:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2009-01-10, 03:53
Spływ kajakowy po Krutyni
Autor Wiadomość
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2007-06-29, 00:07   Spływ kajakowy po Krutyni
 

Przyśnił mi się niedawno spływ kajakowy po Krutyni. To na mazurach jest, ale podobno baaaardzo malownicze miejsce, a spływ przewidziany byłby na około tydzień i przedewszystkim spokojny. Nowiciusze mogą spokojnie płynąć. Niestety to raczej na jesień, bo w wakacje strasznie ciasno podobno, a po sezonie jest tam najpiękniej :) Jak będą chętni, to może coś skonstruujemy w temacie :). Zajmę się organizacją.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2007-06-29, 00:18   
 

My mieliśmy od dawna ochotę na spływ kajakowy.Nie wiem jak nam to wyjdzie z Franusiem, ale na kilka dni moglibyśmy pojechać.Jak dla nas odpadają tylko dni między 15 a 25 każdego miesiąca :( Każdy inny termin jest do zaakceptowania.
 
 
Patryk 
Kandydat na znawcę



R25: była R25 2,2 TX J7T B29B 1991
Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 669
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-06-29, 09:38   
 

Tombog napisał/a:
Ja się napaliłem na spływ kajakowy po Krutyni.


ja juz tez :D tyle ze w gre wchodzi splyw zoorganiowany (i sa z reguly wyznaczone terminy-trwa chyba 8 dni) albo weekendowy czy cos takiego :) www.splywy.pl mozna poczytac :) no i jezeli zoorganizowany to jesien odpada-moga byc pozne wakacje :)
_________________

 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2007-06-29, 12:10   
 

Oczywiście, że myślałem o spływie zorganizowanym :D. Termin jesienny podałem jako przykładowy, gdyż posiada kilka zalet:
1.
2. Mniejszy tłok na szlaku
3. Łatwiej o dogodny termin
4. Niższe ceny

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że ludzie się uczą, pracują i planują wypoczynek raczej na wakacyjny okres i trudniej jesienią będzie zebrać odpowiednią ilość chętnych osób.
Dlatego uwzględniając warunki czasowe Blondasów, oraz termin zlotu widzę tylko jeden termin godny uwagi: 28.07-03.08. Ze spływu udalibyśmy się od razu na zlot w Kościankach.
Koszt takiego tygodniowego spływu to 400-500 zł w zależności od ustaleń i organizatora. Dzieci oczywiście płacą taniej, ale to też zależy od wieku pociech. W takiej cenie są przewozy bagażu, ludzi kajaków, dwa posiłki dziennie, noclegi, ubezpieczenia, parking dla renatek i różne atrakcje, jak np. wycieczki rowerowe po ciekawych miejscach. Rowery oczywiście też są w cenie :).
Jeżeli do środy 04.07. uzbiera się wystarczająca liczba osób, to zacznę temat załatwiać i podam więcej szczegółów. zgłoszenia proszę wyłącznie na PW. Nie biorę pod uwagę tekstów w tym wątku typu "proszę mnie zapisać". Liczę jednak na wasz udział w temacie.
Oto kilka przykładowych propozycji takich spływów:
http://www.krutynia.repub...w_krutynia.html (z ustaleń wstępnych: dzieci do 7 roku życia 50% ceny i 5% upustu dla wszystkich)
http://www.splywy.pl/krutynia/index.htm
http://www.kajaki.pl/oferta.php?id_oferty=61926
Opis szlaku Krutyni: http://mazury.info.pl/atr...i/kajakowe.html
Jeszcze jeden ciekawy opis szlaku: http://kajaki.wer.pl/pl/szlak.php

[ Dodano: 2007-06-29, 14:06 ]
Znalazłem właśnie krótszą i tańszą 4 dniową wersję spływu po Krutyni w terminie 12-15.08.2007. Być może ten wariant jest ciekawszy dla większości z was, choć wydaje mi się, że różnica w cenie nie powinna tu stanowić, zważywszy na to, że jednak w tygodniowym spływie atrakcji jest spoooooro więcej. No i czy warto dać trochę mniej, a zobaczyć nieproporcjonalnie więcej mniej? Proszę więc też o info na PW który wariant bardziej preferujecie. Wybierzemy wersję większościową :). Zastrzegam sobie jednak pakiet większościowy głosów na wariant pierwszy ;). A tu są szczegóły:

http://www.splywy.pl/sply...ex.htm#sierpien
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Oluś 
Spełniony forowicz
oluś


R25: 2.2GTX,1989;Saf2.2,RN,1993;2,5V6Turbo;Espace2
Imię: Czarna, Szafa,
Wiek: 54
Dołączył: 13 Kwi 2005
Posty: 366
Skąd: Lublin/Hvar/Split
Wysłany: 2007-06-29, 14:19   
 

Podoba mi się ta koncepcja :):):) Ale ja bym obstawał za wersją pierwszą - tą droższą - więcej atrakcji... :) 4 dni to trochę przymało... Komary nie skorzystają ;) A i dzień odchodzi na podróż w tą i spowrotem ;)
_________________
SEA... SEX... SUN...
 
 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2007-07-02, 07:57   
 

Obejrzałam zdjęcia ze spływów.To musi być super sprawa.Tylko jest jedno ale....Nie widziałam tam starszych uczestników niż dzieci tak mniej więcej od 5-6lat w zwyż :-(
Jak zwykle się rozpędziłam...no tak my mozemy w tym uczestniczyć...ale z Franusiem się niestety nie da.Niestety muszę jeszcze trochę poczekać na takie atrakcje :-(
 
 
Patryk 
Kandydat na znawcę



R25: była R25 2,2 TX J7T B29B 1991
Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 669
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-07-02, 09:22   
 

ja niestety tez sie za bardzo rozpedzilem :) konsultowalem z tata i termin jest troszke nie ten :) no i mialbym maly problem z dojazdem :) ogolenie pomysl genailny ale chyba jeszcze nie teraz :) uzaleznienie od rodzicow mnie przytlacza :P
_________________

 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2007-07-08, 12:13   
 

No to pozamiatane. W tym roku spływu nie będzie. Przynajmniej w lecie. Może się zdecyduję na jakiś spływ w takim razie jesienny, tak jak mi się na początku przyśniło ;). Gdyby ktoś chciał się przyłączyć, to zapraszam na PW, a ten temat zamykam.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 24