:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Brak Iskry na świecach
Autor Wiadomość
Cuba-31
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2005-06-17, 16:16   Brak Iskry na Å›wiecach
 

No i stało sie :( pierwszy problem mojej 25 jechałem sobie spokojnie do domciu i samochodzik zaczynał przerywać na gazie na benzynce Ok ,dojechałem do domku i już nie miał ochoty zapalić z tego co sprawdziłem nie ma iskry na świecach (świece nówki przewody też ) I nie bardzo wiem co mam i ewentualnie jak sprawdzić , jeśli mozna to prosił był o jakąś radę (bo na warsztat mnie do końca mieś nie stać a auto jest potrzebne ) pozdrawiam Cuba
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
ImiÄ™: Francuzeczka
Pomógł: 28 razy
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
SkÄ…d: Lublin/Warszawa
WysÅ‚any: 2005-06-17, 16:39   
 

Napisz czy tylko na świecach nie ma napięcia ? Czy ma ochotę rozrusznik palić ? Czy inne sprawy działają ? Więcej danych a coś wymyślimy.
 
 
 
Cuba-31
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2005-06-18, 14:07   
 

Rozrusznik dziłała ,bezpieczniki Ok na piewszy rzut oka jest wszystko OK nie zauważyłem zadnych anomali przez osttatnie kilka dni sporo padało i trafiłem w kilka dużych kałuż może zamokła kopułka z której wychodzą przewody na świece, wczoraj nie miałem wiecej czasu żeby spradzić cokolwiek bo auto zaskoczyło mnie przed pracą mam zamiar dzisiaj trochę pobadać
pozdro

[ Dodano: 2005-06-18, 20:12 ]
No i sprawa przedstawia sie tak: auto odpaliło od razu bez żadnych problemów 1,2,3 potem przeczyściłem styki w kopułce no i znowu odpalił 1,2,3,4 mysle sobie fajnie coś sobie zamokło ale jest Ok. .Przejechałem sie autkiem "po okolicy' zagrzał sie do normalnej temperatury po, podjechałem pod dom zgasiłem autko i........... dupcia blada już nie zapalił :( nie wiem co mam o tym mysleć :?: pomocy !!!! :)
 
 
reposter
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2005-06-20, 08:44   
 

Sprawdź iskrę bezpośrednio na kablu z cewki zapłonowej (oczywiście przez świecę, nie bezpośpośrednio do masy). Miałem taki przypadek, że na zimno zapalał, po nagrzaniu silniczek nie chodził. Okazało się, że w kopułce rozdzielacza uszkodziła się uszczelka i dochodziło wilgotne powietrze. Na zimno woda była skroplona i nic się nie działo, po podgrzaniu silnika woda odparowywała i para wodna robiła zwarcie na "wysokim". Wyczyściłem, zrobiłem uszczelkę i już kilka lat spokój.
 
 
Cuba-31
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2005-06-22, 17:03   
 

No i się wyjasniło . Do modułu sterującego wchodzi kilka kabelków "na jakiś tam plastikowych łaczkach" no i najednej tej "wsówe" w module jest luz przu poruszeniu obroty spadają o 500 no i furka gaśnie luzik skasowałem domowymi sposobami i próby wypadły pomyslnie . Nie mam pojącia dlaczego akurat problem wystepował przy nagrzanym silniku bo i ten mi sie zdarzył w czasie badania i przy poruszeniu kabelków silnik zadziałał Tak ze do sprawdzenia na jakimś warsztacie mam moduł bo na prowizorce długo sie nie da jeżdzić .pozdrawiam
Cuba
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
ImiÄ™: Francuzeczka
Pomógł: 28 razy
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
SkÄ…d: Lublin/Warszawa
WysÅ‚any: 2005-06-22, 17:36   
 

Prowizorka podobno działa najdłużej :) Zamykam więc temat.
 
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 20