:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
nie chce zapalać na cieplym silniku pomocy!!
Autor Wiadomość
ciepły 
Gaworek


R25: 2.0 12v TXI 1990r
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 28
Skąd: kielce
Wysłany: 2006-06-22, 20:49   nie chce zapalać na cieplym silniku pomocy!!
 

mam problem ze swoja renia na cieplym silniku nie zawsze chce odpalac!!nie mam pojecia co jej jest!dzis musialem zostawic ja u kumpla bo wogole nie chciala zagadac!!zwykle postala 30 min i odpalala a dzis nic :( na zimnym odpala bez problemu!!pomocy
pozdrawiam

[ Dodano: 2006-06-22, 21:00 ]
acha i co najwazniejsze zapomnialem dodac ze to jest silniczek 2.0 na wtrysku j7r
_________________
Ciepły
 
 
 
Rene
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-22, 23:00   
 

ja mialem identyczny problem jakis rok temu jak zimny to palil bez problemu jak poechalem nawet kawalek np. na cpn i zagrzal sie nawet troche to juz byl problem i musialem odczekac.U mnie to byl czujnik temp.ale tan z wtyczka ta kwadratowa na zapinke on prawdopodobnie odpowiada za ssanie i dlatego sie dzieja takie historie.Nie wiem czy u ciebie jest taki u mnie wlasnie to bylo zrypane.teraz mam podobny problem bo tez ten czujnik padl ale jest odwrotnie czyli na zimnym nie chce a na cieplym idealnie.zamienilem od kumpla taki czujnik na chwile i pam 100% pewnosci ze to ten.
 
 
ciepły 
Gaworek


R25: 2.0 12v TXI 1990r
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 28
Skąd: kielce
Wysłany: 2006-06-22, 23:18   
 

ok jutro sprawdze mam znajomego ktory ma szrot z renowkami to sprawdze!
dzieki pozdrawiam

[ Dodano: 2006-06-22, 23:19 ]
zaloze czujnik z innej mam nadzieje ze to to:)
_________________
Ciepły
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Pomógł: 19 razy
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-06-23, 07:27   
 

Dajcie zdjęcie, która to jest bo ja mam podobne problemy. Jak jest ciepły to musze dośc długo kręcic zanim odpali. Pewnie to to samo.
_________________

 
 
krk800 
Częsty forowicz
Trójnitrotoluen



R25: 2000 cm, GTS, J6R, B297, 1989, + LPG
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: Legnica-dolnyśląsk
Wysłany: 2006-06-23, 08:19   
 

nie zakładaj czujnika z innej. Mojemu ojcu ktoś założył z innej i zaczęło sie dziać tak jak tobie teraz podłączyli do komputera i kiedy był zimny temp była ok a kiedy się nagrzał to pokazywał temperaturę -80 st C i go zalewało. Musisz założyć oryginalny czujnik
_________________
Swoimi wypowiedziami nie zamierzam nikogo obrazic. Pamiętaj jednak, że mam prawo do własnego zdania i zamierzam je wyrażac publicznie. Jeśli Ci się nie podoba nie musisz wcale go czytac.

Piotrek (krk800)
 
 
 
Rene
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-23, 19:45   
 

krk800 to musial byc jakis chyba zepsuty bo ja wymienilem ponad rok temu na inny uzywany i jest ok.tzn. znowu zaczynaja sie dziac dziwne historie ale przez ponad rok jezdzilem i bylo ok. mysle ze cieply powinien sprobowac.pozdrawiam:)
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2006-06-23, 20:02   
 

Rene, ale to byl czujnik od inne r25 :> podejrzewam a nie innego modelu:)
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Rene
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-23, 22:18   
 

aa chyba ze tak :) to bym sie zgodzil :)
 
 
ciepły 
Gaworek


R25: 2.0 12v TXI 1990r
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 28
Skąd: kielce
Wysłany: 2006-06-24, 15:44   
 

u mnie byly to świece :D sprawdzilem kazdy jeden czujnik i nic non stop to samo!!kupilem nowe swiece i wszytsko jest ok!!samochod ogladalo mi z 5 elektrykow i kazdy mowil co innego:Dtylko nie wiem czemu na tamtych swiecach mial wieksze obroty chodzil tak jak na ssaniu wymienilem swiece,wszystko przeszlo jak reka odjac :lol:
_________________
Ciepły
 
 
 
Bronek 
Dzidziuś



R25: 2,2;TX;B29;J7R;1988
Imię: renia limuzynka
Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: Żory
Wysłany: 2008-02-14, 09:43   
 

miałem ten sam problem, rano zawsze odpalała, dojechałem do skrzyżowania i na wolnych obrotach koniec, gasła i dalej nie pojedziesz, dupa blada! A ilu mechaników odwiedziłem, w pale sie nie mieści, co oni kazali wymieniać: filter paliwa, przewody, świece, nawet podłączyli renię do kompa, nic - wszystko ok.
Zrezygnowany opracowałem plan odpalania i dalszej jazdy: rano odpalałem, chodziła tak ok 5 min, zagrzała się, gasiłem albo sama zgasłą, czekałem ok 30 minut i już po kłopocie było, ale jak to wkurzało, to samo każdego dnia, można było oszaleć. Aż któregoś dnia wymieniałem coś tam u mechanika, chyba olej i mówię takiemu młodemu mechanikowi, może by sprawdził jakoś co to jest za historia z tym odpalaniem i co robić! No i wyobraźcie sobie, gdy odbierałem renię, ten sam mechanik powiedział, że to tylko kopułka do wymiany i od razu to zrobił, bo ta poprzednia była od nowości nie wymieniana !!! rocznik 88'. Dziwił się bardzo, że tak długo i na takim przebiegu nikt jej jeszcze nie wymienił! Boże, jak ja mu dziękowałem, kosztowało mnie to chyba jakieś 30 zł razem z wymianą i mam spokoj, i to jaki! Kto ma taki problem, nich od tego zacznie, myślę, że w większości przypadków będzie to ta przyczyna, powodzenia! :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 24