:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie się podziały posty ??
Autor Wiadomość
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2008-11-20, 11:58   Gdzie się podziały posty ??
 

Jak w temacie. Miałem ich ponad 400 i ok. 100 zniknęło , zostały odjęte. Co się z nimi stało ???
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
nyny 
Młodzian



R25: 2.0 TI, B294, 90'
Imię: startrek
Wiek: 42
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 51
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-11-20, 12:38   
 

a wiesz co? mi sie wydaje, ze mi zginęło tez kilkanaście.

[ Dodano: 2008-11-20, 12:55 ]
co do tych postów to jest tak, ze jak napisze to mi nie dolicza!!!!
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2008-11-20, 13:10   
 

licznik postow z hyde parku decyzja administratora forum zostal zdjety i kazdy nastepny post w tym dziale forum nie bedzie doliczany do liczby postow!
i nie jest to zamach na zycie czy suwerennosc lub wolnosc :D
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-11-20, 16:14   
 

Renie na sprzedaz w sieci tez zniknęły - ale po prostu gro linków sie zdezaktualizowało i nie było sensu ich trzymać. Ech a już prawie dołączyłem do "WIELKIEJ CZWÓRKI" ;)
_________________

 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2008-11-20, 16:30   
 

To kilka pytań dodatkowych:

1.Czy posty zostały odjęte wszystkim ???
2. Czy pisząc w wolnej strefie nie jestem aktywny na forum ??
3. Czemu nikt nie został o tym poinformowany ani nie została umieszczona informacja o takim działaniu ??
4. Jak ma sie ilośc postów widoczna przy awatarze do faktycznej liczby postów ktora można zobaczyc w profilu ?? W tej chwili to jest jakaś fikcja .

Oczywiście nic sie nikomu nie stało z tego powodu ake czesto w wolnej strefie poruszane sa dosc ciekawe i ważne tematy , dla jednych bardziej dla innych mniej.
I wszystko to jest aktywnością na forum taką czy inną.

[ Dodano: 2008-11-20, 16:34 ]
Adam napisał/a:
Renie na sprzedaz w sieci tez zniknęły - ale po prostu gro linków sie zdezaktualizowało i nie było sensu ich trzymać. Ech a już prawie dołączyłem do "WIELKIEJ CZWÓRKI" ;)


No ale trzeba by było to rozwiazać jakoś inaczej bo jak mozna stgwierdzic ze napisałem 300 postów jak faktycznie napisałem ich 400 , post to post, Ty go napisałeś ...Ty, ty poświeciłęs temu czas i Ty byleś aktywny na forum.
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2008-11-20, 16:57   
 

ja stracilem prawie tysiac postow i mowi sie trudno!
nie ilosc postow jest najwazniejsza...no chyba ze sie myle...
co do tego dlaczego nikt Cie nie poinformowal :lol: :lol: :lol: :lol:
a czy ktos ma taki obowiazek? za kogo Ty sie uwazasz czlowieku? nie pochlebiasz sobie przypadkiem za bardzo?
to decyzja administratora forum i nikomu sie tlumaczyl nie bedzie...
jesli Cie to pocieszy to mnie tez nikt o zdanie nie pytal i nie czuje sie tym pokrzywdzony!
posty zostaly z automatu odjete wszystkim :wink:
co do pytania nr 4 nie fikcja tylko rzeczywista ilosc postow napisanych na forum wylaczajac hyde park...co w tym trudnego do zrozumienia?


[ Dodano: 2008-11-20, 17:00 ]
MaciejR21 napisał/a:
Oczywiście nic sie nikomu nie stało z tego powodu ake czesto w wolnej strefie poruszane sa dosc ciekawe i ważne tematy

i nic sie nie stalo ze sa teraz nienaliczane...
 
 
GRZYBEK 
Fachowy forowicz
GRZYBEK



R25: brak
Wiek: 48
Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 290
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2008-11-20, 17:18   
 

blondas, zgadzam się z tobą

ps. mnie osobiście postów chyba nie ubyło :)
_________________
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...
 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-11-20, 17:54   
 

Blondasie i Grzybku...zgadzam sie z Wami :)
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2008-11-20, 18:14   posty
 

Blondas czy Ty musisz być taki nie grzeczny i zaraz komuś dowalać ? Każdy ma prawo zadać pytanie i należy się grzeczna odpowiedź bez takich dopowiedzi typu/za kogo Ty się uważasz/ .Było to bardzo niegrzeczne i nie na miejscu.
Można było po tej operacji odjecia postów podać krótką informację i nie było by żadnych pytań i potem złośliwych odpowiedzi.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2008-11-20, 19:00   
 

Ja tylko mogę przeprosić, bo faktycznie mogłem to ogłosić nawet w wyborczej, ale po prostu był to okres dość gorący na forum i jakoś nie pomyślałem. Przepraszam za brak informacji.
Co do genezy, to jeśli ktoś nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia w temacie R25 na forum, to równie dobrze może nabijać sobie posty na pantofelku, albo w onecie. Nie widzę powodu, by napisał 800 postów w HP i potem szantażował tym innych, jaki to on jest aktywny na forum.
Może też zabrzmi to trochę niegrzecznie, ale w d.... mam ( jako twórca i administrator) co kogo boli w nietemacie R25. Nie bronię też pisać o dupiemarynie (jako człowiek), byle mieściło się to w ramach dobrych obyczajów.
Jeśli nie macie nic do powiedzenia na temat R25, a chcecie opowiedzieć, np. jakiś fajny dowcip, to robicie to rozumiem z chęci podzielenia się czymś, a nie by nabijać sobie licznik. Chyba, że się mylę, to już nie wiem o co chodzi ????
I bardzo proszę nie piszcie mi że na innych forach jest inaczej. Dlatego powstało to forum, że nie podoba mi się jak jest na innych forach.
AMEN !!!!!!!
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2008-11-20, 19:37   
 

quote="$SKORPION$"]Blondas czy Ty musisz być taki nie grzeczny i zaraz komuś dowalać ? [/quote]

tak! musze! zebys wiedzial!
mi sie ten terroryzm Twojego syna nie podoba!
nie podoba mi sie to ze trzeba mu wszystko tlumaczyc jak krowie na miedzy,nie podoba mi sie ze od dluzszego czasu jest jeczaca lodowa dziwica ktora tylko narzeka ,wszystko wie najlepiej i wprowadza balagan,podzialy oraz szerzy defektyzm...ciagle tylko widze...to mi sie nie podoba to jest glupie a dlaczego to a dlaczego tamto...ano dlatego ze poniewaz i basta!
dziecko w piaskownicy zachowuje sie lepiej!
jak ktos tu zauwazyl od dluzszego czasu sie nie logowalem ale jak widze co sie dzieje to majac na celu dobro i spokoj tego forum postanowilem zabrac glos...
i musze dowalic,tupnac noga czy jak kto woli...
moze to jedyna szansa by sie opamietal...
zgadzam sie ze kazdy zadac moze pytanie i kazdy ma prawo uzyskac pytanie...
niestety Maciek bez jadu nie potrafi nic napisac lub pisze bardzo zadko co ma odzwiercielenie w atmosferze na forum...

ale Ty drogi Skorpionie tego nie zrozumiesz gdyz jestes spoinowacony wiec sila rzeczy murem stoisz za Mackiem co akurat jestem w stanie zrozumiec i nie mam do Ciebie o to pretensji :!:
Ostatnio zmieniony przez blondas 2008-11-20, 19:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2008-11-20, 19:40   
 

Tombog napisał/a:


I taka odpowiedź jak najbardziej mnie i podejrzewam wszystkich zainteresowanych zadowala. Jak normalny człowiek do człowieka :). Podziękował

Jako iż byłem załozycielem tematu, można go zamknąć. ( Swoją drogą miło by było gdyby była możliwość zamykania własnych tematów ).
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2008-11-20, 20:25   Posty
 

Już raz to wyjaśniałem Januszowi ale powtórzę to Tobie.Tu na Forum traktuję Maćka tak jak każdego innego klubowicza. I obojętnie po takich słowach jak Twoje napisałbym to samo czy to by był jakiś Ignac ,Zygmunt , Pikuś czy Smerfuś.
Przypomnij Sobie jaką zadymę spowodował post Janusza o dodawanie zdjęć. I tam właśnie jak Ty to określiłeś po tym poście w późniejszej fazie starły się dwie spowinowacone strony.
Tak że nie imputuj mi że zabrałem głos w sprawie syna tylko raczej klubowicza.
Jak zasłuży to sam mu dowalę.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
nyny 
Młodzian



R25: 2.0 TI, B294, 90'
Imię: startrek
Wiek: 42
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 51
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-11-20, 22:18   
 

Wyluzujcie troche chłopaki!
Karzdy zna juz odpowiedż co do postów.
A jak ktoś ma coś do kogoś to może to załatwić inaczej.
Jak byłem w Kazimierzu na zlocie to widziałem wszystkich jak wielką rodzine co bardzo mi się spodobało, pełna kultura. A teraz o pierdoły będziecie się kłucić?
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2008-11-20, 22:42   posty
 

I na następnym zlocie dalej będziemy jedną WIELKĄ RODZINĄ . To jest tylko net .
Juz nie jedna kłotnia była na forum a jak przychodzi czas zlotu to każdy się nie może doczekać kiedy podamy sobie dłonie zrobimy "misia" . Bo tam dopiero okazuje się że tworzymy zgraną grupę i możemy liczyć na wzajemną pomoc każdego z Nas czego ja najbadziej doswiadczyłem i jestem wszystkim wdzieczny .
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 29