:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
C B
Autor Wiadomość
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2005-11-14, 14:07   C B
 

wiec tak! zaczne od tego iz ostatnio mialem taki wypadzik do dojczlandow... tam i z powrotem przez kolobrzeg powrot do wawy lacznie 2500km :wink:
dostalem od znajomego do swego auta radio CB bo jechalismy we 2 auta...
tak naprawde pokonujac calkiem sporo kilosow rocznie nie wiem jak ja moglem tego prostego i jakze przydatnego urzadzenia nie miec w swym bolidzie :arrow:
i teraz mam pytanie! musze sobie cos takiego kupic... na co zwracac uwage przy zakupie od czego zalezy zasieg itd itp... co byscie mi doradzili przed zakupem...(przyznaje ze jestem kompletnym laikiem)
 
 
bartek1983 
Forowicz
PIKUR


R25: Safrane 2.0 16V
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-11-14, 14:39   
 

fakt dobra sprawa to urzadzonko
Ja osobiscie jezdzielm z radyjkiem onwa i z antenka przykrecana do uchwytu.
Jesli zanjde stronke to ci podam na tema radyjek .
Wczoraj jak bylem na gieldzie w oko wpadlo mi radyjko president(jedna z najlepszych firm)za 450 zl nowka
plus z 200 zl antena na magnes
Ale mozesz weejsc tez na grupe dyskusyjna PIKURA tam jest sporo wartkow na temat CB-RADIA
 
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2005-11-14, 14:42   
 

Wg. mnie czym prostsze tym lepsze... w koncu tu chodzi o to zeby zapytac sie o droge :mrgreen: kanał 19 oj zresztą co ja będe jęczaŁ poczytaj http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=659667 tu jest wszystko napisane

P.S
Mam nadzieje że pomogłem
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2005-11-14, 19:08   
 

To fakt bez tego cacka nie da sie jezdzic w trasy :) Ja jak dorwalem swoja Renie to zanim zrobilem porzadek z istniejacym tam radiem to w pierwszej kolejnosci podlaczylem CB :wink:
Jesli chodzi o radyjko to nie trzeba zadnych bajerkow, i najlepiej jakies male zebys mogl je upchnac gdzies pod siedzenie itp. Osobiscie nie polecam Alana 100+ (lub tzw. "cienkiej" Onwy bo to to samo), niby male to cos ale zbiera smieci a i osiagi nie rewelacyjne oraz tzw. "reczniakow" typu Alan 38, 95+ bo nie sa poreczne w samochodzie. Najlepiej poszukaj jakiegos Presidenta maja bardzo dobre parametry i swietnie sobie radza z zakloceniami ktorych w samochodzie jest pelno. W dieslu jedyne co moze zaklocac to alternator i wentylator nawiewu ale w benzyniaku instalacja WN moze dac niezle w kosc :(
Jako ze duzo jezdzisz zagramanice zwroc uwage zeby radio pracowalo z emisjami AM i FM oraz zeby mozna bylo przelaczac "0" na "5" poniewaz na zachodzie pracuje sie zwykle w FM i w "piatkach". Ja mam u siebie tzw. "gruba" Onwe i jestem z niej zadowolony bo w sumie nic wiecej mi nie trzeba a swego czasu dolozylem jej troszke bajerkow :wink: Co do anteny to sa dwie sprawy: czy chcesz miec lepszy zasieg czy wygode w demontowaniu anteny (szczegolnie jak parkujesz w podejzanych okolicach :) ) Anteny na magnes maja odrobine gorsze osiagi ale to jest malo zauwazalne w codziennym uzytkowaniu. Jedyna wada takich anten to to, ze trzeba uwazac zeby magnesem nie porysowac sobie lakieru. Moim zdaniem sa lepsze uchwyty montowane na stale np. "krawedziowe" - antena ma dobry kontakt z masa samochodu i nic sie nie porysuje.
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2005-11-15, 16:17   
 

a wiec tak! dziekuje za wszystkie rady :wink:
wybor padl na alana78plus
oraz antenke ktora bede sie podpinal pod trakcje trolejbusowa zeby bylo wiecej pradu w aucie :wink:
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2005-11-15, 18:02   
 

Alana 78 mozna troszke "zbajerowac" :) Procka ma identycznego jak Alan 48+ wiec mozna wstawic pamieci itp :) ale na poczatek wystarczy ci to co masz :wink: Ile dales za sprzet?
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2005-11-15, 18:05   
 

za radio 402 pln i 200 antena bo jest z duuuuzym magnesem :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 21