką nad samą wodą trzeba było czekać ponad dwadzieścia minut. :shock:
- Co do domków to niestety nie było nam dane zajrzeć do jakiegokolwiek ale jak rozmawialiśmy z kobitkami przy barze to stwierdziły ze są zadowolone...
Także moi drodzy nasz zlot zapowiada się naprawdę wspaniale :mrgreen:
_________________
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 30