:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak otworzyć Renię...
Autor Wiadomość
bosman2003
[Usunięty]

  WysÅ‚any: 2006-02-11, 09:53   Jak otworzyć ReniÄ™...
 

Troszku wstyd :) ale cóż... Chciałbym zapytać czy istnieje możliwość otwarcia Reni z "zewnątrz" bez użycia kluczyka?? Padł mi akumulator więc centralny nie działa, a jak dowiedziałem się od poprzedniego właściciela - nie ma możliwości otwarcia "z kluczyka". HELP!!! Nie bardzo wiem jak poradzić sobie w tej sytuacji...
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
WysÅ‚any: 2006-02-11, 10:20   
 

Możesz wytłumaczyć jak nie ma mozliwości otwarcia z kluczyka??? Zawsze jest chyba że ktos coś kombinował. powinieneś mieć drugi komplet kluczy bez zdalnego, jeden płaski do stacyjki i jeden okrągły do drzwii. Jeśli tego nie masz to moze być problem. Ewentualnie możesz próbować otworzyć maskę z zewnątrz, tzn od dołu pociągnąć za linkę, albo wzywać speca od zamków, on ci otworzy bez problemu.
_________________

 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
ImiÄ™: Renia
Pomógł: 14 razy
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
SkÄ…d: Siedlce
WysÅ‚any: 2006-02-11, 10:56   
 

Pewnie zapadki sa zasyfiale i dlatego kluczyk nie dziala - u mnie tak jest z drzwiami pasazera :)
co do otwierania to albo od dolu musisz sie podlaczyc kablami do + rozrusznika i masa do karoserii albo wyjac ta ozdobna listwe na krawedzi drzwi przy szybie i pomajstrowac jakims haczykiem itp.
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
bosman2003
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2006-02-11, 11:11   
 

Dzięki za pomoc. Zorganizowałem karimatę, idę walczyć :D
 
 
tomala 
Kandydat na znawcÄ™



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Pomógł: 3 razy
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
SkÄ…d: Szczecin
WysÅ‚any: 2006-02-11, 13:47   
 

napisz jak ci poszło :wink:
ja miałem podobną sytuację ale na szczęście po 2 dniach poszukiwań odnalazły się kluczyki zapasowe. Ale zeby było śmieszniej to dała się otworzyć tylko tylna klapa i tamtędy wchodziłem :)
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
ImiÄ™: messi
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
SkÄ…d: LSW
WysÅ‚any: 2006-02-12, 20:18   
 

Ja miałem śmiesnziejszą sytuację.. otóż rano jak jechałem do szkoły(byłem troche spóźnony i nie dokręciłem jedej klemy)jeszcze postanowilem pojechac na tank sztele... wysiadlem z samochodu, nalalem paliwa zadowolony udałem się zapłacić...wsiadam do samochodu przekrecam kluczyk a tu nic...myśle sobie to napewno ta klema. Wsiadłem z samochodu otworzyem maskę ruszyłem klemą a tu jak renia dostała prądu to zamknęły mi się wszystkie drzwi :roll: szkoda tylko że kluczyki zostawiłem w stacyjce i myśle co tu robić niedość ze jestem spóźniony juz do szkoły to jeszcze ustawia się za mną całkiem spora kolejka a samochodu nie mogę ruszyć...chwile pogadanialem sobie w kolo samochodu co tu robić :evil: szczęście, aż w końcu przypomnialem sobie, że akurat w tej kurtce co jechalem mam ten malutki kluczyk w kieszeni 8) .... głupi ma zawsze szczęście :wink:
Teraz juz się nauczyłem za każdym razem zabierać ze sobą kluczyki :mrgreen:
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
blondas 
Expert


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
SkÄ…d: koszalin
WysÅ‚any: 2006-02-13, 17:36   
 

kiedys widzialem jak zlodzieje otwierali VOLVO! ale nie opisze tego bo sie ktos jeszcze nauczy :wink:
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
ImiÄ™: messi
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
SkÄ…d: LSW
WysÅ‚any: 2006-02-13, 18:04   
 

blondas, ja widziałem tak z audi :P ale to było w psach Pasikowskeigo :mrgreen: :mrgreen: podobno to działa
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
bosman2003
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2006-02-15, 17:06   
 

No i udało się... Gotów do walki zabrałem ze sobą kable, starą karimatę i podnosnik. Renia poszła do góry a ja wygiąłem śmiało ciało, namacałem klemy, podpiąłem kable (było ciężko ale dałem radę :) ). Drugi akumulator miałem dzięki Ewie, której baardzo dziękuję. Pstryk, centralny zadziałał i po chwili już mogłem rozkoszować się muzyką silnika. Jeszcze raz dzięki za podpowiedzi.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 23