:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
OGZREWANIE TYLNEJ SZYBY
Autor Wiadomość
ian77
[Usunięty]

  Wysłany: 2005-06-19, 15:59   OGZREWANIE TYLNEJ SZYBY
 

Witam mam prośbę jakiś cvzas temu kupiłem renie 25 mam coś namodzone z włącznikiem ogrzewania tylnej szyby.Po właczeniu przycisku uruchamia mi się rozruch, jeżeli ktoś posiada schemat podłączenia ogrzewania szyby lub wie którędy biegnąkable doogrzewania to byłbym wdzięczny za pomoc.Wiązka przewodów na kostce wyłącznika nie wygląda na kombinowaną może ktoś wie gdzie mogła nastąpić zamiana kabli.Myślałem że ktoś przerobił to bo stacyjka była walnięta ale auto pali po przekręceniu kluczyka normalnie.Posiadam R25 z 86 r.Pozdrawiam
 
 
bartek1983 
Forowicz
PIKUR


R25: Safrane 2.0 16V
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-06-19, 22:03   
 

Witam
Ja w poprzedniej reni mialem tez problem z przyciskiem ale od tylnej wycieraczki , a polegal on na tym ze jak wl. tyl wycieraczke to wlaczaly mi sie swiatla miajania
Mozliwe ze jest cos z samym przyciskiem . Jak masz mozliwosc to sprawdz pierw ten przycisk
 
 
 
studys 
Fachowy forowicz


R25: 2,2i, GTX, J7T, B29E, składak 94
Wiek: 48
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 298
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-06-19, 23:24   
 

Jesli chodzi o moje zdanie to ktos pewnie przerabial przycisk jak sie stacyjka rozwalila a po jej wymianie juz tego nie zmienil.Zobacz czy przypadkiem niema tam jakies obcego przekaznika przez który dziala odpalanie. U mnie ten przycisk nie zostaje wcisniety jak przy awaryjnych wiec ciezko momentami powiedziec czy ogrzewanie dziala ale jak wciskam to spada napiecie w instalacji wiec chyba dziala.U mnie moze byc spalona kontrolka bo jest tam kilka zarówek do wymiany.
A jesli chodzi o przeróbki to u mnie naprzyklad spryskiwacz dziala po zalaczeniu tylnej wycieraczki.Wtedy tez przednia wycieraczka 3 razy sobie przejdzie po szybie. Bardzo mozliwe ze zepsul sie przelacznik w kolumnie kierownicy a z mojego doswiadczenia wiem ze zrobienie nie zawsze jest latwe a wymiana do najtanszych nie nalezy.
Powodzenia w szukaniu miejsca przeróbki.
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Pomógł: 28 razy
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2005-06-20, 11:35   
 

Oto schemat:
http://www.renault25.eu/viewtopic.php?p=470#470
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 18