:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Cos co nie ejst mi bliżej znane
Autor Wiadomość
Patryk 
Kandydat na znawcę



R25: była R25 2,2 TX J7T B29B 1991
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 669
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-09-19, 16:21   Cos co nie ejst mi bliżej znane
 

Mianowicie chodzi o to iz ostatnio gdy wracałem do łodzi i stałemn na swiatłach usłyszałem dziwny dzwiek przyciszyłem radio i nasłuchiwałem przygazowałem i troche bardziej było słychac ale nie mam pojęcia co to przypominam że na światłach wie to nie może byc układ kierowniczy chyba czy tez hamulce itp choidx mam zdarte klocki i jutro je wymieniam. Dzwiek był podobny sam nie wiem do czego myslałem że to jakis duperel w schowku ale sie myliłem Jeżeli macie jakis pomysł to piszcie bo ja wymiekam mysłałem o pzrgubie ale to odpada czy to może byc jakas obudowa albo sam nie wiem co. Pozdrawiam
 
 
 
kicek 
Spełniony forowicz



R25: 2165 TX, B29E 1990r
Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 448
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2005-09-19, 16:45   
 

mmm.... napisz dokładnie skąd dochodzi dźwięk i mniej więcej określ jego brzmienie, rozumiem że auto stało?
 
 
blondas 
Expert


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2005-09-19, 16:49   
 

dokladnie! w autach jest za duzo mozliwosci!
a jak nie to na spocie 24 posluchamy :wink:
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Pomógł: 14 razy
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2005-09-19, 18:53   
 

proponuje zrobic liste kolejkowa zeby wszyscy na raz, obecni na spocie nie pchali sie do samochodu bo sie nie zmieszcza :wink:
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
Patryk 
Kandydat na znawcę



R25: była R25 2,2 TX J7T B29B 1991
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 669
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-09-19, 20:07   
 

Myślałem o tym lae niestety nie da rady na s[pocie sie prawdopodobnie nie pojawie jezeli chodzi o ten dzwiek to sam nie wiem cos jak stukanie a dochodzi chyba z srodka przedniejn cześci tzn jak siedze w środku to słysze cos przed sobą auto stoi na swiatłach i tylko silnik pracuje nawiew wyłączałem wiec to nie wiatraczek jeszcze musze odpalic silnik otworzyc maske i posłuchac ale niestety nie mam czasu mam nadzieje że wszystko sie wyjaśni musze liczyc na siebie poniewazz opisu mego nie da sie chyba nic wywnioskowac najlepszy byłby spot ale jak wczesniej pisałem raczej nie da rady. Pozdrawiam

[ Dodano: 2005-10-03, 19:00 ]
I znowu to samo na chwile ustąpiła ale znowu sie pojawiła. Więc tak postaram sie bliżej scharakteryzowac ten dzwięk. MIanowicie po głębszym wsłuchiwniu przypomina on bulgotanie jakby coś sie gotowało. Na poczatku pomyslałemże to płyn chłodniczy kupiłem wode demineralizowana dolałem żeby zalało ta rurke w zbiorniczku sprawdziłem inne płyny nawet spryskiwacze podolewałem i myslałem ze wszystko jest ok a tu...klapa w dalszym ciagu coś jest nie tak. Jak myslicie co to Pozdrawiam.
_________________

 
 
 
Owca
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-06, 08:21   
 

Bulbulgotnik wannowy :lol: A tak serio to w ten sposób raczej nigdy nie odgadniemy co jest grane
 
 
GRZYBEK 
Fachowy forowicz
GRZYBEK



R25: brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 290
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2005-11-06, 10:07   
 

Jak coś to możesz podjechać do mnie albo umówimy się jutro mogę na chwilę wiechać do ciebie po pracy z tego co pamiętam to niedaleko mojej pracy mieszkasz. Prace kończe jutro około 14-15.
:roll:
_________________
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 21