:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
BMW 525 :mrgreen:
Autor Wiadomość
Patryk 
Kandydat na znawcę



R25: była R25 2,2 TX J7T B29B 1991
Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 669
Skąd: Łódź
  Wysłany: 2006-01-16, 19:13   BMW 525 :mrgreen:
 

Wiem że dziwi was mój temat, ale mój kuzyn stał sie posiadaczem tegoż samochodu. Mianowicie BMW 525 2,5 litra benzyna z gazem rocznik 1990 lub 1991 sam nie wiem :) chodzi mi o to że ma pewne problemy. Dławił mu sie na gazie więc pojechał do nagazu, oni zauważyli że nie podłaczony jest przepływomierz, po tym jakl to zrobili auto zgasło. Panowie stwierdzili że wtryski sa do regulacji...i moze mają racje. Jego głowna wada jest to że podczas jazdy na benzynie lekko przerywa coś jak klikniecie myszką :) a aktulanie na gazie nie chodzi bo gośnie w większości przypadków. według mnie trzeba poprawnie podłączyc przepływomierz i sonde ( o której nic nie wiem ale tak soebie wymiśliłem) i ustawić prace na benzynie...co wy sądzicie na ten temat? co wypadałoby zrobic? i zwracam, sie do Łodzian czy znają warsztat który jest w stanie powlaczyc z BMW...[/b]
 
 
 
szopen 
Spełniony forowicz



R25: 2,2/2,5 TX/V6Turbo J7T/Z7U B29E/B29G 86?/90
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 497
Skąd: Radom
Wysłany: 2006-01-16, 20:55   
 

U mnie tez z byly jakies jaja z taka rurka ktora bada cisnienie czy cos... jak koles ja podlaczyl to samochod nie chcial jezdzic na gazie ani na benzynie... zasklepil szczelnie i wszystko normalnei zaczelo dzialac
_________________
The two most common elements in the universe are Hydrogen and stupidity.
Harlan Ellison
 
 
 
bartek1983 
Forowicz
PIKUR


R25: Safrane 2.0 16V
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-01-16, 21:45   
 

Jeden z powodow na ktorych moze nie jezdzic na gazie to uszkodzenie przeplywomierza (np po wybuchu gazu w kolektorze)
Jest taki warsztat na ul . swietej teresy na przeciwko Startu . Ewentualnie postaram sie kumpla zapytac jutro ktory zajmuje sie sprzedaza czesci do bmw i ma tez silnik 2.5 tylko ze 325
 
 
 
Patryk 
Kandydat na znawcę



R25: była R25 2,2 TX J7T B29B 1991
Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 669
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-01-17, 08:39   
 

dzieki wybuch odpada. tam coś jest zrobione nie tak jak powinno być, aby tylko działało a teraz nie chce działać....Trzeba udac sie do znachora i naprawić benzyne tak aby wszystko było ok a następnie zając sie gazem. pozdrawiam

[ Dodano: 2006-01-17, 19:40 ]
Wielkie dzieki Bartek wysłałem kuzyna do warsztatu na teresy i umówił sie na wtorek...koles wyglada na konkretnego ma podmienic przepływomierze, no i ilość aut na warsztacie..zapowiada sie doskonale. pozdrawiam
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 18