:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przebicie po włączeniu zapłonu
Autor Wiadomość
Bogdan_R 
DzidziuÅ›


R25: Baccara, 1990, B29
Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 7
Skąd: Rzeszów
  WysÅ‚any: 2006-02-09, 17:55   Przebicie po wÅ‚Ä…czeniu zapÅ‚onu
 

Witam wszystkich sympatyków modelu R25. Pragnę opisać problem, który nie został rozwiązany od jesieni bo auto stało. przypomnę co było: brak zapłonu, brak iskry, przegrzane kabelki od masy modułu silnika, pod zegarami i od modułu z pamięcią fotela plus przegrzana kostka od podnoszenia szyby tylnej. Obecnie kabelki są zaizolowane wszystkie również ten pod deską, którą udało mi się zdjąć. nadal występuje przebicie po włączeniu zapłonu i rozładowuje akumulator. Nie ma też iskry. od kilku dni moja renia jest w rękach mechaników,
którzy po oględzinach stwierdzili przepaloną ścieżkę na module silnika. Praktycznie wygląda to tak: przekręcam kluczyk w stacyjce i dopiero po wejściu na pozycję zapłonu wyraźnie spada napięcie co się objawia poprzez osłabienie światła wewnetrznego i akumulator pada, rozrusznik
nie zakręci. Nasł----ąc reakcje auta zauważyłem brak dźwięku pompki paliwa i pod szybą tuż za pompą ABS słychać jakby ktoś czymś pstryknął i tyle.... Dodam jeszcze, że padnięcie zapłonu nastąpiło podczas normalnej jazdy a potem stwierdziłem brak nakrętki pod mocowanie silnika pod poduszką z prawej strony s silnik sobie w tym miejscu wyskoczył. na dzie dzisiejszy poszukuję modułu zapołonu do silnika V6 rocznik 1990 2.8 poj. i nie wiem co dalej:
jazda po drogach czy na szrot ?


[ Dodano: 2006-02-09, 18:23 ]
Dodam, że problem opisany był w dziale usterki poważne
 
 
 
zeus 
Starszy starszak
zeus



R25: brak r25
Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 159
SkÄ…d: ElblÄ…g
WysÅ‚any: 2006-02-09, 22:35   
 

Witam.Miałem ten sam problem w swojej renatce nagle znikło mi napięcie na pompie paliwowej i objawiało to sie także brakiem iskry na świecach, moi drodzy szukałem 2 dni i 2 noce rozebrałem pół samochodu i dobrze ze miałem na podstawienie taki sterownik bo sam bym na to nie wpadł i zaczeła renia gadać. a zabrałem się za to na samym końcu :mrgreen:
 
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 16