:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
kod do radia
Autor Wiadomość
fizyk 
Spełniony forowicz
ful łopcja:D


R25: 2.8 V6i Z7W B29G 1990
Wiek: 41
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 368
Skąd: dębica podkarpackie
Wysłany: 2005-05-31, 12:45   kod do radia
 

witam mam taki poroblemik: chcialem wpisac kod do radia i po wpisaniu 3 cyfr przez przypadek nacisnołem dwa razy "1" czyli zaakceptowalem 3cyfrowy zły kod i teraz nie moge zadnego kodu w prowadzić i mi nie chce grac radyjko:( radyjko to oczywiscie Philips:) BLAGAM POMUŻCIE!! pozdrawiam i czekam na jakąs odpowiedź ktura mipomoże:)
 
 
zeus 
Starszy starszak
zeus



R25: brak r25
Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 159
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2005-05-31, 14:18   
 

Witam.
To masz małyy problem,ale zle nie będzie.
Elektroczarodziejem nie jestem i niewiem dokładnie ale raczej będziesz musiał podrzucić radyjko elektromechanikowi do rozkodowania.
albo jeszcze możesz wcześniej zostawić włączone radio na jakiś czas
aż wskoczą kreski do wpisania kodu.
( sprawdzone na fordach)
Powodzenia! :wink:
 
 
 
fizyk 
Spełniony forowicz
ful łopcja:D


R25: 2.8 V6i Z7W B29G 1990
Wiek: 41
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 368
Skąd: dębica podkarpackie
Wysłany: 2005-05-31, 20:10   
 

witam radyiko juz gra :D jeździlem po miescie na właćzonym radiu i (właczało sie i wyłaczało wraz z zapłonem) i po pewnym czasie po właczeniu zapłonu wyskoczyły kreski:D moze sie komuś przyda taka informacja:) pozdrawiam
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Pomógł: 28 razy
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2005-05-31, 22:39   
 

Tak jest, że kolejne złe kody blokują możliwość wpisywania kolejnego na jakiś czas. Coraz dłuższy na dodatek :lol:. Ja u siebie zdjąłem kod całkowicie. Radio jest tak zamontowane, że na parkingu i tak nikt go nie wyjmie, a jak wyjmie z kodem to za 50zł zdejmie kod i na flaszkę będzie miał.
Zakładam oczywiście, że wie jak wyjąć radio i robił to już wcześniej, inaczej marne szanse, aby wyjął. Bez rozebrania podłokietnika radio nie wyjdzie.
 
 
 
fizyk 
Spełniony forowicz
ful łopcja:D


R25: 2.8 V6i Z7W B29G 1990
Wiek: 41
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 368
Skąd: dębica podkarpackie
Wysłany: 2005-06-01, 22:09   
 

no zgadzam sie :D prubowac ukrasc radio z renault 25 moze tylko debil nie dosc ze nie pasuje do innego modelu samochodu to jeszcze jak ktos nie wie jak to go nie wyciagnie:D o kodzie nie wspominam. chya ze złodizejem jest potrzebujący kierowca renault 25 :> pozdrawiam
 
 
bartek1983 
Forowicz
PIKUR


R25: Safrane 2.0 16V
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-06-02, 12:32   
 

Witam tak gadamy o wyciaganiu radia . A ja mam juz wyciagniete z kompletnym sterowaniem w desce rozdzielczej i przy kierownicy + 4 glosniki i chcialbym je sprzedac Tanio
PS. zaznaczam ze to jest ten starszy model.(Sprawny)
A co do ceny to sie dogadamy
 
 
 
zeus 
Starszy starszak
zeus



R25: brak r25
Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 159
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2005-06-02, 15:42   
 

Witam!
więc ile za całość
ciekawy jestem :?
mam wszystko tylko kasety z korekcją mi brak :lol:
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Pomógł: 28 razy
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2005-06-02, 17:06   
 

Bartek1983 - Suuuuper, ale jakbys mógł to do "sprzedam" to było by jeszczeeee suuupeeeeeeerrrrrr.
Nie mieszaj wątków, bo będzie burdello.
 
 
 
studys 
Fachowy forowicz


R25: 2,2i, GTX, J7T, B29E, składak 94
Wiek: 48
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 298
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-06-06, 00:47   
 

Wyciagniecie radia z Renii to nielada sztuka.
U mnie nie gral jeden glosnik z tylu, sprawdzilem ze to nie jest glosnik, to zaczalem dobierac sie do radia zeby zobaczyc czy jest sygnal na tym kanale (niestety okazalo sie ze brak jest sygnalu na ten kanal). Ale zanim znalazlem srubki zeby dobrac sie do radia to... niezle sie wkurzalem, oczywiscie jak go wyjac nadal nie wiem. Na pocztku chcialem zalozyc moze inne radio na CD ale stwierdzilem ze to nie ma sensu bo to jest fajne i ma sterowanie w kierownicy a i nie musze pamietac o jego wylaczeniu jak ide do domciu, bo sie wylacza po wyjeciu kluczyka( choc nieraz by przydalo sie niezalezne).
Czy ktos sie orientuje jaka moca ono dysponuje, bo jak sadze jest ona calkiem niezla. U mnie glosniki nie wytrzymuja a ono ma jeszcze zapas. :D
 
 
 
bartek1983 
Forowicz
PIKUR


R25: Safrane 2.0 16V
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-06-06, 10:06   
 

z twgo co sie orientuje to starszy model radia ma moc 4x5W , a nowszy 4x20W
 
 
 
fizyk 
Spełniony forowicz
ful łopcja:D


R25: 2.8 V6i Z7W B29G 1990
Wiek: 41
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 368
Skąd: dębica podkarpackie
Wysłany: 2005-06-06, 10:16   
 

czesc jezeli chodzi o radio to cos o nim wiem:D poniewaz wyciagałem go już z 6 razy ( i przyznam ze co raz to szybiej i w puł godziny mozesz wyciągnąc i włożyc)
jezeli chodzi o moc to ta nowsza wersia posiada 4x20Wat natomiast te starsze wercie 4x6Wat
jezelki chodizi o wyciaganie to musisz oidkręcić 6 śrubek znajcujących się:
-1 pod zapalniczką-musisz ją wyciągnąc i odkręcić
-2 pod obiciem lewarka skrzyni biegów-musisz to odciagnąć i je obie wygręcić
-1 pod "dywanikiem" pod rączką chamulca ręcznegoi( zaciągnij ręczny i na przedłuzeniu "szpary" zobaczysz zaslepke, wyciągnij ją pod nią będzie srubka
- 2 obok fotelów, musisz ustawić fotele maksymalnie do przodu i od obu stron foteli(od lewej i prawej) bedziesz mial po jednej śrubce-są mało widoczne i wiec będziesz sie musiał wpatrzyć
Jak już wszystkiue odkręcisz to całą srodkową konsole pociągnij w strone tyłu samochodu i wtedy jużnie będzie ci chamowała deska rozdzielcza przy wyciaganiu radyika:)
(oczywiśćie musisz je odbespieczyc wkładając kolejno najlepiej jakiś twardy drut kolejno do każdej dziurki z boku radia-ale to chyba wiesz)

A jezeli chodzi o to ze jak wrzucisz inne radyiko to ci sie nie będzie wyłączało po ikluczykiu- nic prostrzebo w zasilaniu masz zalilanie po stacyjce i stałe weic zaley tylko od ciebie jak podepniesz:)-w każdym razie jest taka możliwość:)
pozdrawiam
 
 
Gość

Wysłany: 2005-06-06, 11:47   
 

Ja już kilka radyjek w swoim życiu podłączałem ale tu jest to sterowanie w kierownicy i to mi się bardzo podoba.
Jak już wiem jak się go wyciąga to może to zrobię i uda mi się naprawić odtwarzacz bo mi nie działa a poprzedni właścieciel nie wiedział jak się do tego zabrać.
Moje radyjko nie jest na miękkiej mechanice ale i tak wydaje mi się że ma więcej mocy niz tylko 4x6 W.
A po drugie na razie nie ma sensu zakładać innego radia (mocniejszego) bo jeżdże raczej mało a jak się bobi urodzi to nie będę wtedy robił dyskoteki w samochodzie bo mi się pózniej dzieckow domciu odegra w nocy :D .
Ogólnie furka jest wypas i jestem zadowolony. Oczywiście jest kilka rzeczy do zrobienia.

Kurde znowu wrzuciło mi post bez zalogowania.(studys)
 
 
fizyk 
Spełniony forowicz
ful łopcja:D


R25: 2.8 V6i Z7W B29G 1990
Wiek: 41
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 368
Skąd: dębica podkarpackie
Wysłany: 2005-06-06, 23:54   
 

Mi tez nie dzialała kaseta, ale juz zrobilem. ty bedziesz mial duzo latwiej skoro masz twarde sterowanie :) u mnie byl taki problem ze wyrzucalo kasete i nie moglem zdiagnozowac z jakiego powodu gdyż nie mialem mozliwosci patrzenia na mechanizm w trakcie gdy sie to dzieje, poniewaz musialbym odkręcic jedna z płytek drukownych, bez kturych z kolei nie chodzi radyiko:/ ale w koncu doszedłem i naprawiłem:)
to pozdrawiam
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2005-08-08, 01:17   
 

A może napiszesz jak to naprawiłeś bo ja miałem pełknięte kułko od kasety, rozłożyłem, wymieniłem, złożyłem ale po włożeniu kasety od razu ją wypluwa. Chyba coś źle złożyłem albo co???
 
 
fizyk 
Spełniony forowicz
ful łopcja:D


R25: 2.8 V6i Z7W B29G 1990
Wiek: 41
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 368
Skąd: dębica podkarpackie
Wysłany: 2005-08-08, 21:35   
 

czesc a wczesneij ni ewyżucało ci od razu? bo jezeli wcześniej nie wyżucało ci od razu kasety a poi naprawie tak się dzieje to ibardzo prawdopodobne ze naruszyłes styki w mechaniźmie
rozkręć jeszcze raz radio i sprawdź jaki jest stan stuków położenia oewnych elemętów mechanizmów..takie czujniki krańcowe .. sprawdź czy one zwierają wtedy kiedy poiwinny.
przy grzebaniu koło mechanizmu łatwo jest je nauruszyc i wtedy dokłądnie nie zwierająi i rady7jko może ci od razu wyżiucać kasete bo nie wyczuwa ze ona jest już na swoim iejsciu
pozdrawiam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 29