:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2009-01-10, 03:50
Rajd Ćwierćwiecza Renault 25
Autor Wiadomość
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2009-01-02, 23:44   
 

Zamotałem ?? Nie dopatruję się żadnego motka w swojej wypowiedzi. Chciałem tylko prosić o powrót do sedna. Dzieci już wiedzą czym grozi taki wyjazd. Teraz proszę o konkretne pytania i konkretne odpowiedzi :P. Sprawy techniczne we wspomnianym wcześniej wątku.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2009-01-02, 23:53   
 

jak widze niektore wypowiedzi to nie jestem takim optymista jak Ty Tomku .widocznie kubel zimnej wody to jest to!
wiem jedno...trzymam sie planu napisanego przez autora tematu i po wyjezdzie z Sandoville razem z Januszem znikamy...
 
 
tomala 
Kandydat na znawcę



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-01-03, 11:34   
 

ja z decyzją o wyjezdzie poczekam na odpowiedz kolegów z Fr Club R25 oraz samej fabryki ,
bo "być w Rzymie i Papieża nie widzieć" ,to tak jakoś nie po mojemu.
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-01-03, 12:03   
 

Ja w sumie tak jak Tomala bo na poważne zwiedzanie paryża i francji to chciałbym pojechać z żoną, a tak sam to wsumie zobaczyć fabrykę i już
_________________

 
 
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Wiek: 58
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2009-01-03, 21:04   
 

Tak jak powiedział Tombog ta jazda powinna byc przyjemnoscią a nie wyscigiem zeby sie zmiescic w czasie.
Ja swoje uczestnictwo uzaleznie od tych samych kwesti jak Tomala także finansowych i jak uda mi sie przygotowac auto.Dalekie wyjazdy o jak najmniejszym koszcie mam juz przecwiczone,w terenie wcale nie łatwiejszym niz droga do francji,a takrze problemy techniczne jakie pojawiły sie w czasie tych wypraw.kilkanascie tysiecy kilometrów w dzikim szwedzkim terenie sporo mnie nauczyły.
Dla tych wolniejszych nawet bym zaproponował wyjazd co najmniej o jeden dzień szybciej(i oszczedniej nawet na paliwie wiadomo wieksza predkosc wiecej paliwa),nasze dizelki sa moze mniej awaryjne ale za to nie sa wyscigówkami i jazda z predkosciami powiedzmy wiekszymi jak 140 mogła by im niestety tylko zaszkodzic.Do dobrze wyposarzonej skrzynki dodał bym jesli ktos posiada w zapasie :rozrusznik ,alternator na 100% zabrał bym ze sobą.przegub .paski klinowe .ze 2 litry ol do silnika.i po łożysku na tył i przód .
 
 
 
Mariusz1500 
Fachowy forowicz


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 349
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2009-01-03, 22:21   
 

na temat wyjazdu rozmawialem kilka razy bedac u Gogi i Blondasów :)

Z wielka checia wybralbym sie na ten wyjazd swoja 25 ale obawiam sie :
1. mam peknieta szybe i niedaj cos jakby zatrzymali mundorowi i gleba stoimy
2. stan sprzegła no i skrzyni (pisalem juz o tym problemie)
no i zawsze moze cos nawalic innego :(
aby to wszystko doprowadzic potrzeba odpowiedniego wkladu finansowego z czym jest drobny kłopot :(

jak bym mial jechac to bym juz szukał miejsca u kogos :)
usiechnołbym sie :D do załogi Agata/Goga (bo napewno jada na 100%) czy mogłbym sie zabrac o ile maja wolne miejsce, :)
600 zł to zamało jak juz to z 1500 na głowe
 
 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2009-01-03, 22:56   
 

maveras napisał/a:
Tak jak powiedział Tombog ta jazda powinna byc przyjemnoscią a nie wyscigiem zeby sie zmiescic w czasie.

Dla mnie ta jazda będzie przyjemnością...mimo że będzie musiała mieć pewne tempo.
Nawet jeżeli będę mogła zrobić sobie tylko zdjęcie pod bramą fabryki...to zrobię sobie i ,,Agacie"taki rocznicowy prezent :) A niech sobie odwiedzi swój kraj pochodzenia... :D

usiechnołbym sie do załogi Agata/Goga (bo napewno jada na 100%) czy mogłbym sie zabrac o ile maja wolne miejsce,
Niestety Mariusz...mam inne plany.Na nas nie licz. :?
 
 
Mariusz1500 
Fachowy forowicz


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 349
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2009-01-03, 23:02   
 

ok :) tylko pytalem :)
 
 
 
oleks 
Kandydat na znawcę


R25: 2068 Turbo DX B290 1990
Imię: Renia
Wiek: 51
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 574
Skąd: Łodź
Wysłany: 2009-01-05, 11:32   
 

Hm. Bardzo ładny duch koleżeństwa i takie tam - nie ma jak Klub Superlimuzyny.
To co może członkom pomagamy w drodze a kandydatom na członka tylko machamy?
Jeżeli się zdecuduję na wyjazd to bardzo chętnie w kolumnie. Nie przeszkadza mi jazda z prędkością 90/h i na pewno nikogo nie zostawię po drodze.

Wytyczne są. Organizator z góry powiedział że jak ktoś nienadąży to żeby spadał na bambus. Wynika z tego że trzeba się zastanowić czy ktoś chce jechać w kolumnie i zaplanować to dla kolumny.
Pytanie czy klub to dwa samochody z przodu czy kolumna z tyłu?

Jakoś nie widzę tu ducha koleżeństawa i klubu PL.

Co do spraw technicznych to Tombog wypowiedział się tu najsensowniej. Dalekie trasy to żaden problem dla silnika i układu przeniesienia napędu - jeżeli jest sprawny.
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2009-01-05, 11:45   
 

oleks, ejze halo! jak Ty zaproponujesz i zorganizujesz choc jeden wyjazd gdziekolwiek to wtedy zobaczysz jak to jest milo dogodzic wszystkim :P
z Twojej wypowiedzi wynika ze to organizator ma sie dostosowac do uczestnikow a nie odwrotnie? :wink:
zycze powodzenia a co do Twojego zdania ze nie widzisz tu kolezenstwa i klubu to mysle ze niestety masz racje!
czlowiek na glowie staje zeby urozmaicic zycie klubowe i dostaje takie podziekowanie
 
 
Goga 
Stary młodzik



R25: 2,2TXJ7R 85r.
Imię: Siwa
Wiek: 53
Dołączyła: 18 Lut 2007
Posty: 71
Skąd: Połczyn Zdrój
Wysłany: 2009-01-05, 12:39   
 

w kwesti formalnej.... jadąc 90km/h niestety ale nie do pokonania jest ta trasa w zaplanowanym czasie no i niestety ale urlop jest na konkretne dni.
_________________
Bo wszystko co dzieje sie wokół nas - to dzieje się po coś!!!
 
 
 
Mariusz1500 
Fachowy forowicz


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 349
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2009-01-05, 13:13   
 

Janusz wszystko sprawnie policzyl pewnie dal jakies pare godzin dodatkowych wrazie co :) albo i nie na ten rajd . predkos 90 km/h to za malo aby taki dystans pokonac w tym wyznaczonym czasie trzeba przycisnac min 130km/h
Z tego co wiem to dlugo trwaly przygotowania do tego rajdu :)

Kazde przygotowanie jakiegos spotkania to duzo pracy, poswiecenie swojego czasu i pieniedzy :)

:) JA ZE SWOJEJ STRONY ROBIE DUŻY UKŁON W STRONĘ OSÓB KTÓRE ORGANIZUJĄ DLA KLUBU SPODKANIA :)

bo ja nie wiem czy dalbym rade!!!!
 
 
 
oleks 
Kandydat na znawcę


R25: 2068 Turbo DX B290 1990
Imię: Renia
Wiek: 51
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 574
Skąd: Łodź
Wysłany: 2009-01-05, 15:08   
 

To co chciałem napisać to to że jeżeli jesteśmy jedną rodziną i jak organizujemy coś dla rodziny to bierzemy pod uwagę wszystkich i skreślanie kogoś na wstępie mi nie pasuje. A wypowiedzi że ktoś samochodem za 1400 nie powinien się ruszać poza swoją ulicę??!!
Ja zawsze dążę do tego żeby na imprezach grupowych każdy zaproszony czy nie czół się dobrze a tu wspierałbym inicjatywę aby kolumna była jak największa i w całości dojechała do celu.
Ale może pieprze trzy po trzy, teraz się tyle dzieje. Różni ludzie różne obyczaje.

Też hylę czoła przed organizatorami i jak mogę gotów jestem wspierać.
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-01-05, 15:19   
 

i trudno sie tu z Oleksem nie zgodzić
_________________

 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2009-01-05, 15:40   
 

oleks napisał/a:
jesteśmy jedną rodziną i jak organizujemy coś dla rodziny to bierzemy pod uwagę wszystkich i skreślanie kogoś na wstępie mi nie pasuje.

Oleks! na ilu spotach byles? czy mam tlumaczyc Twoja nieobecnosc tym ze ktos Cie skreslil? poprostu wybrales co chcesz w danym momencie robic..no i gdzie jest napisane ze wszyscy musza jechac? nie odpowiada komus forma dojazdu? niech wyjedzie 3 dni wczesniej...nie widze problemu...
oleks napisał/a:
wypowiedzi że ktoś samochodem za 1400 nie powinien się ruszać poza swoją ulicę??!!

nikt nikomu nie zabrania autem za X pln wyjezdzac z domu...jesli moje posty tak zostaly odebrano to mi przykro! chyba nie bede wiecej tego tlumaczyl..nie raz juz jezdzielm po europie i od podszewki znam realia brutalnej rzeczywistosci...tam nie ma litosci i za wszystko trzeba palacic kilka razy wiecej niz w naszym kraju...ja swej reni tez do konca nie jestem nigdy pewien...
oleks napisał/a:
hylę czoła przed organizatorami i jak mogę gotów jestem wspierać.

wlasnie to zrobiles.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 30