:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
prawo jazdy po nowemu
Autor Wiadomość
krk800 
Częsty forowicz
Trójnitrotoluen



R25: 2000 cm, GTS, J6R, B297, 1989, + LPG
Wiek: 41
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: Legnica-dolnyśląsk
WysÅ‚any: 2007-02-25, 23:29   
 

Wybaczcie ale jeśli ktoś prowadzi R25 to ma trochę oleju w głowie. Poza tym gówniarze wolą VW najlepiej Golfa. Bądź co bądź R25 jest trudna w prowadzeniu zwłaszcza na mieście. Duża limuzyna ze słabym promieniem skrętu niełatwo się parkuje.

poza tym ja jestem bardzo, bardzo, bardzo cięty na kobiety za "kółkiem" bez względu na wiek. Wg mnie są 2 rzeczy jakie nie powinny robic kobiety: Prowadzic samochodu i palic papierosów (to tak jakby anioł miał w ustach gówno). Już miałem 3 wypadki z których całkowitą winę ponosiła kobieta. W pierwszym z nich o mało mnie nie zabiła na motocyklu ("bo ja pana nie widziałam", dodam że jechałem zgodnie z przepisami)
_________________
Swoimi wypowiedziami nie zamierzam nikogo obrazic. Pamiętaj jednak, że mam prawo do własnego zdania i zamierzam je wyrażac publicznie. Jeśli Ci się nie podoba nie musisz wcale go czytac.

Piotrek (krk800)
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
SkÄ…d: koszalin
WysÅ‚any: 2007-02-26, 07:03   
 

krk800, ktora czesc Twojej wypowiedzi jest na temat???
 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
SkÄ…d: Koszalin
WysÅ‚any: 2007-02-26, 07:37   
 

krk800 napisał/a:
poza tym ja jestem bardzo, bardzo, bardzo cięty na kobiety za "kółkiem" bez względu na wiek. Wg mnie są 2 rzeczy jakie nie powinny robic kobiety: Prowadzic samochodu i palic papierosów (to tak jakby anioł miał w ustach gówno).

Buuuuu.....ale mÄ…dry....
Ja jestem bardzo ,bardzo cięta na uogólnianie. Wiesz krk, współczuję Ci Twoich wypadków z kobietami, współczuję Ci Twojego dobrego samopoczucia na swój temat. Nie tylko kobiety źle jeżdżą, powodują wypadki i są ,,blondynkami"to po pierwsze.Po drugie,pokazałabym Ci kilku przemiłych panów z papierosami w buzi, którzy po latach palenia trafiają na stół aby obciąć im nogę, bo nałóg sprawił,że ich organizm nawala.Zapewne nie raz z tym papierosem wyglądali jak anioł z gównem w ustach.
PO TRZECIE TWOJA WYPOWIEDŹ JEST NIE NA TEMAT!!!
 
 
Zeb 
Częsty forowicz
domorosły mechanik, abstynent


R25: na razi nie mam
Wiek: 50
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 248
Skąd: Zamość/pruszków
WysÅ‚any: 2007-02-26, 07:41   
 

A ja mam swoje zdanie takie że 16 latek może prowadzić auto ale tylko i wyłącznie z osobą która ma prawo jazdy i jeździ stale, a do tego podstawa "musi być trzeźwa" i okres takiej jazdy powinien wynieś przynajmniej 2 lata. Od jakichś 10 lat mam uprawnienia instruktora nauki jazdy przez jakieś 2 lata uczyłem większość matołów (inaczej nie da się określić) jeździć i jakby to powiedzieć 3/4 osób nie powinno w życiu dostać prawa jazdy
_________________
Ja chcem mieć swoją Renie !!!
 
 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
SkÄ…d: Koszalin
WysÅ‚any: 2007-02-26, 08:05   
 

Nawiązując do tematu to uważam ,że 16sto latek mógłby otrzymać prawo jazdy. Jeździć jednak powinien przez dłuższy czas (np.2lata) z osobą dorosłą, mającą doświadczenie, rozum i odpowiedzialność!
 
 
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Wiek: 58
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
SkÄ…d: SÅ‚upsk
WysÅ‚any: 2007-02-26, 09:36   
 

ja mysle ze 16 lat to za mało na posiadanie prawo jazdy,zważywszy na to ze wiek w którym młodzież zaczyna sie stawac odpowiedzialna za swoje czyny ,przesuwa sie mocno w górę.
Tak jak powiedział Janusz młodzież nie ma szacunku dla własnej a tym bardziej czyjejś własnosci nie wspominając o zyciu innej osoby.
My pamietamy czasy kiedy sie sznowało stary czasami jeszcze nawet poniemiecki rower,teraz młodzież dostaje wszystko bez specjalnego wysiłku,a to nie sprzyja temu zeby cos szanowac.
 
 
 
krk800 
Częsty forowicz
Trójnitrotoluen



R25: 2000 cm, GTS, J6R, B297, 1989, + LPG
Wiek: 41
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: Legnica-dolnyśląsk
WysÅ‚any: 2007-02-26, 10:57   
 

Agata napisał/a:
Po drugie,pokazałabym Ci kilku przemiłych panów z papierosami w buzi, którzy po latach palenia trafiają na stół aby obciąć im nogę, bo nałóg sprawił,że ich organizm nawala

AGATA A CO TWOJA WYPOWIEDŹ MA DO TEMATU ???
_________________
Swoimi wypowiedziami nie zamierzam nikogo obrazic. Pamiętaj jednak, że mam prawo do własnego zdania i zamierzam je wyrażac publicznie. Jeśli Ci się nie podoba nie musisz wcale go czytac.

Piotrek (krk800)
 
 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
SkÄ…d: Koszalin
WysÅ‚any: 2007-02-26, 15:42   
 

Moja wypowiedź nawiązywała do Twojej bezsensownej wypowiedzi.
Co do tematu to wypowiedziałam się...czytaj uważnie :D
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
WysÅ‚any: 2007-02-26, 17:52   
 

Proszę ostudzić nerwy. Każdy ma jakieś poglądy mniej lub bardziej skrajne. I niestety trzeba to uszanować.
_________________

 
 
Wojtek759
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2007-02-26, 20:33   
 

ja myślę że 16-latek nie powinien miec prawa do robienia prawa jazdy co by nie było i z kim by nie jezdził... znam takie przypadki co łepki kupuja maliniaka za grosze jada nim na las i sie wyzywają bo na miasto nie mają prawka.... to są jeszcze nie myślący ludzie powaznie. wiem coś o tym bo tak sie kiedyś myślało jak ja byłem w tym wieku
 
 
kicek 
Spełniony forowicz



R25: 2165 TX, B29E 1990r
Wiek: 45
Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 448
SkÄ…d: Lublin/Warszawa
WysÅ‚any: 2007-02-26, 23:40   
 

według mnie 16 lat to troszkę za mało, jeżeli już to tylko pod warunkiem nadzoru starszej doświadczonej osoby, która odpowiadałaby za młodego kierowcę i za jego błędy (tak dla pewności aby ostudzić zapał młodych ludzi),
cały problem w tym że niektórzy młodzi kierowcy chyba nie wiedzą co oznacza bezpieczna jazda, nie zdają sobie sprawy ze skutków wypadków i ludzkiego nieszczęścia,
i trzeba dać im trochę czasu aby to zrozumieli

krk800 twoje komentarze są nie na miejscu i jeżeli masz kogoś obrażać to lepiej powstrzymaj się od pisania takich głupot, przeczytaj sobie regulamin i nie podnoś głosu na kobiety :evil:
_________________

 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 25