:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Konrado
2006-04-19, 12:12
Witam
Autor Wiadomość
Stiker
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-19, 01:05   Witam
 

Witam
chcialem sie przywitac .Przypadkowo stalem sie posiadaczem 25 (rok produkcji 1984,silnik 2200 cm B29E,gadaczka, komp pokladowy ,el 2 szyby, szyberdach,alu 15cali )miala isc na zyletki ale... kolega powiedzial ze nie dam rady doprowadzic w tym aucie elektryki do ladu (prowadze warsztat elektromechanika ,centralne ,alarmy car audio) a ja jak typowy Polak sie zapienilem ,zaparlem, zabralem sie za robote i teraz juz wiem ze renia nie wyladuje szybko na zlomowisku. Przy okazji musialem zrobic tlumik (chodzila doooosc glosno), wyczyscic tapicerke poprawic przednie swiatla (byly przerobione na nowszy model ale dosc nieudolnie),popracowac nad dodatkami czyli uchwyty zaslepki schowki itp, musze jeszcze polakierowc jedne drzwi (sa wymienione w innym kolorze) ,podregulowac silnik,wymienic swiece,filtry i to na tyle z drobiazgami :D
Nastepnie elektryka juz zrobilem i dziala: gadaczka (niemiecka), wskaznik zuzycia paliwa(komputer pokladowy),swiatla,klakson,podlaczenie radia, nieudolnie laczone w wielu miejscach "kabelki" przez poprzednich wlascicieli itp
zostalo wieeeeeeele jeszcze do zlikwidowania "patentow",zrobienie podswietlenia deski rozdzielczej, itd ale nie poddam sie latwo :D
Za jakis czas pewnie bedzie ta fura do sprzedania jak ja zrobie do konca bo tak naprawde to frajde sprawia mi naprawa takich ciekawych samochodow (juz kilka udalo mi sie zadkich aut odratowac od zlomowania np mazda 929 coupe wersja USA rok 1983, fiat 850 coupe 1969, stara panda z 1983 itp) ale na dzien dzisiejszy mam juz troche za wiele aut (Opel Omega ,Fiat Panda,Mercedes 207 Bus,Mercedes w123 czyli beczka ) i nastepne raczej nie wchodzi w rachube no ale ....to samo mowilem o pandzie a mam ja nadal ,o mazdzie a mialem ja prawie rok,o fiacie 850 2 lata u mnie ........
Sorry troche sie rozpisalem
Pozdrawiam Stiker
PS
jak ktos potrzebuje wykonac nietypowa naprawe ,przerobic cos w aucie a jest z okolic Katowic ZAPRASZAM do siebie do Czeladzi
 
 
Patryk 
Kandydat na znawcę



R25: była R25 2,2 TX J7T B29B 1991
Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 669
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-19, 15:41   
 

Witamy kolege :) a co to za bajery nad radiem i jak rozwiazałes to że jest pochylone ?? :) życze powodzenia w dalszych pracach :P
_________________

 
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2006-04-19, 16:59   
 

To witamy następnego w gronie fanatyków....autek...
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2006-05-08, 17:43   
 

witamy i zachecamy do integrowania sie z jedynym takim forum na swiecie gdzie jest lad i porzadek a ludzie sa bajka... :wink:
a tak serio to pisz kolego...
 
 
slawek1962
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-04, 12:56   
 

siemka myśle że będziesz więcej pisał ale to dobrze że nie dałeś aby te autko tak skończyło
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 20