:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Brak masy na wtryskach
Autor Wiadomość
Student 
Kawaler


R25: 2.9 Baccara 1986
Wiek: 35
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 65
SkÄ…d: Siemianowice
  WysÅ‚any: 2009-01-02, 22:02   Brak masy na wtryskach
 

Auto prawie w ogóle nie odpala ze stacyjki udaje się to tylko sporadycznie jak jest rozgrzane. Na pych zapala bez problemu. Jazda przebiega bez żadnych zastrzeżeń tylko powyżej 2 tysięcy obrotów zapala się serwis i następuje odcięcie gazu ( tak jak powinno się to dziać przy górnej granicy obrotów ). Badanie techniczne pokazało że nie ma sygnału przy rozruchu na wtryskach ( jak puściłem impuls bezpośrednio z akumulatora na wtryski odpalił ) po odpaleniu silnika przy tej granicy obrotów 2 tyś. na wtryskach gubiła się masa. Podobnie gubiła się przy sterowniku. Auto zepsuło się w taki sposób że nie mam zielonego pojęcia co to może być samochód dość wyjątkowy więc może ktoś miał już podobny problem. Dodam że zaczęły się dziać te rzeczy przy pierwszych mrozach większych. Tak stopniowo tzn. najpierw odpalał za 2 gim razem potem za 4 aż przestał wcale i tak samo z obrotami też te odcięcie występowało przy 4 tyś potem przy 3 a teraz przy 2 jak zejdzie niżej to praktycznie w ogóle nie da się już ruszyć Reni o własnych siłach. Proszę o jakieś wskazówki pozdrawiam

[ Dodano: 2009-01-08, 17:48 ]
Na Problem składały się xD : Uszkodzenie czujnika indukcyjnego + przednia wiązka kabli + coś tam w sterowniku. Renia w końcu jest sprawna Pozdrawiam :)
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Pomógł: 17 razy
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
SkÄ…d: GrudziÄ…dz/Pszczyna
WysÅ‚any: 2009-01-12, 10:18   
 

O czujniku połozenia wału mówiłem Ci na samym początku jak rozmawiałeś ze mną przez telefon jeszcze w zeszłym roku tak jak to wówczas wspomianałem o przekaźnikach, kopułce itd...Dziwie sie że dopiero teraz to wcieliłeś w życie.

Swoją drogą zapewne teraz zauważyłeś jakich mamy na rynku fachowców , ktorzy wysyłali Cie do elektroników wrózek i znachorów :D:D
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 16