:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Wieksze hamulce do fuegoGTX z R25
Autor Wiadomość
Thoruba
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2006-10-05, 11:33   Wieksze hamulce do fuegoGTX z R25
 

Czesc, napisze od razu co siedzi mi na duszy.
Chce w swoim fuegoGTX '82 zalozyc wieksze hamulce, z tylu zamienic bebny na tarcze. Na zawieszenie z fuego Turbo nie mam co liczyc, ale jak by ktos mial do sprzedania przednie zaciski z R25 2.0 i tylne piasty, tzn to wszystko co sie przykreca do belki na czterech srubach. Ale najpierw chcialbym prosic o jakiekolwiek zdjecia z Waszych R25 podczas roboty hamulcow albo schematy z ksiazek, cokolwiek co moglbym porownac z moim fuego. Narazie porownalem numery katalogowe tarcz i klockow hamulcowych i po tych elementach wnioskuje ze taki zestaw o ktory mi chodzi jezdzi w nastepujacych samochodach:
1. fuego TURBO 1.6 83-86
2. R25 2.0 84-92
3. R25 2.2 84-92

Ja ze zwojej strony postaram sie zeskanowac odpowiednie rysunki z zawieszeniem z moim fuego i fuego TURBO, dodam to w ten weekend.

Jezeli chodzi o wymiary, to do upewnienia sie ze na przod bede potrzebowal tylko zaciski z R25 musze znac rozstaw otworow wzacisku na sruby mocujace. Prosze, jesli ktos moglby zdjac kolo i zmiezyc tylko ten wymiar. Oczywiscie w wymienionych modelach. Co do tylu to chyba pozostanie przeanalizowac rysunki.
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
ImiÄ™: messi
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
SkÄ…d: LSW
WysÅ‚any: 2006-10-05, 18:37   
 

Kolego moge swoje owory w zacisku przod zmierzyć.. ale doeprio w sobote :roll:
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Pomógł: 7 razy
Wiek: 58
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
SkÄ…d: SÅ‚upsk
WysÅ‚any: 2006-10-05, 23:11   
 

mam chamulce z reni 2.0 gtx na tyle miała bebny przód wiadomo zaciski jest cały komplet.jesli bedziesz zainteresowany to pomyslimy o jakis fotkach.
 
 
 
Thoruba
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2006-10-06, 03:28   
 

Z tylu bebny? Hmm, no to jest problem, bo w katalogu EBC Brakes podaja ze tam sa tarcze. Zreszta sami zobaczcie :

http://www.ebcbrakes.com/Assets/discdrum2005.pdf

Porownywalem tarcze GD159 -srednica 259mm i D454 -sr.255mm sa takie same jak w wersji fuego TURBO

Za wszelkie zdjecia bylbym naprawde wdzieczny.

Swoja droga ciekawe czy podeszlo by zawieszenie R25 2.5 TURBO, 2.7 albo 2.9

Ps.: W VW i Oplach wszystko jest jasne, takie przeszczepy byly przerabiane miliony razy, a ja musze pionierowac. Ale jak to przejde to z checia pomoge innym

[ Dodano: 2006-10-08, 02:13 ]
No to pytanie do wszystkich, czy...tzn jakie macie hamulce tarcze/bebny? i jakie srednice tarcz w swoich R25 2.0 i 2.2 ????????????? Jesli ktos jescze czyta ten temat =(

[ Dodano: 2007-10-30, 16:11 ]
Zalozylem przednie hamulce z Renault 18 turbo 259mm...plug&play (praktycznie potrzebne tarcze i element miedzy zaciskiem i zwrotnica. Zacisk jest taki sam.)
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 18