:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Sen Buśka
Autor Wiadomość
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-03-23, 07:34   Sen Buśka
 

Sen Buśka. :D :D :D

Stoję sobie ostatnio spokojnie w kolejce do kasy w Carrefourze. Nagle zauważam przy drugiej kasie uśmiechającą się i wpatrzoną we
mnie blondynę. Ale jaką blondynę! Mówię wam - Karaiby, słońce, plaża, bacardi...! Ostatnio ładne dziewczyny się do mnie tak
uśmiechały, gdy przytaszczyłem do akademika, na drugi dzień po imprezie, skrzynkę zimnego piwa. Ale to było 10 lat temu. Ta jednak uśmiechała do mnie przyjaźnie nawet bez piwa. Powoli budził się we mnie głęboko uśpiony instynkt łowcy. Mieszanka adrenaliny testosteronu wypełniała mój organizm. Musiałem więc zapytać:
- Przepraszam, czy my się skądś znamy?
Wypadło nawet nieźle. Lala połknęła haczyk. Jej reakcja była szybka, a uśmiech bez zmian:
- Nie jestem pewna, ale chyba jest pan ojcem jednego z moich dzieci...

Mówi się, że ludzki umysł potrafi w sytuacjach ekstremalnych pracować nie gorzej niż komputer. Mój był w tej sekundzie w stanie konkurować z najlepszymi. Po chwili miałem wydruk: zawsze używam gumek! Zdrada małżeńska już sama w sobie jest wydarzeniem szargającym nerwy szanującego się mężczyzny, Po co ją jeszcze dodatkowo komplikować? Mój komputer pokładowy przypomniał mi tylko... trzy przypadki, które były odstępstwem od tej zasady. Koleżanka z pracy, na szczęście tak brzydka, że sama jej twarz była najlepszym zabezpieczeniem. Koleżanka żony z pracy - na szczęście po takim alkoholu, że mi nie do końca...tego... Jest! Pozostała tylko jedna możliwość, kiedy mogłem sobie strzelić dzidziucha na boku. Nie omieszkałem podzielić się tą radosną nowiną i matką mojego nieślubnego dziecka i setką kupujących przy okazji:
- Już wiem! Pani musi być tą striptizerką, którą moi koledzy zamówili na mój wieczór kawalerski przed 8 laty! Pamiętam, że za niewielką
dodatkową opłatę zgodziła się pani wtedy robić TO ze mną na stole w jadalni, na oczach moich klaszczących kolegów, i tak się pani
przy tym rozochociła, że na koniec za darmo zrobiła pani wszystkim po lodziku!

Zaległa całkowita cisza.



Kasjerki przestały pracować i poprawiły sobie pieluchy wrzynające się między pośladki. Wszyscy wpatrywali się na przemian we mnie i czerwieniącą się coraz bardziej ślicznotkę. Kiedy osiągnęła kolor znany w kręgach muzycznych jako Deep Purple, wysyczała przez śliczne usteczka:
- Pan się myli! Jestem wychowawczynią pana syna w 2b..
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
Ostatnio zmieniony przez $SKORPION$ 2011-03-23, 15:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2011-03-23, 09:33   
 

I tak oto poznajemy kolejne historie z życia Pana Kierownika :D haha....
_________________
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-03-23, 15:56   Sen
 

No stałem przy trzeciej kasie i obserwowałem Ciebie Busiek w akcji :P
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2011-03-23, 17:01   
 

Ktoś tu zmienił temat !!!
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 18