:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Jakiego Ubezpieczyciela wybrać
Autor Wiadomość
Zwierzak
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2005-05-06, 14:02   Jakiego Ubezpieczyciela wybrać
 

Witam jaką firmę ubezpieczeniową wybrać.
jakie macie Doswiadczenia z nimi ;)
ile mniej więcej kosztuje takie ubezpieczenie ;)
i wogóle napiszcie co wam przyjdzie do głowy co powinienem wiedzieć na ten temat. Lub czym byście chcieli się ;) podzielić w temacie Ubezpieczeń Reni 25 ;)
 
 
Gość

WysÅ‚any: 2005-05-08, 00:53   
 

Ubezpieczenie zależy od wielu rzeczy. Lokalizacja, wiek, kontynuacja, bezszkodowość itp.
Podstawowa składka na R25 wynosi średnio 1400 zł. Do tego dolicz zwyżki lub odlicz zniżki i wyjdzie ci końcowa kwota.
Zobacz to: http://ubezpieczenia.elfi...id_artykulu=270
 
 
Zwierzak
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2005-05-10, 15:29   
 

Wielkie dzięki.. bardzo przydatny link
 
 
studys 
Fachowy forowicz


R25: 2,2i, GTX, J7T, B29E, składak 94
Wiek: 48
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 298
SkÄ…d: Warszawa
WysÅ‚any: 2005-05-11, 13:52   Tanie OC
 

Ja też zakupiłem R25 z silniczkiem 2,2i. Jak zacząłem pytac o stawki OC to zrobiło mi się gorąco: nawet jakies 1700 co było niewiele mniej niż dalem za samochodzik.
W Warcie po zniżkach 30% wyszło mi ok.1200. Na szczęście znalazłem gdzie OC wynosi 1080 i to jeszcze razem z ubezpieczeniem mieszkania.W tym jest troszke inna metoda rozliczania zniżek ale tańszego w moim przypadku nieznalazłem.
To jest link do stronki gdzie jest taki mały kalkulator do obliczania i podany jest adres.
Podejrzewam że dla kogos początkującego w Warszawie nic taniej nie będzie.Adres stronki www.tanieoc.pl
 
 
 
Mariusz
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2005-06-24, 17:54   
 

Panowie najprostszy sposób to jest "kupienie" naszej reni na współwłasność z osobą posiadającą zniżki np z rodzicem (osoba musi być pewna zaufania w końcu współwłaściciel) i wtedy wam przysługują zniżki takie same jak posiada tamta osoba. Jest też drugi plus tego rozwiązania pierwsze macie od razu zniżki po drugie wam leci osobny staż ubezpieczeniowy od którego są zależne wasze późniejsze zniżki. Jest też jeden minus jeżeli jesteście w tym samym towarzystwie ubezpieczeniowym co wasz współwłaściciel to w przypadku "wypadku" wszystkie samochody ubezpieczone w tym towarzystwie tracą zniżki procentowo od ilości szkód. Jest na to rozwiązanie w miarę proste ubezpieczyć się w różnych firmach. Znizki przechodzą bez problemu z firmy do firmy.
 
 
studys 
Fachowy forowicz


R25: 2,2i, GTX, J7T, B29E, składak 94
Wiek: 48
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 298
SkÄ…d: Warszawa
WysÅ‚any: 2005-06-24, 18:08   
 

Jeśli chodzi o mnie to w końcu obezpieczyłem się w TUW bo tam było najtaniej a OC już mnie tak nie interesuje jak AC. Ale jeśli chodzi o zniżki to miałem dużo szczęścia.
Kiedys kupiliśmy przyczepę, która była zarejestrowana na mamę bo miała znizki 60%. Ja doszedłem jako współwłaściciel w 2001. Poszedłem do Warty po zaświadczenie o bezszkodowości i znizkach a oni do mnie że mam już 60%, bo jak sie okazało u nich w bazie danych wyszło tak jakbym od początku był tym współwłaścicielem. Wyszedłem na tym więc bardzo dobrze.
Jeśli chodzi o kupno samochodziku to chyba trzeba żeby było na kogoś kto ma już te wsie znizki a my tylko dopisujemy się jako współw. I od tego momentu nalilczają się już znizki.
 
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
ImiÄ™: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
SkÄ…d: Siedlce
WysÅ‚any: 2005-06-24, 22:16   
 

Ja ubezpieczony jestem w MTU (grupa Hestia) bo tam mi wyszlo najtaniej, za moja renie wyszla stawka podstawowa o ile pamietam 850zl + zwyzki (50% za wiek ponizej 25lat, chyba z 10% za wiek samochodu i jeszcze jakie drobne procenty za rozlozenie na raty itp) w sumie w pierwszym roku jako ze nie mialem jeszcze zadnych znizek placilem ~1400zl, po roku juz mam 10% znizki i bede placil cos okolo 1300zl. Tylko troche niefart mam bo 25 lat koncze 31 lipca a ubezpieczenie konczy sie 30 czerwca i w zwiazku z tym przez ten jeden miesiac zalatujacy przepada mi 50% za wiek w tym roku :evil:
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
Zwierzak
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2005-06-25, 08:54   
 

ja wkoncu siÄ™ ubezpieczylem w Samopomocy
wynioslo mnie to ok 1500
składka podstawowa ok 850
no i same plusy ;) wiek mój wiek samochodu ;) itp ;)

[ Dodano: 2005-06-25, 08:57 ]
studys, 1700 ;) mi w jednym policzyli to wyszło ubezpieczenie 2500 ;) hihih
 
 
fizyk 
Spełniony forowicz
ful Å‚opcja:D


R25: 2.8 V6i Z7W B29G 1990
Wiek: 41
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 368
Skąd: dębica podkarpackie
WysÅ‚any: 2005-06-25, 22:19   
 

a ja mam wszystkie zniżki i mimo ze mam zwyżke za wiek to place na rok 600zł :D
wydawało mi się dużo ale jak za tą pojemność i jeszcze patrząc na wasze składki to..wspułczuje:/
pozdrawiam :)
 
 
Mariusz
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2005-06-27, 11:10   
 

Zulus nie martf się tym że kończysz 25 lat chwilie po tym jak kończy ci się ubezpieczenie masz prawo poprosić ubezpieczyciela o przeliczenie twojej składki na nowy gdy juz będziesz miał skończone 25 lat może nie odzyskasz duzo pięniedzy ale zawsze coś a poza tym jak mówi reklama warto znac swoje prawa, możesz w momencie naliczania nowej polisy wspomnieć o tym u ubezpieczyciela zobaczysz jaka będize reakcja. : :shock:
 
 
ian77
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2005-06-29, 11:02   
 

Witam!!!
Mój znajomy ubezpieczył w nowej firmie, którą otworzyła poczta polska*(nazwę podam bo w tej chwili nie pamietam)nazwa MTU.Za pojemność 2,0 +20% zniżki zapłacił za rok 520 pln i to w ratach, można płacić aż w czterech.Wyszło mu po 130 pl co trzy miesiące, więc chyba warto się rozejrzeć.Ja ubezpieczyłem w samopomocy wyszło mi za cały rok około 800 pln+20% , ale płaciłem w 2 ratach,a oni doliczaja nie 3% tylko 13%.Więc najkorzystniej jest zapłacić całość odrazu.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 25