:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
R25 i Anglia
Autor Wiadomość
peterpan 
Raczek


R25: R25, 2.1TD, '92
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 16
Skąd: Brzesko Małopolska
WysÅ‚any: 2007-06-09, 18:15   R25 i Anglia
 

Witam serdecznie!
Czy ktoś z Kolegów orientuje się, czy nasze renie jeżdżą w Anglii? Próbowałem szukac w necie ale moja znajomośc angielskiego jest, hmmm, mocno średnia i nie wiem jak i co wpisac w wyszukiwarkę. Wysłałem dziś tylko maila do ludzi zajmujących się sprowadzaniem aut z Anglii ale na odpowiedż może przyjśc trochę poczekac więc wrzucam pytanie i tutaj. W końcu ludzie kupują tam auta i przerabiają a następnie rejestrują. A mając obecną renię mam wszystko co potrzebne do przeróbki. Przy atrakcyjnych cenach mogłaby to byc ciekawa alternatywa dla ubogiej oferty naszego rynku. Np rok temu kolega proponował mi bardzo ładną lagunę rocznik '98 za 5 tys zł. Bo na mobile.de oferta jest jeszcze uboższa niż u nas.
Pozdrawiam, Piotrek
_________________
R25 2.1 TD
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
WysÅ‚any: 2007-06-09, 21:53   
 

Drogi kolego. W angli jest dość dużo R25 Sam sobie jedną sprowadziłem. Zazwyczaj są to wersje 2.0 z automatem dość bogato wyposażone np: pełna elektryka, skóra. Jednakże opłacalność przedsięwzięcia może być niezbyt wysoka ponieważ auto możesz kupić za 200zł ale przyprowadzenie będzie cię kosztować koło 2000zł. Choć z drugiej strony gra może być warta świeczki. Moja renia była jak nowa. 180 000 tyś i prawie zerowe zużycie. Fabrycznie nowe zawieszenie poprostu nówka i automat AR4 co nie jest zaczęste z 2.0
_________________

 
 
peterpan 
Raczek


R25: R25, 2.1TD, '92
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 16
Skąd: Brzesko Małopolska
WysÅ‚any: 2007-06-10, 19:50   
 

no to mi Kolega z nieba prawie spada! Bo już wiem na dzień dzisiejszy że firmy zwożące auta z wyspy nie biorą aż 2000 bo wiozą duży zestaw i można się zmieścic w 1000zł. Tym bardziej że kolega prowadzący auto-części brał już u nich trochę aut i ma rabaty. A dieselki są spotykane? Bo przyznam że obecna renia to mój pierwszy ropniaczek ale już bym nie chciał benzyniaka. Więc w przypadku benzyniaka robiłbym pełną przekładkę (silnik, przystosowanie instalacji i pewno manualna skrzynia). I jak wygląda przeróbka? Trzeba coś ciąc, spawac? Czy też karoseria jest symetryczna i wystarczy przełożyc wszystko z posiadanego auta? Przepraszam że zanudzam ale nie chciałbym się wkopac po uszy ani pozbawic auta na dłuższy czas.
Pozdrawiam, Piotrek
_________________
R25 2.1 TD
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 17