:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
mokro pod wykladzina.
Autor Wiadomość
Rene
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-06, 21:21   mokro pod wykladzina.
 

czy ktos z was kiedys zagladal pod wykladzine w tylnej czesci kabiny? ja sobie dzis tak przez przypadek zagladam a tam mokrusko! na podlodze mokro gabka pod wykladzina nasiaknieta mysle sobie ze pewnie podloga zgila i do wymiany :( a tu nic takiego podloga zdrowa.Zeskrobalem tylko jakas taka warstwe dziwnego papieru-zreszta przemoczonego i smierdzacego i takie biale paski gumy zabezpieczajacej :shock: zgrzewy(pod guma byla woda) i miejscami pojawila sie blacha z ocynkiem wiec juz sie uspokoilem i powycieralem i teraz sie suszy :D pod tym papierem byly dwa otwory okragle raczej wywiercone ale po co? to wlasnie tamtedy prawdopodobnie dostala sie woda. :shock:
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2006-06-06, 21:30   
 

W Cesarce wlasnie o tym rozmawialismy... Wykladzina i inne badziewia pod nia idealnie wchlaniaja wode niestety... U mnie za to wiecznie jest mokro pod tylnia kanapa ale nie na podlodze a pod siedziskiem :) Ile razy bym nie skladal tylnego siedzenia to za kazdym razem po prawej stronie w zaglebieniach blachy podlogi nad zbiornikiem paliwa stoi troche wody. Do dzis nie rozgryzlem jak sie ona tam dostaje... podloga w bagazniku sucha, uszczelka w drzwiach tez trzyma, pasazerom na glowe tez nie kapie przez dach ;)
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
Rene
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-06, 21:54   
 

ufff czyli to standard? a juz myslalem ze tylko moja renata ma jakies tajemnicze przecieki :) pod tylna kanapa tez kiedys stalo mi troche wody ale juz nie ma od jakiegos roku-do tej pory nie wiem skad i dlaczego juz jej nie ma ale za to mam na podlodze.wykladzine zaparlem taka listewka i przez jakis czas pojezdze tak zeby dobrze wyschlo i przy okazji wyczaje(jak bedzie deszcz padal) skad ta woda sie przedostaje tam. :?
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2006-06-06, 22:04   
 

no to ja sie ciesze ze moja nie jest Topielec i wszedzie mam sucho... moze to dlatego ze cale podwozie mam w baranku? :mrgreen:
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2006-06-06, 23:39   
 

Konrad, jak wymontujesz fotele, podniesiesz wykladzine podlogowa to niestety twoj optymizm prysnie :P Zaden baranek nie pomoze chocby dlatego ze wsiadajac w deszczowa lub sniezna pogode to wnosimy wode/snieg do srodka a nawet zwykla wilgoc w powietrzu sie wchlania w obicia.
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
Goalkeper 
Spełniony forowicz
Kamikaze Boski Wiatr



R25: R25 brak, Safrane B54G 2.2 dT '97
Imię: Srebrna Strzał
Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 613
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2006-06-06, 23:42   
 

dlatego ja zima zawsze w robocie wlaczam farelke i wkladam do srodka zeby sie grzalo przy tym lekko uchylam szyby i po nocce po przymrozkach nie mam na szybach od wewnatrz zamarznietych szyb
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia :)
Opis objęty jest prawami autorskimi, pobranie go, zmiana i wykorzystywanie możliwe jest tylko po mianowaniu autora na Administrtora lub Moderatora forum R25 :P
 
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2006-06-06, 23:51   
 

A ja mam takie małe sprytne urządzonko do osuszania budynków z wilgoci :) w zimie na nockę i nawet tylna szyba przez parę dni nie paruje !!!
_________________

 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2006-06-07, 00:20   
 

hehe a slyszeliscie o tym pozarze w lublinie co sie spalilo kilkanascie samochodow elektrykow na parkingu podziemnym? podobno ktorys z pracownikow suszyl sobie wlasnie wnetrze samochodu :)
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
grzegorz2504
Raczek


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 19
Skąd: Kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2006-06-07, 00:21   
 

radzę przyjrzeć się mocowaniu zawias oparcia tylnej kanapy, u mnie właśnie tam woda dostawała się do środka.
 
 
blondas 
Expert


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2006-06-07, 10:05   
 

z ta wilgocia to nie taka prosta sprawa! kiedys mialem VW i sprzedalem auto i nigdy sie nie dowiedzialem skad sie bierze wilgoc pod tylnia kanapa :|
podejzewam ze auto wybitnie dobrze trzeba by bylo obstukac od spodu... moze gdzies cos nie styka i tyle!

w mej renacie od samego poczatku jak ja kupilem leciala mi woda ale tylko w trakcie mycia (w czasie najwiekszych opadow atmosferycznych nie) do srodka w okolicy lusterka wstecznego wewnatrz auta!
pomyslalem sobie leci w miejscu mocowania anteny...zakupilem takowa i nadal lecialo...zasilikonowalem ja i nadal leci....szyba czolowa byla oryginalna wiec zle wklejenie nie wchodzilo w rachube...
postanowilem i tak ja wymienic + dac nowa uszczelke i po tej operacji jak reka odjal... :wink:
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2006-06-07, 12:18   
 

Zulus napisał/a:
Konrad, jak wymontujesz fotele, podniesiesz wykladzine podlogowa to niestety twoj optymizm prysnie
no musiales mnie tak z samego rana pocieszyć:) cale tylko szczecie ze nikogo nei woze z tyłu.. no czasem tylko.. :mrgreen:
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Patryk 
Kandydat na znawcę



R25: była R25 2,2 TX J7T B29B 1991
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 669
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-06-07, 15:29   
 

blondas napisał/a:
w mej renacie od samego poczatku jak ja kupilem leciala mi woda ale tylko w trakcie mycia (w czasie najwiekszych opadow atmosferycznych nie) do srodka w okolicy lusterka wstecznego wewnatrz auta!

Ja mam identyczny syndrom, ale moja renata nie doczeka sie wymiany szyby, troche wody nie zaszkodzi :P to są małe kropelki :) szyba oryginalna i niestety też ma usterki, ale lata swoje robia :)
_________________

 
 
 
Rene
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-07, 22:26   
 

ja mam wlasnie podobny problem jak Blondas tylko ze u mnie w czasie ulewnego deszczu i jak myje renie tez :| nie mam pojecie gdzie sie ta woda przedosataje obczailem juz wszystkie uszczelki w dzwiach szyber itp..Narazie jestem na etapie sledztwa bo mam z tylu dywan podwiniety i podparty zeby dobrze wyschlo.Niestety nie obylo sie bez korozji z poczatku myslalem ze jest ok. no bo ocynk-fakt ocynk ocynkiem ale tam bylo mokro widocznie baaardzo dlugo i korozja swoje zrobila przegryzla nawet ocynk :cry: objawilo sie to niestety kilkoma dziurkami :cry: jedna az na 3 palce (na tej pionowej sciance zaraz pod siedziskiem po prawej stronie jak sie z tylu siedzi jakby miedzy nogami) radze kolegom sprawdzic w pore zeby potem nie trza bylo podlogi wymienic.
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Pomógł: 28 razy
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2006-06-08, 13:01   
 

Zdejmij Rene całą tapicerkę, boczki, podsufitkę i jedź na myjnię. :D
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Rene
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-08, 19:45   
 

eee zeby zdjac tapicerke to troche za duzo roboty :? ale zroblem cos podobnego popdwijalem wykladziny z tylu i jutro wejde do srodka a brachol bedzie z weza robil przysznic i moze wyczaje przeciek :lol:

[ Dodano: 2006-06-19, 21:25 ]
juz wiem gdzie leci woda :( w uszczelce sa takie otwotki i nie wiem jakim cudem ale woda sie przedostaje do uszczelki i wylatuje sobie na dole przez te otworki prosto pod wykladzine :( juz wymienilem ja inna uszczelke i dogiolem to pioro na ktorym sie trzyma uszczelka dociagnalem na ryglu i nic :cry:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 30