:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Czujnik temperatury
Autor Wiadomość
dr_belial
[Usunięty]

  WysÅ‚any: 2006-09-25, 17:50   Czujnik temperatury
 

Mam pytanie przy jakiej temperaturze powinny załączyć się wentylatory na chłodnicy???.
Jeśli stoję w koreczku :( to temperatura wzrasta do takiej jak na fotce. Nie wiem czy włączyły się wentylatory czy nie bo nic nie słychać. To przecież nie Polonez :lol: .
Z chłodzeniem nie mam problemu. Wiatraki są sprawne. Jak zmieniałem rozrząd to sprawdzałem. Włączą się jeśli wskaźnik będzie na czerwonym polu ??? czy wcześniej powinny się włączać ????
I jeszcze jedno. Gdzie szukać czujnika od wskaźnika oleju. Mam instrukcję naprawy ale po Niemiecku i nic nie rozumię :mrgreen: .
Jak przekręcam kluczyk podświetlony jest wskaźnik ale nic się nie rusza a po uruchomieniu silnika gaśnie i nic nie wskazuje.
Ten problem był już omawiany ale jeśli ktoś będzie taki miły i mi odpisze będę :lol: .
Zdaję sobie sprawę, że mój Espace to nie to samo co 25 ale lata podobne i podzespoły :mrgreen:


PIC_0285.jpg
Plik ¶ci±gniêto 20 raz(y) 18.7 KB

 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
ImiÄ™: messi
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
SkÄ…d: LSW
WysÅ‚any: 2006-09-25, 18:41   
 

dr_belial napisał/a:
Mam pytanie przy jakiej temperaturze powinny załączyć się wentylatory na chłodnicy???.
Jeśli stoję w koreczku :( to temperatura wzrasta do takiej jak na fotce. Nie wiem czy włączyły się wentylatory czy nie bo nic nie słychać. To przecież nie Polonez :lol: .

... najprostszy sposob to poprostu stań sobie gdzieś na parkingu włącz silnik zostaw go na luzie i czekać dotąd aż się załączy wiatrak.
Ja u siebie tez nie wiedziałem czy on wogole działa, aż w koncu musialem sie upewnic wlasnie tak. Wiatraka w samochodzie wogóle nie słychać ( u mnie ) jedynie jak sie otworzy maskę to coś szumi.
dr_belial napisał/a:
Włączą się jeśli wskaźnik będzie na czerwonym polu ??? czy wcześniej powinny się włączać ????
powinny się wcześniej załaczać żeby nie dopuścić właśnie do wkroczenia kreskli na czerwone co równa się z gotowanie wody na hebratkę;) five o'clock :)
co do oleju... może ktoś na focie pokaze:)

Pozdrawiam
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
PicuÅ›
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2006-09-27, 11:08   
 

Wiatrak ci działa a temperatura wzrasta zamień przewody niech powietrze wciąga a nie wypycha przez chłodnice pozdrawaiam szerokiej drogi

[ Dodano: 2006-09-27, 11:10 ]
czujnik temperatury pasuje od poloneza sprawdzone

[ Dodano: 2006-09-27, 11:10 ]
oczywiście ten w chłodnicy na dole :wink:
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
ImiÄ™: Renia
Pomógł: 14 razy
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
SkÄ…d: Siedlce
WysÅ‚any: 2006-09-27, 20:21   
 

a termostat masz sprawny? moze za pozno sie otwiera?
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 20