:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2009-06-04, 23:25
Spot w Siewierzu
Autor Wiadomość
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-04-07, 20:27   Spot w Siewierzu
 

Jak już co niektórych doszły słuchy w Siewierzu niedaleko Częstochowy organizowany jest spot R25. Termin zjazdu - sobota 25 kwietnia. Siewierz jest kawałek za Częstochową (patrząc od strony północnej - z Łodzi to jakieś 150-160 km). Spot jest teoretycznie jednodniowy ale istnieje możliwość noclegu - można nawet przyjechać w piątek i zostać do niedzieli. Noclegi są tutaj:

http://www.zajazdlesny.pl/

koszt 6 osobowego domku to 160 zeta - więc można się po prostu złożyć. Kaucja za domek nas nie dotyczy.

Ze swojej strony pragnąłbym, żebyśmy spotkali się jak w największym gronie. Chciałbym, też żeby doszło do spotkania twarzą w twarz i do wyjaśnienia wszelkich sporów i nieporozumień pomiędzy użytkownikami Renault 25 skupionych zarówno na tym forum jak i poza nim. Jak już wspomniał Tombog wyciągnięta do zgody ręka powinna napotkać chęć wyciągnięcia ręki z drugiej strony. Chciałbym także omówić parę spraw związanych z organizacją zlotu letniego lub chociażby pomysłami na gadżety.
Oczywiście ma to tez być pretekst do zabawy. Planujemy wspólne ognisko i śpiewy do rana ;) Serdecznie wszystkich zapraszam.

[ Dodano: 2009-04-07, 20:42 ]
termin jak widać nas nagli - proszę więc o szybkie deklaracje. Jak mówiłem jak ktoś nie chce ponosić zwiększonych kosztów - można tylko pojechać na jeden sobotni dzień. Mam już wstępne deklaracje od Oleksa, Dekaema i Kriss'a. Kto jeszcze??
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adam 2009-05-18, 14:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2009-04-07, 23:03   
 

Dodaje troche fotek z dzisiejszego rekonesansu. Też byśmy chętnie sie pojawili bo miejsce jest całkiem przyjemne, lecz w tym terminie będziemy bawili sie nieco inaczej .....na weselu brata ;).

_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-04-08, 08:30   
 

w domku 6-cio osobowym są trzy pokoiki. Dwa dwuosobowe na górze i jeden dwuosobowy na dole. Jakoś się pomieścimy a jak będzie więcej chętnych to pomyślimy o czymś jeszcze. Proszę o zgłoszenia bo termin nagli!!
_________________

 
 
tomala 
Kandydat na znawcę



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-04-08, 16:19   
 

Adam- po Wielkanocy to chyba wiekszosc bedzie miala budzet nadwywrezony.

Moze w maju pomyslec o spocie Siewierz-Ustron ???
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
 
 
Adawen 
Częsty forowicz



R25: R25: 2,9 BACCARA 92 r.
Imię: Żabka
Wiek: 75
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 220
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-04-08, 19:24   
 

Mam nadzieję, że Ślask i Zagłębie przypomną wszystkim, że jest tu wielu miłośników : R25 :D
 
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2009-04-08, 20:59   
 

W maju mamy dośc potężny zlot w Borkach , zreszta myśle że trzeba by było przedyskutować na żywo kilka spraw związanych ze zlotami i podjąc jakieś konkretne decyzje ... przynajmniej ja tak to widze :)
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
Adawen 
Częsty forowicz



R25: R25: 2,9 BACCARA 92 r.
Imię: Żabka
Wiek: 75
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 220
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-04-08, 21:32   
 

Mam odmienne zdanie, ale tylko w bezpośrednich spotkaniach można wypracować formy komtaktów korzystnych dla R25.

[ Dodano: 2009-04-09, 11:46 ]
Ja jeden domek od piątku do niedzieli. Pewni są również Andrzej i Janusz z siewierza, bez zakwaterowania.
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2009-04-10, 13:58   
 

Przepraszam, ale jednak nie będę mógł przyjechać. Sprawy rodzinne niecierpiące zwłoki. Muszę niestety w tym czasie udać się do Lublina. Przykro mi bardzo. :(:(:(:(:(
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
tabar 
Dzidziuś


R25: 2,2l TX 1991
Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 4
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2009-04-10, 18:05   
 

Witam
Jak spot w Siewierzu to Janusz, Andrzej i ja (Bartek) na bank będziemy :) W końcu jesteśmy na miejscu. Myślę też że przynajmniej jedna Safranka się pojawi jako rodzynek ;) moja właśnie :)
Bardzo fajny pomysł ze spotem na który mogą dojechać osoby ze śląska i zagłębia :) Tylko gdzie lista uczestników? Ile osób w sumie jest chętnych?

Mam jeszcze pytanie czy nie przeszkadzałoby Wam gdyby parę innych Safranek też się pojawiło? Chętnie wrzuciłbym taki temat na forum Safrane.pl
Pozdrawiam
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-04-16, 10:02   
 

Witam - mam niestety smutna wiadomość - w związku z licznymi telefonami od Forumowiczów, którzy chcieli by się jednak skupić nad przygotowaniami do majowego zlotu PIKURa w Borkach oraz do IV Letniego Zlotu Renault 25 i w związku z tym nie są w stanie ze względów czasowych, tudzież finansowych, przyjechac do Siewierza - jestem zmuszony odwołać to spotkanie. Oczywiście nie widze problemów, żeby posiadacze R25 z Siewierza i okolic nie spotkali sie w tym terminie. Nie widze też nic złego w udziale w spocie młodszych sióstr naszych Reń czyli Safranek. Po prostu wycofuje sie z organizacji miejsc noclegowych i ewentualnych atrakcji jakie były przewidziane. Wszystkich chętnych na spotkanie z nami zapraszam do Białej k/Sulejowa na czwarty juz zlot letni Renault 25.
http://www.renault25.eu/v...t=zlot&start=45
To tylko około 100 km od Siewierza. Zapraszam serdecznie - jest jeszcze mozliwość załatwienia noclegów. Pozdrawiam - Adam
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 25