:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
schemat elektryki
Autor Wiadomość
Irek_F
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2006-05-30, 08:50   schemat elektryki
 

Witam,
poszukuję schematu elektryki od V6, 2,8. Chcę do swojego TX przełożyć jej wyposażenie, począwszy od deski rozdzielczej, a na elektrycznych fotelach i tylnych szybach skończywszy. Niestety wiąże się to z wymianą/przerobieniem instalacji elektrycznej.
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
WysÅ‚any: 2006-05-30, 23:07   
 

Jak masz wiązki z v6 to wymieniaj wszystko pokolei jak leci. różnica będzie przy jednej wiązce od silnika, ale cały pozostały osprząt będzie działał. Lampy, fotele itd
_________________

 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
ImiÄ™: Francuzeczka
Pomógł: 28 razy
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
SkÄ…d: Lublin/Warszawa
WysÅ‚any: 2006-05-30, 23:53   
 

A moim zdaniem to nawet do silnika nie będzie inaczej, bo mój TX i V6 niczym się w osprzęcie nie różnią. To jednak zależy od kilku detali, które jak wiadomo francuzi zawsze dla utrudnienia wstawiali tam, gdzie człowiek się tego najmniej spodziewał :D
Na pewno jednak wymiana wnętrza, to wymiana kabli, które są z tym wnętrzem (deska, tunel, fotele ...) zespolone. Kable do silnika idą z kostek umieszczonych po bokach deski i mają identyczny układ, więc wpięcie się w to z nową deską na pewno nic nie zepsuje. Układ kabli w tych kostkach był identyczny. W bogatrzej wersji mogło być co najwyżej kilka kabelków więcej, ale raczej, wbrew pozorom, nie do silnika w twoim przypadku.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmowÄ… ze mnÄ… skontaktuj siÄ™ z lekarzÄ… lub farmaceutem
 
 
 
Irek_F
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2006-05-31, 10:30   
 

Właśnie problem w tym, że to nie takie proste bo swego czasu już się próbowałem do tego zabierać i właśnie różnica w ilości przewodów, a także, co poniekąd za tym idzie, rozmiarach kostek mnie od tego trochę odstraszyła. Poza tym właśnie nie mam kompletnej instalacji z v6 i trzeba będzie to i owo dorobić. Dlatego właśnie szukam tych schematów.
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
WysÅ‚any: 2006-05-31, 21:39   
 

Ja robiłem taki myk a nawet większy, bo wiązki były z anglika. Po wymianie wszystkich wiązek i silnika ze starej pozostała tlko jedna, pomiędzy silnikiem a deską i silniczek nie kręcił, jak zmieniłem na tą od kompletu wszystko zaczeło działać jak należy.
_________________

 
 
OluÅ› 
Spełniony forowicz
oluÅ›


R25: 2.2GTX,1989;Saf2.2,RN,1993;2,5V6Turbo;Espace2
ImiÄ™: Czarna, Szafa,
Pomógł: 6 razy
Wiek: 54
Dołączył: 13 Kwi 2005
Posty: 366
SkÄ…d: Lublin/Hvar/Split
WysÅ‚any: 2006-06-01, 02:01   
 

niestety... w R25 trzeba nowe wiąchy kłaśc do ponadstandardowych niż TX autek... Ja właśnie bedę takowe kładł bo sobie foteliska z elektryką zafasowałem... ale zero kabelków jest do tego... Ale powiem Wam ciekawostkę - że w Safranie mam już przygotowane wiąchy do opcji ponad stadard... I jak sobie pomyślę - to ile to nadmiernych kilogramów wożę... :|
_________________
SEA... SEX... SUN...
 
 
 
fizyk 
Spełniony forowicz
ful Å‚opcja:D


R25: 2.8 V6i Z7W B29G 1990
Wiek: 41
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 368
Skąd: dębica podkarpackie
WysÅ‚any: 2006-06-03, 12:29   
 

czesc
ta zmiana instalacij jest podyktowana tylk otym ze chcesz sobie wżucić elektryczne fotele?
jeżeli tak to może lepiej byłoby zrobić samemu instalacię tylko do foteli, mniej problemu rozkręcania i szukania wiązeki.
pozdrawiam
 
 
Irek_F
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2006-06-05, 14:35   
 

Nie no jeszcze elektryczne szyby z tyłu i lusterka. A ponadto mam brązową skórzną deskę rozdzielczą, którą chcę wymienić, więc i tak się tam dostnę.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 22